🌹 ЕРГЕНЪТ 🌹 - Сезон 3, Тема 9

  • 105 045
  • 2 593
  •   1
Отговори
# 1 875
  • Мнения: 36
За мен Мария е отблъскваща физически с тези опулени очи и увиснала долна устна, сякаш нарочно разтягана, като местното население на Великденските острови. 🙄
Въобще не мисля, че му е действала супер сексуално и видиш ли се отървава от нея, защото не може да се владее иначе. Просто не го кефи.

И на мен така ми се струва. Особено, след като я видЯ без грим. И към Йоана така се отдръпна, май пак по тази причина.
Иначе останалите са добре без грим. Дори Катя след като махна "остатъците" от грима след навикването от Горджъса стана още по-красива. Въобще Горджъс тази вечер - с няколко автогола. А без грим изглеждаше в пъти по-добре!
За Надежда не бях сигурна като  гледах дали е махнат напълно грима. Но така изглежда доста по-свежа. Гримът ѝ слага сигурно, ако не 10 поне 5 години отгоре.

# 1 876
  • Мнения: 4 204
Аз Надежда и Маги ги усещам съвършено различни, без да имам пристрастия към някоя. Но просто с Надежда всичко ми изглежда много лежерно и непринудено, натурално случващ се флирт, докато с Маги някак като опит да го хипнотизира и да му внуши, че са сродни души, които са имали късмета да се срещнат след поредното прераждане и сега трябва да бъде с нея до края на вечността.
Да, най-естествено му върви флирта и отношенията с Надежда. Без продължителни погледи от неудобство и от нямане какво да се каже, без назидателно - нравоучителния маниер на Йоана, без търсене на изкуствени теми. Просто им се получава и разговор и закачки.

# 1 877
  • Мнения: 5 879
Можете да погледнете поста на Горджъс в инстаграм по случай напускането й:
https://www.instagram.com/p/C6MrDRUrxPN/?igsh=cmxhNm5sYTMxd2c3

Накратко, ние от нищо не разбираме, успя да ни изиграе Stuck Out Tongue Winking Eye
Хванахме я Горджито, че обича да драматизира. Още с ножовете ми се наби на очи. Агата Криси. 😂😂😂

# 1 878
  • Мнения: 210
Тъкмо пиех вода, когато Наум обясняваше, че трябва са си махнат грима и Криса погледна с изкривената си физиономия точно в камерата и щях да изплюя всичко Joy Joy Ох, не мога

Ще си позволя да се цитирам сама, но не мога просто. То е забавно да се гледа на видео, беше като сцена от Индийски сериал


И още вчера се е поиздала, че е на приключване: “Топ 8”

# 1 879
  • Мнения: 774
Йоана работи за Луфтханза, нали?
fly2sky airlines - компания за чартърни полети
Нали уж работила за една от най-големите авиокомпании в света? А то се оказва някаква чартърна компания с 10 самолета, която изпълнява полети основно до бившите руски републики и Африка.
така й пише в линкедин Simple Smile

те и на Надежда й бяха измислили някаква позиция, ама жената си бе гримьорка в салон за нокти в Изток  - и преди Ергенът, и след предаването

# 1 880
  • софия
  • Мнения: 1 052
Ще разобличават самозванки, обяви "умното" Наде... Ко ли искаше да речи?!
Joy "самозванки", "проникване", ще ме убие таз мома романтична....Joy
Към любимия, разбира се вече съпруг - "скъпи, както сме си по пижами и вече се целунахме, какво ще кажеш утре да преминем ли и към проникване?" - сори не можах да се въздържа Stuck Out Tongue Winking Eye

Ама и музиката една такава разтърсваща им монтирали - Надя го целуна,  файнали, прекрасно! Очаквах и заря да гръмне GrinningJoy
За секунди ми стана симпатична Надя - искрена ми се видя, престраши се и на синхрона някак смутено щастлива.
Тюююю, язък, само след минута  вече е с Йоана в стаята и всичко си е по старо му. Confused

Катето си заслужи двете рози. Grinning
Трябва някой да диша във врата на Надежда все пак. За разнообразие временно нека не е Маги. Grinning

# 1 881
  • Мнения: 188
На морени с фъстъци си ѝ беше крайно време. Не знам как стигна и до тук.
За Мария беше забавно как хич не го очакваше. Стоя известно време така да изчака обрат. Чак мен ме хвана срам за нея. И не можа да си спести язвителността. С по-малко достойнствон от моренито си тръгна.

# 1 882
  • Мнения: 535
Искам и аз клавиатура като на Горджъса. Без точи, само с удивителни! Кажете от къде да си я изтегля, плс?! 😇🤔😁 Мария "обираше" сексуалната енергия, но накрая май се "измете" върху нея. Надя като тичаше към него, очаквах да го пита "Дали би приел проникване с мен"😃

# 1 883
  • Мнения: 271
Йоана работи за Луфтханза, нали?
fly2sky airlines - компания за чартърни полети
Нали уж работила за една от най-големите авиокомпании в света? А то се оказва някаква чартърна компания с 10 самолета, която изпълнява полети основно до бившите руски републики и Африка.
така й пише в линкедин Simple Smile

те и на Надежда й бяха измислили някаква позиция, ама жената си бе гримьорка в салон за нокти в Изток  - и преди Ергенът, и след предаването

Е, да, то и Алеко е милионер… Една от участничките ми е колежка, но пък с такава гръмка титла я бяха изтипосали и нея. Simple Smile

# 1 884
  • Мнения: 10
Време е Йоана, Валерия и Надя да си ходят. По реда, по който съм ги написала. Топ 3 ще останат Екатерина, Надежда и Магдалена. Екатерина е изключително нежна и невинна, но и безхарактерна и не достатъчно емоционално и ментално интелигентна, прекалено е малка и се налага да извърви дълаг път преди да стане готова за семейство и сериозна връзка. Тя все още е в кулата на своя замък, чакайки принца на бял кон. Прекрасно момиче, но за съжаление твърде младо. Надежда пък от своя страна е вряла и кипяла, знае какво, кога и как да го каже, за да се представи в най - добрата си светлина, изключително обиграна и хитра. Зад невинното и на пръв поглед излъчване се крие такава злоба и комплекси, че и още 10 пластични операции да си направи пак ще си остане същият неприятен и безличен човек, грозен отвън и отвътре. Тя е задколисна и нагла, с типично ромски манталитет. Надявам се искрено Алек да не избере накрая нея, защото в противен случай ще съжалява дълбоко веднага щом разбере с каква хитра сврака си има работа. Магдалена е красива, стилна дама, с емоционална интелигентност, житейски опит и умение да се справя във всякакви непредвидени ситуации, затова и смятам, че бързо би се нагодила спрямо живота на Алек, въпреки, че тя самата досега е живяла доста по - светски живот. Не блести с ум, но пък и не мисля, че това е най - важното, тъй като Алек също не е от най - интелигентните, така че смятам, че си пасват идеално. Не е злобна и не говори зад гърба на останалите, не обижда, дори когато я нападат с всички сили и средства, което и прави чест. За мен тя е най - достойна. Сигурна съм, че има и други недостатъци, но със сигурност е по - добра партия за него от останалите момичета. Жал ми е като гледам как всички са срещу нея, а тя милата само се защитава и се чуди как да парира атаките им. Дано спечели, иначе бих била много разочарована.

# 1 885
  • Мнения: 5 879
Ще разобличават самозванки, обяви "умното" Наде... Ко ли искаше да речи?!
Joy "самозванки", "проникване", ще ме убие таз мома романтична....Joy
Към любимия, разбира се вече съпруг - "скъпи, както сме си по пижами и вече се целунахме, какво ще кажеш утре да преминем ли и към проникване?" - сори не можах да се въздържа Stuck Out Tongue Winking Eye

Ама и музиката една такава разтърсваща им монтирали - Надя го целуна,  файнали, прекрасно! Очаквах и заря да гръмне GrinningJoy
За секунди ми стана симпатична Надя - искрена ми се видя, престраши се и на синхрона някак смутено щастлива.
Тюююю, язък, само след минута  вече е с Йоана в стаята и всичко си е по старо му. Confused

Катето си заслужи двете рози. Grinning
Трябва някой да диша във врата на Надежда все пак. За разнообразие временно нека не е Маги. Grinning
Вики каза, че малко момичета били влезли заради Алек. Едно от тях е Надя. Това ме шокира.

# 1 886
  • Мнения: X
Можете да погледнете поста на Горджъс в инстаграм по случай напускането й:
https://www.instagram.com/p/C6MrDRUrxPN/?igsh=cmxhNm5sYTMxd2c3

Накратко, ние от нищо не разбираме, успя да ни изиграе Stuck Out Tongue Winking Eye

A, пред нас стоял сценарист. Ясно, ясно. Очакваме хитовия филм ''Горгонджъс''.

# 1 887
  • Мнения: 126
Хора, пригответе се психически... 😂😂😂😂😂😂😂😂




Дори съм сигурна, че сама си вярва. 😯

# 1 888
  • Мнения: 191
Т'ва шантавото, или редактор да си назначи, за сценариите, или частен учител. Навсякъде нацвъкала пълен член.
Добре, че си отиде.
Аз за Мария не съжалявам. Да копае злато или биткоини, все едно, но амебата си е амеба. В реала такъв типаж би скъсал със съобщение във вайбър ули просто без никаква индикация, та не ме изненада, кой знае колко..

# 1 889
  • Мнения: 5 879
Тя не твърди, че е добър сценарист. 😁
Можете да погледнете поста на Горджъс в инстаграм по случай напускането й:
https://www.instagram.com/p/C6MrDRUrxPN/?igsh=cmxhNm5sYTMxd2c3

Накратко, ние от нищо не разбираме, успя да ни изиграе Stuck Out Tongue Winking Eye

A, пред нас стоял сценарист. Ясно, ясно. Очакваме хитовия филм ''Горгонджъс''.

Общи условия

Активация на акаунт