🔥 Джан Яман 🔥 Свободна тема за размисли и страсти ... *тема 15

  • 24 267
  • 466
  •   6
Отговори
# 285
  • Мнения: 10 939
Браво! Аз не разбрах само защо го излъчиха снощи, а не днес.. хем знаят, че ще има разни други събития.

# 286
  • Мнения: 3 859
Ели, не мога да ти отговоря на този въпрос точно сега, когато последните 3 епизода вече са налични в Медиасет Инфинити Heart Eyes (току що разбрах за това Joy)
демек днес ще съм офлайн тук Grinning

Purple HeartPurple HeartPurple Heart

# 287
  • Мнения: 10 939
Аууу, айде честито! Някакви целувки и милувки виждам на кадрите Grinning

# 288
  • Мнения: 7 482
Джан маратонец, Грозде като теб. Той на пътеката, а ти на дивана пред лаптопа с Франческо Демир.



https://twitter.com/i/status/1788841655086522745

# 289
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 525
Здравейте,  може ли да попитам дали някъде има епизодите на втори сезон със субтитри на български или английски? Само тези два езика ме устройват:)

# 290
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 879
За сега май още не Sad Всички ги чакаме.

# 291
  • Мнения: 3 859
Изгледах 4, 5 и....6 епизод, всеки един по-красив от другия, но последния е истинско бижу!
6-ти епизод мога да ви го опиша с една дума: ШЕДЬОВЪР! Помнете ми думата, Джан ще получи много награди.. двамата главни, второстепенните, режисурата, сценария, невероятна работа на всички - всички заслужават много награди! И ще ги получат!
След тази грандиозна игра на Джан в този сезон Heart нямам търпение да чуя, че ще снимат трети Purple Heart

Рагаци, не ми се отдава да разказвам, хич ме няма в това, но и да можех.. нямаше да искам да ви отнема удоволствието, просто трябва да видите с очите си!

Джан днес си публикува рейтинга и сложи еднорог хаха Animal Unicorn
всеки може да се сети защо Joy



"Големият успех на “Viola Like the Sea” с Can Yaman и Francesca Killemi продължава.
Големи цифри и за втория епизод от поредицата, който въпреки силната програма
на другите канали, е гледан от над 3 милиона 600 хиляди зрители
(средна аудитория 3 643 000 души) на Canale 5 и Mediaset Infinity."



За рейтингите какво да кажа, освен че с всеки следващ епизод очаквам да растат (въпреки каквато и да е конкуренция).. почти съм сигурна, че така ще стане! NerdGrin

В Телеграм можете да гледате всички епизоди на "Виола 2“ на италиански:
-> https://vk.com/canyamanfanklub?w=wall-199343470_374251


Гея, приятно гледане! Revolving Hearts

Български превод май няма да видим, докато не го излъчат по AXN, дано е скоро!
Английски на първите 3 трябва да има някъде, но не знам къде..

# 292
  • Мнения: 41 910
Добро утро,момичета!



Благодаря ви за споделеното! Two Hearts Радвам се за Джан и успеха на Виола 2. Nature DizzyHands Clap
Мачовете намалят.Идват финалите за Шампионска лига и Лига Европа.Остават и няколко кръга до финала на първенствата.А Европейското първенство започва на 14 юни/петък.









Приятен пролетен ден!

# 293
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 879

Гея, приятно гледане! Revolving Hearts

Български превод май няма да видим, докато не го излъчат по AXN, дано е скоро!
Английски на първите 3 трябва да има някъде, но не знам къде..

Грозденце, още вчера видях и изгледах първия епизод Heart Благодаря ти!

# 294
  • Мнения: 3 859
Привет, рагаци! Simple Smile


 Уоу Open Mouth Джан подпалва където и да отиде..Nature Fire
Завладяване на света! Nature Boom Той го заслужава! Heart

ИГ Джан:

"👉🏿 Очевидно Португалия гори 🇵🇹
Доколкото разбирам последният епизод на “Daydreamer 🕊️”
и първият епизод на “Mr. Wrong ❌” ще се въртят по киносалоните 🍿🎥
Прав ли съм? 🥂

Repost @axnwhitept
...
Защо просто да гледате, когато можете да гледате изцяло? 😏
Присъединете се към нас за едно уникално събитие,
което обещава да бъде запомнящо се. Какво трябва да знаете? 👇
- Можете да участвате чрез връзката в нашата биография;
- Местата са ограничени, така че не губете време;
- Поканите са двойни;
- Събитието е напълно безплатно - можете и трябва да носите реквизит на Can Yaman 🤍"




--------------------------------------------------------

Хахах какво ли не правят за Джан по света Joy



--------------------------------------------------------------

МГ винаги ще има специално място в сърцето ми! Heart



 

Последна редакция: сб, 11 май 2024, 17:03 от grozdence*

# 295
  • Мнения: 14 324
Здравейте, момичета на Джан!


Джан Яман ще снима своя сериал „Сандокан“ в този известен замък от 20 до 27 май


11.05.2024 | 10:00
Турският актьор ще пътува до остров Капо Рицуто, заедно с останалата част от екипа, за да запише новите части на тази изпълнена с приключения история.
Аудиовизуалната индустрия пристига в италианската провинция Кротона. От 20 до 27 май Сандокан ще се снима в древната крепост Le Castella, разположена на известния остров Capo Rizzuto. Кметът на островчето нареди затварянето му за обществеността, докато трае записът на новите части на тази фантастика с исторически нюанси. В резултат на това няма да бъде възможно посещението на замъка от местни жители и туристи през този период. По този начин става дума за избягване на тълпи и по този начин за улесняване на заснемането на Сандокан за целия екип, който съставлява проекта.
В допълнение, затварянето е необходимо, за да се гарантира безопасността по време на изграждането на комплекта, включително изграждането на кей. Актьорите ще пристигнат в Le Castella съвпадащо със затварянето на периметъра. Там ще бъде Джан Яман, който с вече охарактеризирания си вид много напомня на оригиналния малайзийски тигър Кабир Беди.

Скрит текст:
Към Джан Яман ще се присъедини Алана Блур в ролята на Мариана. Заедно с тях ще бъде Ед Уестуик, в ролята на антагониста Лорд Брук, докато Алесандро Прециози ще играе Янес де Гомера. Актьорският състав включва още Джон Хана, Мадлин Прайс, Жилберто Глиози, Марк Гроси и Самуеле Сегрето.

Телевизионният сериал е роден по идея на Лука Бернабей. Сандокан е нова адаптация на поредицата от романи на Емилио Салгари, разработена за малкия екран от Алесандро Сермонета, Скот Розенбаум и Давиде Лантиери и режисирана от Ян Мария Микелини и Никола Абатанджело.
Сandokan започна снимките на 22 април и, въпреки че все още няма потвърдена дата на пускане, бяха генерирани много очаквания по отношение на тази история. Заснемането ще се проведе между Лацио, Тоскана, остров Реюнион и Калабрия с подкрепата на филмовата комисия и регион Калабрия. Освен в Le Castella, телевизионният сериал ще бъде заснет и в специално построен театър в Lamezia Terme, Tropea и Capo Vaticano.

Известният пират Сандокан става известен през 1880 г. благодарение на публикуването на вълнуващи приключенски романи, написани от италианския писател, журналист и навигатор Емилио Салгари. Влиянието на Сандокан върху испанската култура обаче надхвърля успеха на разказите на автора у нас. Част от вдъхновението за образа на Сандокан се намира във фигурата на мъж от Кадис.

Емилио Салгари беше съвестен книжен червей, в чиито ръце попадна невероятен доклад, представен на папа Пий IX през 1849 г. И когато го прочете, той повярва, че му е паднал дар от небето. Защото това, което съдържаше този доклад, беше наистина необикновено: това бяха мемоарите на един испански моряк, който след хиляди невероятни приключения беше станал тринитарен монах и апостолически префект и беше посветен на борбата срещу търговията с роби в Борнео, Суматра и Малайзия.


https://www.miarevista.es/que-ver-tv/23251.html?utm_term=Autofee … chobox=1715416436

# 296
  • Мнения: 10 939
Ето! Вече почнаха да дават Джан на голям екран! Сега е с РП и МГ, скоро и в някой холивудски филм Simple Smile

# 297
  • Мнения: 3 859
Да видим какъв ще е следващия му проект Thinking Той няма да трае, има ли.. ще ни каже Simple Smile

Малък спойлер: минути преди финала, Виола видя какъв цвят е Франческо - син, което означава "аморе" Blue Heart

Joy🔴

-> https://www.instagram.com/p/C61Nv82IWni/ Nature Fire


Господин инспектора SunglassesGrinning
-> https://www.instagram.com/p/C608_-CIGP7/Heart Eyes

# 298
  • Мнения: 41 910
Добро утро,момичета!





Честит Ден на майката на г-жа Гюлдем! Flowers Bouquet
Скрит текст:
Отбелязва се на втората неделя на м.май.





Слънчева и щастлива неделя ви желая!

# 299
  • Козлодуй
  • Мнения: 782
Най-после изгледах и последната 6-та серия, като признавам си, четвърта я претупах и довечера ще се върна на нея. Най-после...Аморе Heart

IG Story Джан
Какво удоволствие, след като видях последните 3 епизода
https://twitter.com/CanYamanNewsInt/status/1789614523223068912

Общи условия

Активация на акаунт