ДВАНАДЕСЕТИ клас - в очакване на ДЗИ

  • 37 007
  • 733
  •   1
Отговори
# 375
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 282
Мартеа, здрави да са ти рождениците!

Да кажа, че в ОЛХ се подарява или продава на символични цени какво ли не. Така се снабдихме с необходимите прибори, плата, чинии и чаши. Покривките са хартиени от Джъмбо. Тенти додадоха приятели. Така или иначе селската къща и двор се ползва за събирания и купони основно.
Мина вчера нашето селско градинско парти. Времето беше страхотно, помагачи не липсваха (познавам си хората) и се получи прекрасно, макар да си беше като една сватба Crazy

Изпращането им ще е на 14ти.

# 376
  • София
  • Мнения: 1 358
Мартеа, живи и здрави рожденниците !
Много ми е шантаво тези дни. Нали съм истеричка, като гледах как се шие "невероятния" ултра-, мега-, гига- костюм, рязко потърсих и друг шивач. Намерих в нета предложение за ушиване на костюм по изпратени мерки. Пратих мерки. За 10 дни получи костюм от 3 части, с риза и вратовръзка за 350 лв. Втрещих се. Сега поне има още едни дрехи за утрешното изпращане.
Приготвям купчина с носни кърпички за утре. Grinning
След матурите започвам да правя организация за среща, че не се издържа.

# 377
  • София
  • Мнения: 3 947
На завършващите утре деца, пожелавам на добър час. Да им е слънчево както времето, така и в сърцата, да имат страхотно изпращане и много, много хубави емоции.
Момичета, да спомена само, че валериана не върши никаква работа. Вземете нещо по - силно, по възможност с кехлибарен цвят, нищо че няма да е минало и обедно време. Аз лично съжалих, че не послушах вътрешния си глас, който ме насочваше към шкафчето с бутилките, а избрах шкафчето с хапчетата.
vnd, от бала ще пусна пак снимка на човека, но пак за малко, че ми дава да го снимам, само ако снимките са за домашно ползване.

# 378
  • София
  • Мнения: 7 186
мартеа, здрави и щастливи да са рождениците! На девойката много късмет, успехи и сбъднати мечти!

# 379
  • Мнения: 983
Марти, аз и кратко слово имам … ти с тоя кехлибар ме довърши!  Само се моля да не се разрева. И аз да се изкажа за хубавия младеж от деня на изпращането.
Лейди, феноменална си … 😁

# 380
  • София
  • Мнения: 11 823
Мартеа честити и здрави да бъдат рождениците!На наборката да и върви по вода във всичко,което и предстои!
Много ви, благодаря за хубавите думи за младежа. Всички деца са прекрасни.
Спунк, каква изненада. Знаех, че са съученици само със сина на buni, но може да се появи още някое дете техен съученик.
Сигурна съм,че е прекрасен младежът,макар че не успях да го видя.Но ако го бях видяла,можеше да изскочи още някое зайче от храста.Ще чакам следваща смимка,знае ли човек,светът е малък.😉
Добре,какво точно да подготвя за утре?Валерианче или “кехлибарче”?Със сигурност ще взема очила и кърпички.Дано има поне малко слънчице,че да са оправдани очилата.А те трябва да скрият емоцията...
Лейди среща ли каза...какво беше това?Няколко трябваше да има до момента,ей така за отскок за всичко предстоящо.

# 381
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 248
Ох, момичета! Много ми е емоционално и на мен. Нашето изпращане в училище ще бъде утре. Днес пожела да отиде на училище, че било за последен път. Една буца ми застана в гърлото. Нашите празненства също ще са къщни. Първото с роднини вкъщи, а с младежката група в къща за гости. По първият повод се наложи да пооправя градината в двора, че една пъргава немска овчарка беше прекопала всичката трева. Ограда правихме за да я ограничим и за месец почти възстановихме тревата.
Скрит текст:


И една снимка на младежът
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 13 май 2024, 08:02 от Зечова

# 382
  • Варна
  • Мнения: 3 280
Пффф цяла нощ дъжд, сандалите май ще трябва спешно да бъдат заменени...Че и 9 градуса, ама че ден.
Хайде по вода да им върви на децата, а ние да удържим фронта Cry Heart

Леки проблясъци от морето Simple Smile

# 383
  • Мнения: 2 124
Алекс, и аз го мисля това със сандалите Simple Smile
Има надежда май, ще поизгрее във Варна, дано се задържи до следобед. Аз днес изпращам 12-класници в 12:30 в работата, после в 16:00 е и девойката.

Последна редакция: пн, 13 май 2024, 13:45 от BoeL

# 384
  • Sofia
  • Мнения: 4 522
Не съм се чувствала така празнично от манифестациите по комунистическо. И времето засега е с нас.
Прекрасен и слънчев ден на всички! Kissing Smiling Eyes

Зечова, чуден елегантен младеж и страхотен терен за купон!

# 385
  • София
  • Мнения: 11 823
На добър час на всички деца,които днес за последен път ще прекрачат училищния праг! Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf Clover
Да летят смело и да прегръщат мечтите си!

# 386
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 817
Ох ревах в метрото докато четох на Изида поста. Въпреки, че родители не сме канени сега съм в дилема дали като дойдат колегите след малко да не се метна до 18-то. Девойката вчера беше много разочарована, че по всякакъв начин бяха предупредени, че ще има 5 посланика и да няма шампанско, димки и оркестър. Всичко са си организирали децата. Както си имаше всичко, сутринта нахълта при мен да търси чорапогащник. Скъсала си нейния докато го обувала. Усложливо извадих един - в петък реших да се застраховам и й купих един.
Сега звъни, че го скъсала и този. Grin

# 387
  • Мнения: 4 719
А моят спи, сънува и похърква още Grin Ни знае къде са му дрехите, ни се приготвя за някъде…
За разлика от майка му, която вилнее от първи петли и все още няма идея какво ще си облече Joy
Пожелавам на всички весел празник и хубаво време Hug

# 388
  • София
  • Мнения: 6 166
Честит последен учебен ден на децата, с лекота да вървят напред и нагоре!

# 389
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 817
Желани-нежелани родителите тръгнах.

Честит последен учебен ден на децата ни!

Общи условия

Активация на акаунт