🌹 ЕРГЕНЪТ 🌹 - Сезон 3, Тема 9

  • 105 108
  • 2 593
  •   1
Отговори
# 2 490
  • Мнения: 687
И допълни, че не е вярно, че е била неутрална и е страняла от конфликти в предаването, напротив, защитавала си е позициите, но това не се излъчва и е свързано с образа на персонажа, който изгражда продукцията за нея.
(Удебелено от мен)

Много интересно, благодаря ти! С blindStar точно това си го бяхме говорили, имаме впечатлението, че Надежда по някаква причина я пазят. Имало е моменти, когато продуцентската воля в тялото на Наум я е спасявала. Ако наистина е така, както казва Криси, ще започне нова питанка в темата, сега Маги или Нани е вътрешният човек. 😀

И все пак Маги в предаването също я разкостват, както и тук - за палатките, обувките, последния влак, суетата, че била с дядо за пари, какво ли не. За Надежда още нищо не е излезнало извън това, което тя си е споделила.

# 2 491
  • Мнения: 718
Ехх, какви мръсни номера, ще рече човек, че тея ергенки измъчват малки котенца в ефир, така говорите за тях...Joy

Последна редакция: сб, 27 апр 2024, 19:11 от Meddyy

# 2 492
  • Мнения: 2 679
Абе и дечица в тялото на жени не са! 😁

# 2 493
  • Мнения: 48 157
И двете са много досадни и безинтересни за мен

# 2 494
  • Мнения: X
Хм, Мария говори малко странни неща, които леко ме озадачават в Надкаста. Било й неприятно, че Алек бил показвал еднакви чувства към всички, целувал ги, в същото време според нея това не било редно, защото тя искала да знае дали той я харесва истински или не, а не да бъде залъгвана. Хм. Искала ергенът да имал право да отказва целувки, дори и тя да е била в тази класация.
Хм. Окей.
Тя къде си е помислила, че влиза? Аз с когото и да съм си говорила за ергенът, всички казват, че всъщност този сезон им бил най-интересен заради добрата игра на Алек и че всъщност зрителя не може да прецени на 100% коя харесва истински, което предразполага към обрати, разбити сърца, разочарования, което всъщност е и в основата на зрителския интерес. 
Продуцентите очевидно не си подготвят участничките, по никакъв начин, с рисковете на влизането им вътре.
То, ако Алек си казваше и показваше на всяка, която не я харесва, че не я харесва, какво щяхме да гледаме - едно нищо. Grinning

Мария е влезнала доста неподготвена в това предаване.

# 2 495
  • Мнения: 687
Циничното ми сърце казва, че чисти имидж след като я обвинихме един тон хора, че е златотърсачка.

Честно казано - тук съм съгласна с нея. Нямаше нужда да целува Шушито. 😂 Само че на Мария си й отказа целувка накрая, макар и деликатно. Не знам тя дали го е разбрала.

# 2 496
  • Мнения: 9 179
Да бе не го е разбрала. Какво искате да каже "о, супер беше, че ни мляскаше наред". Естествено ще говори като уж влюбена жена нали за ерген влизат.

Последна редакция: нд, 28 апр 2024, 00:14 от Не се сърди, човече

# 2 497
  • Мнения: X
Циничното ми сърце казва, че чисти имидж след като я обвинихме един тон хора, че е златотърсачка.

Честно казано - тук съм съгласна с нея. Нямаше нужда да целува Шушито. 😂 Само че на Мария си й отказа целувка накрая, макар и деликатно. Не знам тя дали го е разбрала.

Факт, за Шушито съм съгласна, ама естествено, че ще има пързалки. Елена като я изпързаляха, супер пичовски си призна, че са я изпързаляли, даже като я питаха дали е фейквал към нея, беше отговорила, че все още не е сигурна. Grinning
Добре ги пързаля Алеко, колкото и да не го харесвам. Grinning
Мария малко като ощипана мома, искала да не бъде залъгвана.

# 2 498
  • Мнения: 687
Да бе не го е разбрала.
Още на последната им пейка, когато той й се изплези, тук се пишеше, че нещата яко са охладнели. Тя след това изпадна в ступор, че я гони, дори при Наум каза, че е очаквала да вземе роза и на следващата вечер и е била с впечатление, че той я харесва на 100%. Не дава индикации да се е усетила накъде духа вятърът.

# 2 499
  • SF
  • Мнения: 21 564
Алек отказва целувки. Той да не е кукличка, която, стига да искат, могат да целуват. Алек сам си се набутва за целувки.
Мария не е много красива и в сравнение с тези, които останаха, нямаше шанс да добута до финала. Можеше да изкара още 2 дни ваканция, ако не беше отпратил 2 наведнъж, но това щеше да й е.
Той си пада по Надежда и Маги, които инвестират много време и енергия в това да му се обясняват в любов, да му обещават, да го целуват и да му говорят за уютно бъдеще с гушкане и "споделености", а останалите момичета само се оплакват какво станало, кой какво направил, какво им казал.
На Алек му се слушат обещания. Надя и Йоана идват малко по-умни и аналитични. Йоана е красива, интересна и с много бърза мисъл и реакция. Надя също е умна, находчива, но е по-предпазлива и плаха. Оставя впечатление, че е някаква голяма работа, но е по-плаха от приятелката си.

# 2 500
  • Мнения: 718
От подкаста с Мария, предположението на Туджаров защо тя не е получила роза е, че във формата трябва да има една жена, която да е в ролята на изкусителка. Мария е била в тази роля. Но в последните епизоди е била изместена от Валерия, която също влиза в нея. Няма място за две. Затова Алек (продукцията) трябва да избере да остане само една от тях.

# 2 501
  • софия
  • Мнения: 1 052
Вътре редакторите ги насочват постоянно - наистина интелигентност се изисква, за да усетиш какво всъщност ти готвят. Сто пъти да са я изчели книгата за Ергена, ако е проветриво между ушите няма да се усетят. Вътре, подведени от редакторите си мислят, че "изграждат" еди какъв си образ,  а сега като гледат разбират какво наистина са целяли от продукцията. Stuck Out Tongue Winking Eye
Единици успяват да "разчетат" сценария докато се снима.
Някои пък си остават само масовка.


По принцип за всички риалитита е това. Hands V

После като излязат -  ама то било монтирано, не било излъчено, от контекст извадено....
Е, добър ден, звезда, сега ли го разбра ....  Grinning

# 2 502
  • Мнения: 718
Допълвам към предното си мнение - аз смятам, че Валерия е готвена да стигне далече, но не, защото е супер красива, нито защото Алек е толкова запленен от нея, а защото продукцията има предвид малката й възраст, проблемите й и е наясно по какъв начин я експлоатират и един вид поне са решили да я покровителстват до края. Няма как специално Ани Владимирова да снима подкаст с нея преди/след началото на формата и да нямат по-специално отношение към нея.

# 2 503
  • Мнения: X
Вътре редакторите ги насочват постоянно - наистина интелигентност се изисква, за да усетиш какво всъщност ти готвят. Сто пъти да са я изчели книгата за Ергена, ако е проветриво между ушите няма да се усетят. Вътре, подведени от редакторите си мислят, че "изграждат" еди какъв си образ,  а сега като гледат разбират какво наистина са целяли от продукцията. Stuck Out Tongue Winking Eye
Единици успяват да "разчетат" сценария докато се снима.
Някои пък си остават само масовка.


По принцип за всички риалитита е това. Hands V

После като излязат -  ама то било монтирано, не било излъчено, от контекст извадено....
Е, добър ден, звезда, сега ли го разбра ....  Grinning

Факт. Мария я изпързаляха по учебник. Изобщо не се усети.

# 2 504
  • Мнения: 6 274
Изгледах Надкаста с Мария.Не беше кой знае какво.Мария на двойната среща изобщо не е усетила,че Виктория се дразни.Чак на синхроните  вече като чула, е разбрала и е щяла да се държи по друг начин.Мария каза,че първо той и е хванал крака под масата и после тя Flushed След тази двойна среща ,взаимоотношенията между двете и до сега не са добре.Неделчо или Туджаров каза ,че в предването имало 2 изкусителки -Мария и Валерия ,явно той е трябвало да изгони едната от тях и така е решил.  Останала е приятелка с Горджърс,Надя ,Йоана ,Ивелина и Милена. С Теа е пушила един път,но не са приятелки.
Мария има вече гадже към днешна дата ,нищо повече не каза.

Общи условия

Активация на акаунт