🌹 ЕРГЕНЪТ 🌹 - Сезон 3, Тема 9

  • 104 002
  • 2 593
  •   2
Отговори
# 2 475
  • Мнения: 4 465
Брекетите изискват редовен зъболекарски контрол, а може да се налагат и различни процедури, ако се разместят и т.н. Този факт по-скоро би бил пречка за участие.
Аз не разбирам, за каква държанка в лицето на Маги се говори. Та нея дори не са й обезпечили инвестиции, бизнес, сериозни придобивки. Очевидно е и че няма финансова култура и не е понаучила по нещо в "средите", в които е била. Ходенето на Малдиви не е някакъв страшен лукс и много жени дори сами си го осигуряват. Тя, вероятно, си е мислела, че все така ще е и сега се опитва да пренареди картите на масата без особени ресурси.

# 2 476
  • Мнения: 837
Васка и Християна са били на свиждане на Надежда днес, дано е добре жената, много време е в тази болница.

# 2 477
  • Мнения: 4 148
Васка и Християна са били на свиждане на Надежда днес, дано е добре жената, много време е в тази болница.
Ми то от толкова хейт жената може и да е пострадала. Това са енергии.

# 2 478
  • Мнения: 644
Надежда имаше едно стори на болнично легло, усмихваше се - не знам да е споменавала защо е там. Хайде, дано не е нещо сериозно и бързо да се прибира у дома! Simple Smile

Ето ги и ергенките:



Надежда не е социопат - познавам хора като нея. Тя е от онзи тип екстроверти, които не си подбират приятелите много, могат да общуват с всякакви хора и гледат да не изпъкват с лична позиция, която ще разклати мястото им в колектива. По-скоро ми е people pleaser и прикрит човек, защото държи да бъде харесвана от всички. За нея бях писала, че така се държи, че човек дори да подозира, че в неискрена, е трудно да я обвини в това, защото наистина гледа да се държи мило (и сладко). Но за мен едно Кате е много по-автентично мила и сладка. Е, все пак има и 10 години надолу. Та така. Simple Smile

# 2 479
  • Тайланд
  • Мнения: 146
Нова операция има 100%. Крие се зад розата.

# 2 480
  • Мнения: 644
Крие си устата, а филъри не се правят с дни седене в истинска болница, а не козметично студио. Човек да не направи сладка позичка, когато не е в топ форма.

Ще е доста кофти, ако излезе, че наистина й се налага престой за сериозен здравословен проблем. Аз не знам хора, които да афишират, че днес са на пластичен хирург - има си обществената стигма, особено в БГ.

ps. И дори да приемем, че сега пак се е подложила на ринопластика, едва ли щеше вече три дни да седи там. Ама... Чакайте, на жълт вестник заприличахме. Без доказателства ще я разпънем. Ето така се раждат клюките.

Последна редакция: сб, 27 апр 2024, 18:45 от Persona7

# 2 481
  • Мнения: 15 746
Коя е болницата на снимката?

# 2 482
  • Мнения: X
Коя е болницата на снимката?

Прилича ми на Исул.

# 2 483
  • Варна
  • Мнения: 10 666
Коя е болницата на снимката?

Прилича ми на Исул.

Царица Йоанна Исул, така пише. Очевидно не е за козметична интервенция.

# 2 484
# 2 485
  • Мнения: 1 922
Не е нищо козметично. Има клипче как излиза от болницата и отива при Христиана и Васка, които са дошли да я видят. С шапка е и има абокат на ръката, но си изглежда добре. Явно се оправя вече.

# 2 486
  • Мнения: 18 597
Точно това щях да напиша. Това е държавна болница, едва ли е за козметична интервенция, освен ако не оправя проблем заради някоя козметична операция.

ИСУЛ е, да. Ето го същото място от мапс-а.

Скрит текст:

# 2 487
  • Мнения: 2 516
Не че нещо, но ИСУЛ е профилирана болница за разрешаване на всякакви УНГ проблеми, а абокат слагат в мига, в който прекрачиш прага на която и да е болница при престой в нея.
Каквото и да е, никой от нас не би мислил лошо на Надежда, така че, да оздравява и да си живее живота, който на нея и харесва.

# 2 488
  • Мнения: 599
Да вметна за тези, които не са гледали надкаст с Кристина - за Надежда (тъй като действително са се сближили и общуват към настоящия момент) каза, че много хора я обвиняват, че се държи инфантилно, но тя просто била такъв човек - като детенце в тялото на жена. И допълни, че не е вярно, че е била неутрална и е страняла от конфликти в предаването, напротив, защитавала си е позициите, но това не се излъчва и е свързано с образа на персонажа, който изгражда продукцията за нея.

# 2 489
  • Мнения: 2 516
Те, дечицата, мръсни номерца не правят, ама хайде...

Общи условия

Активация на акаунт