лятна количка

  • 3 726
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 581
Нещо не разбирам  newsm78
Трябва ли непременно да дам много пари при положение че има алтернативи newsm78
Хора с по.малко доходи и възможности трябва ли да носим децете си на ръце newsm78

# 16
Мила,разбира се,че не.Но за Бертони и аз съм чувала много отрицателни мнения Confused .По-добре си вземи Чиполино,ако нямаш възможност за по-скъпа,те са доста популярни и предполагам,че има за какво.За ТСМ също съм чувала добри отзиви,ако намериш-не се чуди.Вярвам,че всички дават мнение тук и споделят личен опит не за да спорят и да отчайват,а за да ти бъдат в помощ!Успех,поразпитай и поразгледай!

# 17
  • Мнения: 2 498
Куини Зап Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 1 345
аз съм с лятна бертони сън еми една година всекидневна експлоатация с часове зимата също защото другата ми е тежка,а ползвам градски редовно. Количката се сгъва на чадър ми не мръдна изобщо а и детенце не е от кротките доста друсане падна в нея. Взех я за 60 тина лева някъде точно не помня. За 20-30 лв чак не съм чувала да има. Много съм доволна.

# 19
  • Мнения: 1 455
Имах лятна на Бертони.Тази количка я уморих от блъскане,при нас пътя е черен и и разказах играта.За тези пари бая изкара,само веднъж ми се наложи да сменям колело,но пък резервното е 4,00лв. Wink Доволна съм и не съжалявам.Имам съседка която купи лятна на ТСМ от Младост 2,за 18,00 лв. Shocked и също не е мръднала Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 6 062
Имах лятна на Бертони.Тази количка я уморих от блъскане,при нас пътя е черен и и разказах играта.За тези пари бая изкара,само веднъж ми се наложи да сменям колело,но пък резервното е 4,00лв. Wink Доволна съм и не съжалявам.Имам съседка която купи лятна на ТСМ от Младост 2,за 18,00 лв. Shocked и също не е мръднала Peace


Може ли малко подробности. Къде точно в Младост2 се намира магазина на ТСМ?

# 21
  • Мнения: 77
нали знаеш - евтиното излиза по-скъпо.
ако имаш възможност, си вземи по - хубава количка, защото лятната количка се използва ежедневно и трябва да е бая здрава. а и трябва да е удобна както за теб, така и за бебчо.

Да и аз съм на това мнение!По мои наблюдения Бертони не са мн качествени!
Ние сме с ZAPP на QUINNY и съм много доволна!  newsm10

А лятната на ТСМ има етърва ми и е много калпава,разкриви се цялата,много трудно се бута,едно дете трудно ще се отгледа с нея!

Последна редакция: ср, 14 фев 2007, 09:56 от ДесиМ

# 22
  • Мнения: 1 455


Може ли малко подробности. Къде точно в Младост2 се намира магазина на ТСМ?
Последната спирка на 306 зад Рума. Peace Има доста теми за тоз магазин и за тази количка.
ДесиМ и аз много харесвам ZAPP но нали се сещаш ,че разликата в цената е огромна.Мойта на Бертони беше 60,00 лева и изкара,а бая я изтормозих.Пък ако е 18,00 лв. и две да купя,пак ще ми излязат без пари Wink

# 23
  • София
  • Мнения: 897
Може ли някой да даде линк със снимка на летните колички на ТСМ?

# 24
  • Мнения: 134

Само дето не е китайска, а полска и не е мръднала откакто сме я взели. Струва около 95 лева, стабилна е, с големи колела, нечупещи,  с което се свиква много бързо, ако не си била с такава до сега. С две ръце ти я препоръчвам. Hug
[/quote]

Абсолютно същата е и нашата Маг Ингланд, използваме я вече близо година и не е мръднала и много лесно се почиства.Широка е и дълга най-вече, повечето летни колички са малки и им висят краката на бебетата докато спят, а пък тази е страхотна Peace.Определено е много сполучлива покупка за мен и за Виктория Simple Smile

# 25
  • Мнения: 77
Може ли някой да даде линк със снимка на летните колички на ТСМ?

Заповядай,но тук е доста по-скъпа http://www.atrakcion.com/product_info.php?cPath=31&products_id=1758

# 26
  • София
  • Мнения: 293
Аз бях с лятна ТСМ количка, предпочетена единствено заради ниската цена.
Ами какво да ви кажа, беше ми страшно неудобна и трудна за управление.С радост се разделих с нея след като си купих втора ръка Peg-Perego Aria.
Направо се родих с новата лятна количка  Laughing
Така че и аз препоръчвам по-скъпа, но по-хубава количка.  Peace

# 27
  • Мнения: 5
Утре ще ми доставят моя иэбор-Giordani Happy.Повярвайте ми избирах я близо 2 месеца като преглеждах постоянно и e-bay.Дано остaна доволна!

# 28
  • Мнения: 254
Може ли да дадеш линка на Джордани-то.  bouquet

# 29
  • Мнения: 3 457
Утре ще ми доставят моя иэбор-Giordani Happy.Повярвайте ми избирах я близо 2 месеца като преглеждах постоянно и e-bay.Дано остaна доволна!
и мен ме интересува,след като се разминахме с Арията,тази поне е на по приемлива цена,та дано моя да се навие Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт