Въпроси за TBI Bank - 2

  • 4 549
  • 148
  •   4
Отговори
# 135
  • Мнения: 13 226
Снимаш наново, то си пише. Да знаят че си ти, то как иначе?

# 136
  • Мнения: 1 044
Април.2023 год. се наложи да сменя телефон-а, на който беше инсталирано приложението от около 2-3 месеца. Инсталирах на новия приложението и при влизане в новия, само ми поиска един код, който получих в приложението на стария (бях свалил вече SIM картата от него), написах го в новия телефон в приложението и си тръгна. Но вече може да са го променили.

# 137
  • София
  • Мнения: 2 061
Благодаря, на мен също ми поиска кода, но след него поиска да снимам ЛК и аз го изключих, тъй като реших, че иска наново да кандидатдтвам за Неон, ще пробвам и ще видя какво ще се получи.

# 138
  • Мнения: 1 466
И на мен искаха лична карта и селфи при смяна на телефон. Малко се престарават, другите банки пращат 1 смс и готово.

# 139
  • Мнения: 1 044
А чува ли се нещо, с наближаването на 31.05 - дали ще има някаква доходност на средствата в "Касичката", след като прекратяват олихвяването на сметката на НЕОН-а?

# 140
  • Мнения: 321
Сега бях в офис, лихвата на касичката ще е 1%, без ограничение размера на сумата.

# 141
  • Мнения: 5 292
Сега бях в офис, лихвата на касичката ще е 1%, без ограничение размера на сумата.
В чата ми отговориха обратното - лихва ще има само по депозитите. Thinking

# 142
  • Мнения: 321
Съдейки по предишен опит - в чата са роботи. Адекватна помощ получавам в офис. Ще видим като го обявят официално.
Сега бях в офис, лихвата на касичката ще е 1%, без ограничение размера на сумата.
В чата ми отговориха обратното - лихва ще има само по депозитите. Thinking

# 143
  • Мнения: 113
Някой има ли спестовна сметка?
Пише, че само в офис на tbi bank може да се открие.

# 144
  • Мнения: 1 044
Сега бях в офис, лихвата на касичката ще е 1%, без ограничение размера на сумата.

Благодаря за отговора! Ако това е вярно, а не информацията на Чревеугодника е много добре.

# 145
  • Мнения: 54 689
На чата не им вярвам. По-скоро е прав Чревоугодник.

Някой има ли спестовна сметка?
Пише, че само в офис на tbi bank може да се открие.

Имам, от 8 години. Не знам сега дали може през приложението, не съм видяла такава опция. Лихвата по нея е 0.15.

# 146
  • Мнения: 1 044
На чата не им вярвам. По-скоро е прав Чревоугодник.

Някой има ли спестовна сметка?
Пише, че само в офис на tbi bank може да се открие.

Имам, от 8 години. Не знам сега дали може през приложението, не съм видяла такава опция. Лихвата по нея е 0.15.

И аз не виждам опция да се прави спестовна сметка. Но с новото условие, по касичката да има и по - голяма лихва, не виждам смисъл да я държиш тая спестовна сметка. От друга страна, ако е истина, това е добро предложение тая лихва върху свободни средства, би трябвало да го разтръбят подобаващо, най-малко в нова тарифа, сега рових - няма

# 147
  • Мнения: 54 689
Сейко , чакай да видим. Grinning

# 148
  • Мнения: 1 044
Сейко , чакай да видим. Grinning

Аз вече нарамих големите кошниците и тръгнах в гората за големи гъби Simple Smile. Почнах да мисля едни схеми, смятания Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт