🔥 Джан Яман 🔥 Свободна тема за размисли и страсти ... *тема 15

  • 22 842
  • 446
  •   5
Отговори
# 105
  • Козлодуй
  • Мнения: 781
Грозденце, специално за теб малко арт 😜 (и за мен де😄)

Последна редакция: вт, 23 апр 2024, 14:38 от Lunen_sun

# 106
  • Мнения: 41 892
Здравейте следобедно!

🆕 🆕 🆕
Обратно броене от Mediaset Infinity






🆕🆕🆕

✅ IG история на Джовани Наста
Black Nib Тази снимка наистина не ме прави справедлив, да, но изглеждам сладко, е, добре


Black Nib Изживявам мечтата на милиони жени, танцувайки танго с моя брат @canyaman.


✅ IG история от Киара Трон
Сезоните минават, но аз винаги съм без думи в очакване на излизането на Viola Come il Mare!


--------------------------------------------------------------



🆕 🆕 🆕
от Серджо Фаби
Журналист на свободна практика и собственик на портала cinemamotore
Актьорският състав на ''Сандокан'' също включва Хал Яманоути.
Заснети са повече от 120 филма, сред последните е ''Diabolik - Кой си ти?".


# 107
  • Мнения: 3 853
Сънчо, набора се закача Stuck Out Tongue Winking Eye и му е много смешно....


-----------------------------------

Актьорът, който играе Яшида във Върколакът, се присъедини към актьорския състав MaskNature Boom

"Hal Yamanouchi се присъедини към актьорския състав на Sandokan"
Участва в повече от 120 филма...





Цитат
Не мога да изброя и запомня филмите, в които съм гледал този актьор... майсторството и ловкостта му обаче са се запечатали добре в съзнанието ми!

***

Да… той беше брилянтен в Wolverine… актьорският състав се оформя като чудо

П.П. Злате Revolving Hearts

Последна редакция: вт, 23 апр 2024, 15:40 от grozdence*

# 108
  • Мнения: 10 933
Този вашия любимец, шоколадовия, се закача с публиката нещо Grinning опитва се да прави конкуренция на Джано Joy

# 109
  • Мнения: 3 853
Ето я и най-дългоочакваната, най-мечтаната, "най-най-най" клапа на света...Nature BoomNature ZapHeart





Колко вълнуващо...SobSobHeart Eyes (обещах ви да ревна Joy)


Е, не е Джан с клапа, както ми се искаше.. но клапата си е клапа! WinkJoy



Последна редакция: вт, 23 апр 2024, 19:12 от grozdence*

# 110
  • Мнения: 10 933
Слагам 100 сини очи против уроки!! Пу пу! Доживяхме, рагаци!

# 111
  • Мнения: 3 853
Утре рано сутринта ще пуснат Виолата (3 епизода), до вечерта дано "изтече" някъде Hands Pray



Трейлъра -> https://twitter.com/fictionmediaset/status/1782813087692738729 Purple Heart

# 112
  • Мнения: 10 933
Ще изтече, разбира се Grinning Джановите фенки не се скръндзеят, ще споделят веднага.

# 113
  • Козлодуй
  • Мнения: 781
Това интервю ми попадна днес, само Джан четох обаче, признавам си Grinning



От 3 май по Canale 5 и премиера по Mediaset Infinity новият сезон на сериала с #CanYaman и #FrancescaChillemi.
„Viola come il mare“ се завръща, телевизионният сериал, продуциран от Lux Vide с RTI, в който участват Франческа Килеми и Джан Яман. Вторият сезон има шест двойни епизода: първите три, в сряда, 24 април, ще бъдат гледани предварително, но ще бъдат предавани поточно в Mediaset Infinity, което ще направи останалите три достъпни в петък, 3 май, когато драмата започва по телевизията на Canale 5.

Ролята на инспектор Демир беше особено предизвикателна за Яман, тъй като турският актьор, който сега е зает със снимките на новия "Sandokan", играе на италиански.


ДЕМИР ЩЕ ДАВА УРОЦИ ПО ЛЮБОВ НА СВОЯ СКЪП ПРИЯТЕЛ

- Джан, вече ще бъдеш толкова добър, колкото италиански говорител.
Джан — Винаги уча и практикувам дикцията си. Но се справям. Вече и на сицилиански.

- Можете ли да ми дадете доказателство?
Джан — Две думи са достатъчни...
«Amuni, bedda! (Хайде, красавице)»
Joy

- Повишен си! Научаваш се да поддържаш контакт с тълпата фенове на Палермо. Как мина: заобиколиха ли те феновете?
Джан — В сравнение с преди време, стоя повече встрани: по-малко селфита, автографи... защото се опитвам да се концентрирам, да се потопя в ролята без разсейване. Но усещам обичта и топлината на хората, дори и да не мога да спра да се ръкувам с всички.

- Вашият герой развива ли се във втория сезон?
Джан — С Алексис Суит, режисьорът, работихме усилено, за да му придадем повече аспекти. В сюжета винаги има мистерия, дори действие, но повече интроспекция, повече дълбочина и също страна на комедията.

- Тогава Демир става по-саркастичен?
Джан— Да, той използва сарказъм особено с приятеля си Тури. Дори когато трябва да му дава уроци по любов... Но не мога да ви кажа, защото без спойлери.

- След "Viola come il mare" бихте ли работили с Франческа Чилеми по друг проект?
Джан — Защо не? Бих искал да се снимам с нея в добър шпионски филм. Нещо като "Мистър и мисис Смит".»

Грозденце Heart разбирам вълнението ти, макар аз самата да не съм изживяла всичкото това чакане...
Аз завършвам с 12ти епизод на първата Виола след малко и чакам новата с нетърпение Blue Heart

Последна редакция: вт, 23 апр 2024, 21:02 от Lunen_sun

# 114
  • Мнения: 3 853
Късметлии са тези, които работят с Джан и имат възможността да са близо до него..Heart Eyes
Думите на Киара Трон (Тамара) за Джан:

https://newsicilia.it/italia/spettacoli/chiara-tron-vi-svelo-alc … e-il-mare/934226/





Сънчо Kissing Heart

========================

Джановите рагаци продължават да досаждат на Ед.. и той им отговаря (за разлика от Джан) Grinning


Последна редакция: ср, 24 апр 2024, 00:07 от grozdence*

# 115
  • Козлодуй
  • Мнения: 781
Грозденце Kissing Heart Heart
Значи, не знам колко е достоверно това инфо, ама сега го видях у фейса и ви го нося:

Пускането на първите 3 епизода на Viola Come il Mare 2, ще бъде в 7:00 сутринта италианско време, 8:00 българско.


Аз ще се пробвам Satisfied Който обича да си поспива, да му мисли.
Лека нощ Heart



Грозденце, извинявай, голям съм заплес Stuck Out Tongue Winking Eye Ти си написала 7 сутринта, ама ми е минало пред очите без да го осмисля. Странно време за излъчване...

Последна редакция: ср, 24 апр 2024, 00:37 от Lunen_sun

# 116
  • Мнения: 3 853
Грозденце, извинявай, голям съм заплес Stuck Out Tongue Winking Eye Ти си написала 7 сутринта, ама ми е минало пред очите без да го осмисля. Странно време за излъчване...
Сънчо, никой не те кара насила да го гледаш рано, това е платформа (не тв канал), ако искаш го гледай другата седмица, ако искаш си го отложи за зимата Joy

Рагаци, ето какво пише тази вечер - оставям линк за тези, които стават рано (8ч. бг. време) Stuck Out Tongue Winking Eye
-> https://mediasetinfinity.mediaset.it/video/violacomeilmare2/le-s … _FD00000000425723


Аз ще си навия аларма за 7:30, а дали ще я отразя е др. въпрос Sleeping Но за всеки случай се застраховах - Сънчо ми е обещала да ми звъни докато вдигна.Grin Тази вечер с нея се надъхвахме (.....), че сутринта ставаме, мием си очите и докато се пълни чашата с кафе, вече ще текат началните надписи Joy

-----------------------------

ИГ публикация от Джан с две стари снимки от Венеция Rolling Eyes това само той може да го направи...MaskGrin


# 117
  • Мнения: 78
Грозденце,точно се намъкнах да постна последният пост на Джан и ти ме изпревари.

Инетересен ход ,да извади старите архиви,няма нужда от реклама на Виолата ,мрежата ври и кипи в очакване,не мога да схвана смисъла.А и песента ? Последна целувка ? Може би ще се разбере ,като изгледаме вторият сезон.

# 118
  • Мнения: 3 853
Фея, а къде е тази песен Последна целувка? People Eyes
Днес цял ден през две минути имаше атаки от 234 страни - Медиасет, Медиасет Инфинити, Лукс Виде, ПР агенциите, корици, списания, вестници, без да преувеличавам над 100 статии, може и да са над 200 Grinning Джан, Франческа, целия каст - интервюта, сторита, публикации, не мога да им хвана рекламните ходове.. като луди с картечница бяха всички Joy



Скрит текст:








Тук замесват и Ел Турко Grinning





Шапката на Медиасет в ТТ е с Виола..

Отделно и за Сандокан спама е в разгара си.. луди ни направиха и нас Grin
Джан тотално е превзел медиите в Италия.. "Всички пътища водят към (Рим) Джан" Joy

Скрит текст:










..по едно време следобед беше баш пика на лудницата и не можех да се ориентирам, къде/какво/кога да чета Rolling Eyes и теглих хикса горе в дясно (с няколко благословии под носа) Grinning

===========================

Чак сега видях къде е тази песен "Последна целувка".. само не разбрах какво има предвид? Thinking
Елка сутринта ще го разгадае! Joy

Скрит текст:

Последна редакция: ср, 24 апр 2024, 03:55 от grozdence*

# 119
  • Мнения: 78
Грозденце ти си абсолютен факир,докато ти я намеря си я открила.Да ,тази песен е с доста прочувствен текст определено и го мисля този пост от 2 часа и ми се върти в главата нещо,ама не знам дали е така.За Джан Сандокан е много,много важен,знае го и се зачудих дали този пост,който демонстрира много голяма близост с Франческа и с тази песен дали не е насочен към Алана ? Ще обясна какво имам предвид.Ако Джан е усетил или предусеща залитането на Алана по него ,дали това не е опит да я стопира от негова страна,за да не оплескат снимките ? Тя е млада,неопитна,дали би могла да разграничи екранната му игра от истинското му отношение ? Доколкото помня Лукса имат много твърдо правило да няма нищо между актьорите. Не знам дали е така или не,просто едно от многото предположения относно този пост на Джан.В ИГ се коментира доста ,изказват се най-различни варианти за стопляне на отношенията между него и Франческа ,особено след като преди няколко дни последва брат и в ИГ ,това е друго от предположенията.Още на няколко места срещнах моето предположение та не знам... но определено Джан разбуни духовете ,избрал е да качи точно тези 2 снимки,които показват близост и химия между тях двамата и то като пост,а не като стори.

Сега погледнах,че Франческа не е споделила нищо от лудницата покрай Виола,нито в пост ,нито в стори,може би утре ще се включи.

Последна редакция: ср, 24 апр 2024, 04:18 от Feia Chudotvorkova

Общи условия

Активация на акаунт