🔥 Джан Яман 🔥 Свободна тема за размисли и страсти ... *тема 15

  • 14 802
  • 342
  •   6
Отговори
# 120
  • Мнения: 10 910
На линка към Медиасет Инфинити ми казва, че съм в чужбина и не мога да гледам. Иска ми карти, абонаменти, не мерси. Ще си чакам рускините, че и с превод.

Не знам как да коментирам този пост на Джан с Франческа и песента. Хем и брат й е последвал. Но пък двамата още не се следват в ИГ. То е важно на живо "следват" ли се Grinning Много любовно я гледа на тези снимки, нещо сбогува се той. Да не е втори и последен сезон на Виола??? Джан винаги казва и намеква с постовете си, няма случайни неща.

Аз нещо не схванах тази линия с песента и Алана и какво й казва на нея. Нерде Франческа, нерде Алана. В крайна сметка ще излезе, че говори на Демет с този пост, че за псоледно се целува с Франческа, да не ревнува много Деметка Joy

# 121
  • Мнения: 3 824
Бонжорно, рагаци! Simple Smile

Първата ми мисъл беше за отчаяните търсачки на "сигнали" (джандемите), виждайки публикацията с тези снимки и песента JoyJoy

Според мен тази публикация няма връзка с нищо!
Джан най-вероятно я е публикувал за да гледа сеир Grinning искал е да се разсее след натоварения работен ден, четейки лудите Joy
Пълно е с откачени версии, не е за разправяне.....

Валерио Еванджелиста (оператор):



Ели, аз си отварям линка без проблем, интернета вкъщи ми е на Виваком (ако това има значение) Simple Smile



====================================

Сега ще събудя Сънчо, за да видим дали ще можем да гледаме Виола....

Последна редакция: ср, 24 апр 2024, 07:48 от grozdence*

# 122
  • Мнения: 10 910
Даа, сега пробвах и ми зареди промо-то. Така или иначе съм на работа и няма как да гледам, даже и да пиша няма да мога.. после ще ви чета и ще наваксам. Приятно гледане Hug

# 123
  • Мнения: 41 782
Добро утро,момичета!



"Никога не губете вяра.Тя е горивото на душата."

Много постове имах да чета на сутринта!Благодаря ви  за всичко споделено!
Аз нямам време сега да гледам,бързам да пиша в др.теми и после имам излизане!
По-късно ако има качени епизодите ще ги гледам на италиански и после с превод.








🆕 🆕 🆕
от Джунейт в #IG
Black Nib И този ден дойде #violacomellmare 2. Сезонът започва днес на #mediasetinfinity 👏👏 Националното излъчване започва на 3 май на #canale5 Хиляди благодарности на всички, които допринесоха 🙏🙏🙏
@francescachillemi___ @canyaman
@ilkerbilgi @cuneytsayil

Приятен ден да имате!

# 124
  • Козлодуй
  • Мнения: 774
Аз гледам, ама не знам италиански, хващам тук-там някоя дума Grinning
Не ми позволява да направя скрийншот на екрана, странна работа...
И двамата са прекрасни Heart Eyes
Лошото е, че след малко трябва да излизам към дребните, но довечера ще наваксам.
Злати Heart Ели Heart Грозденце Heart всички Heart









P.S. Песента, която коментирате, изобщо не се вижда при мен. Може би Джан я е махнал, при мен пише "редактирано". Убедена съм, че всичко, което качва Джано, е с цел, ама каква е, само можем да гадаем Grinning
Явно е прочел идеите на фенките и затова е редактирал...

Последна редакция: ср, 24 апр 2024, 09:52 от Lunen_sun

# 125
  • Мнения: 7 169
Здравейте!

Грозденце ни подарява тази прекрасна целувка, да ни топли докато успеем да гледаме и ние.

# 126
  • Козлодуй
  • Мнения: 774
Франческа пусна стори преди малко Grinning

# 127
  • Мнения: 7 169
ТУРСКИЯТ СЪРЦАТ ДЖАН ЯМАН ЩЕ ИГРАЕ ПИРАТА САНДОКАН В НОВО ТЕЛЕВИЗИОННО ШОУ
Сериалът ще бъде международна продукция, която ще се снима в Италия.

ОТ МАРИЯ ЛОРЕТО - НЮ ЙОРК

Джан Яман е подготвил следващата си роля. Турският любимец ще играе измисления пират Сандокан в нова поредица, която се надява да представи отново легендарния герой на ново поколение зрители.

Сериалът ще бъде адаптиран от европейската продуцентска компания Lux Vide и е базиран на историите, написани от Емилио Салгари.
„Сандокан“ следва титулярния пират в неговите приключения из Югоизточна Азия, където към него се присъединява екип от забавни герои. Историята се развива в средата на 19 век на остров Борнео, като адаптацията има силен „екологичен ъгъл“, според Variety . Снимките на сериала започнаха тази седмица във Формело, град в покрайнините на Рим.

Актьорският състав се допълва от Ед Уестуик (Клюкарката), любимия италиански актьор Алесандро Прециози, Алана Блур и Джон Хана. Синопсисът на поредицата проследява Сандокан в началото на пътуването му като пират, който избягва да взема страна. Всичко се променя, когато той среща Мариана (Блур), дъщеря на британски консултант. Сандокан и Мариана бягат, предизвиквайки преследване от ловеца на пирати лорд Джеймс Брук (Уестуик).

Повече за "Сандокан"
Главният изпълнителен директор на Lux Vide Лука Бернабей сподели изявление, показващо вълнението на компанията от новите им серии. „Ние сме много горди, че връщаме емблематичната сага „Сандокан“ обратно в италианските домове“, каза той. „През последните няколко години работихме за създаването на международен проект, който да подобри интелектуалната собственост на Emilio Salgari по съвременен начин.“

Продуцентската компания изглежда заинтересована да се възползва от красивите италиански пейзажи, като сериалът е заснет в група от зашеметяващи италиански региони, включително Лацио, Тоскана и Калабрия.

# 128
  • Мнения: 5 310
Днес денят е в ЛИЛАВО!



Последна редакция: ср, 24 апр 2024, 12:21 от jackie.

# 129
  • Мнения: 3 824
Рагаци, благодаря ви за всичко, което сте донесли Hug

Аз гледам Виолата, към края на 1 епизод съм. И трите епизода са почти по 2 часа (111 мин., 107мин., 107мин.)
Скрит текст:

Не мога да ви опиша, каква ГОЛЯМА промяна има в актьорската игра на Джан..Scream Много, много е добър! Неузнаваем! С други думи не знам как да ви предам ПОДОБРЕНИЕТО в играта му, гледам и не вярвам......

Сега продължавам да гледам, даже си отложих работата за днес (трябваше/наложи се да излъжа клиентите)
Цеце ще ви пусне втора изненада Wink аз не мога да правя гифки от телефона, пращам на нея по Вайбър и така.. Избирам специални моменти, специално за вас, за да ви направя хубав деня! WinkSweat Smile

Последна редакция: ср, 24 апр 2024, 12:22 от grozdence*

# 130
  • Мнения: 7 169
Гроздето продължава да ни поддържа огъна

# 131
  • Козлодуй
  • Мнения: 774
Обичам да съм с децата, обаче днес нямам търпение да се прибера 😁 Вързана съм тук поне до 5...

# 132
  • Мнения: 7 169
Подаръци от Грозде





# 133
  • Мнения: 41 782
Здравейте следобедно! Hug

Благодаря ви за всичко ново,което сте споделили! Two Hearts









Скрит текст:









# 134
  • Мнения: 13 909
Здравейте, момичета на Джан!


     Положението тук направо е инфарктно. Франческо ще ме довърши. Не може да се издържа така.
     Телепортирам се при Грозденце, за да гледам и аз, че вкъщи не успях да се справя с линка.
Цитат
Тук думите не са нужни, тук огненото сърце дарява щастие в една прекрасна поредица
#CanYaman  #ViolaComeIIMare2Infinity
Грозденце ни подарява тази прекрасна целувка, да ни топли докато успеем да гледаме и ние.

Общи условия

Активация на акаунт