Внимавайте къде застраховате колите си!

  • 8 459
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 550
Брей, много недолони от Бул Инс.
Аз съм имала каско при тях и бях доволна...оставяла съм си колата за ремонт - 6ца, изплащали са ми щети - 6ца  newsm78

Въпрос на късмет...май  Simple Smile

# 16
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И аз ще похваля Бул Инс. Три пъти миналата година ги търсихме - и трите пъти бях без грешка. Тази година отново сме там.

# 17
  • Мнения: 3 743
  Аз съм от недоволните от Бул Инс - първо трябваше да ходя някъде си...да заведа и да ми оценят щетата, второ ако исках да ми я платят нямаше да ми покрият целия разход и трето 1 месец чаках да ми оправят щетата в сервиза им Confused
Сега съм застраховала колата в Армеец, по препоръка на няколко  мои познати, които са много доволни.

# 18
  • Мнения: 1 455
Не съм доволна от Бул Инс.От пет години сме им клиенти,но таз ни изпуснаха.

# 19
Бул инс-това е компанията,която плаща всички щети thumbsup

Точно БУЛ ИНС и точно 2 пъти на една моя приятелка не платиха нищо, въпреки че тя имаше право. Размотаваха я по половин година и двата пъти и накрая и се озъбиха да се разкарала и да не досаждала повече ... Такова отношение показаха, че ... вече не им е клиент.
 

# 20
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
БУЛ ИНС-КОРЕКТНА И СИГУРНА ЗАСТРАХОВАТЕЛНА КОМПАНИЯ!  bouquetВсяка година застраховаме колата си при нея,защото сме спокойни,че няма да бъде открадната и всички щети ни е поемала  до сега!  bouquet

Последна редакция: чт, 15 фев 2007, 10:42 от k.a.l.i.

# 21
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Аз пък съм много доволна от БЪЛГАРСКИ ИМОТИ!
БУЛ ИНС-КОРЕКТНА И СИГУРНА ЗАСТРАХОВАТЕЛНА КОМПАНИЯ!  bouquetВсяка година застраховаме колата си при нея,защото сме спокойни,че няма да бъде открадната и всички щети ни е поемала  до сега!  bouquet
че няма да ви бъде открадната колата неможете да сте сигурни и едва ли е най-коректната след като момичетата се оплакват от БУЛ- ИНС ,също имам познати,на които не им изплатиха нищо....... Sick
лошото е,че никога неможем да сме сигурни в коя  компания е застрахован евентуалният виновник в ПТП/ако ни се случи/

# 22
  • Мнения: 2 926
Аз съм си доволна от Армеец.Миналата година са ни плащали 6 пъти.Без никакъв проблем. Проблем имам с полицаите,на които все им се свидят протоколите! Sick

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 702
Като видях заглавието, веднага реших, че трябва да споделя моя опит. Като прочетох темата, видях, че има и други препатили от БУЛ инс.
В моя случай ядовете бяха служебни. Работя в банка. Клиент си беше купил с кредит Фолксваген Кади. Обезпечението по кредита - самия автомобил, застрахован го в БУЛ инс. Като катастрофира обаче те почнаха да го размотават. Клиентът си плати вноските 2 пъти, но на третия месец каза: Няма да плащам повече, вземайте си колата. И за себе си може би е прав.  Имахме големи разправии със застрахователя, отделно с клиента. По едно време се чу, че щели да им платят 1000лв, (тези пари сигурно биха стигнали да си смени предното стъкло, а всъщност двигателят беше влязъл под купето и ремонтът щеше да е сериозен).
Не съм сигурна как завърши сагата, но мисля че така и не им платиха.

Иначе аз съм доволна от Орел, т.е. Дженерали. Миналата година блъснах нашата кола и изплатиха всичко до стотинка. Малко странно ми се видя, че ни накараха да си оправим всичко и после осребриха фактурите, не знам каква е практиката на другите застрахователи. Опасявах се и за това, че може да не признаят някои неща или да кажат, че са надути, но те платиха всичко.

# 24
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Момичета, не се съмнявам в доводите ви след като сте препатили ,но би трябвало да се обърнете към централния офис на БУЛ ИНС в Бояна.При нашите случай с колата(които са минимум три пъти в годината)-на място в Бояна минават експерти и на момента ти изготвят документацията-имаш избор -да я  дадеш в сервиз или да получиш сумата за нанесени щети(която съответно е по бавна процедура),а дали ще си ремонтираш колата с нея остава отговорност на собсветика  и коректност Simple SmileНякой служители явно злоупотребяват и би трябвало да се сигнализира,в България явно сме свикнали профилактично някоя администрация-бюрокращина да ни мотае и мачка #Cussing out

Последна редакция: чт, 15 фев 2007, 10:43 от k.a.l.i.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Интересно Thinking - моята кола, колата на мъжа ми, служебните автомобили на фирмата, в която работя и служебните автомобили на фирмата на мъжа ми са застраховани в Армеец; никога не сме имали каквито и да било проблеми. Слава Богу, за личните си коли не се е налагало да опираме до застраховател, но със служебните е имало доста ядове и винаги са били коректни хората.

# 26
  • Мнения: 1 180
Колата на мъжа ми беше застрахована в Бул инс - за една година я откраднаха два пъти и двата пъти я намират куките. Колата е използвана за крадене на други коли - понеже е доста мощна, някак си ги бутали, не ми е много ясно..... И двата пъти се държаха зле, едва ли не, че е постановка. Колата вися с месеци в някакви тъпи сервизи и след "оправянето" имаше сто неоправени неща, а щетите не бяха кой знае какви. Половината щети не ги платиха и разни такива неща....Сега е зцастрахована в "Армеец".

# 27
  • Мнения: 1 520
Замислям се  - никога не са ми предлагали в техен сервиз да отстранят щетите. Аз ли трябва да питам за това или те трябва да се сетят да кажат.
В Бояна минавам на оглед, оправят документите и ми казват след 1 месец да проверя на "Дж. Баучер" за изплащането.
И двата пъти досега така е било.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 530
Работя, като застрахователен агент. Само ще кажа, че моята кола, както и тази на мъжа ми са застраховани в Лев Инс.

# 29
  • Мнения: 1 165
Моята кола,на приятеля ми , на нашите, както и на много приятели са застаховани във Витоша и сме много доволни.Аз понеже бях начинаещ шофьор и първите пъти я поохлузих, блъснаха ме 2 пъти и съм ням,ала никакви проблеми.Понеже колата е почти нова директно я вкарахме в сервиза им и не са ми я бавили за повече от 10 дни.Според мен е малко или много до късмета-зависи от агенцията, самия агент, кой град и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт