🌹 ЕРГЕНЪТ 🌹 - Сезон 3, Тема 9

  • 105 033
  • 2 593
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 605
Маги се опитва хем да е Елена, хем Валерия, но това невъзможно. Новата Елена за мен е Надя или може би Йоана. Валерия не мисля, че има.

В Надкаст точно това коментираха - паралелите и с двете. Аз не съм гледала предните сезони и не мога да коментирам до колко има такива

# 451
  • Мнения: 2 642
Аз не знам дали е фалшива, но не си представям за мен да е важно да срещна любовта, да си намеря половинка и да плащам за професионални фотосесии с рози и картички от предаването, за да изглеждам по определен начин в социалните мрежи.
Има хора, които си имат половинки и пак плащат за професионални фотосесии. Това не е критерий. Приемете, че има суетни хора. По-суетни от вашата представа за това.

# 452
  • Мнения: 5 879
Още едно очарователно качество на Маги.😐😂

# 453
  • Мнения: 1 226
То в тези сесии обикновено се рекламират и разни неща, та вероятно причината е повече парична, отколкото суета.

# 454
  • Мнения: 5 879
Можеха да изберат младолики каки на Сашко.

# 455
  • Мнения: 1 536
Момичета, продукцията и предаването са това, което знаем за тях вече три сезона - хляб и зрелища. Очевидно е, обаче, че в този сезон абсолютно драстично се дава уклон на агресията между участничките. Дали на физическа, етническа или интелектуална основа. Така продукцията разделя лагерите не само на стари и млади, но и на умни и глупави, както и на красиви и грозни, светли или тъмни. Толкова е прозрачно всичко, че чак нямам желание да го коментирам излишно.
Иначе не знам зад какви каузи стои предаването, но докато анорексията и онли фенс изявите бяха успешно заметени под килима, то домашното насилие и паник атаките стават все по-коментирани и експлоатирани.
ПП: Маги не се различава от Елена - и двете са набедени за различни типажи, но никоя не блести в сферата, с която иска да бъде запомнена - Маги: А.К.А. момичето от народа, което без 3-хилядилевовите си обувки и възрастен спонсор иска да иде на палатка с възлюбения и Елена - А.К.А. Ницше последователката и интелектуалка, която от редактор на комерсиално издание стана рекламно лице на каквото й падне. Единственото общо между тях е, че са от отбор "Дърти", всяка в нейния сезон. Хайде, моля ви!!!

# 456
  • Мнения: 605
Момичета, продукцията и предаването са това, което знаем за тях вече три сезона - хляб и зрелища. Очевидно е, обаче, че в този сезон абсолютно драстично се дава уклон на агресията между участничките. Дали на физическа, етническа или интелектуална основа. Така продукцията разделя лагерите не само на стари и млади, но и на умни и глупави, както и на красиви и грозни, светли или тъмни. Толкова е прозрачно всичко, че чак нямам желание да го коментирам излишно.
Иначе не знам зад какви каузи стои предаването, но докато анорексията и онли фенс изявите бяха успешно заметени под килима, то домашното насилие и паник атаките стават все по-коментирани и експлоатирани.
ПП: Маги не се различава от Елена - и двете са набедени за различни типажи, но никоя не блести в сферата, с която иска да бъде запомнена - Маги: А.К.А. момичето от народа, което без 3-хилядилевовите си обувки и възрастен спонсор иска да иде на палатка с възлюбения и Елена - А.К.А. Ницше последователката и интелектуалка, която от редактор на комерсиално издание стана рекламно лице на каквото й падне. Единственото общо между тях е, че са от отбор "Дърти", всяка в нейния сезон. Хайде, моля ви!!!

Не съм гледала предния сезон, пратиха ми само линкове за ретроспекциите на Елена и Валерия и думите на Евгени към всяка при избора му.

Елена със сигурност е много по-умна и с по-адекватно поведение от Маги.

# 457
  • Мнения: 1 536
Момичета, продукцията и предаването са това, което знаем за тях вече три сезона - хляб и зрелища. Очевидно е, обаче, че в този сезон абсолютно драстично се дава уклон на агресията между участничките. Дали на физическа, етническа или интелектуална основа. Така продукцията разделя лагерите не само на стари и млади, но и на умни и глупави, както и на красиви и грозни, светли или тъмни. Толкова е прозрачно всичко, че чак нямам желание да го коментирам излишно.
Иначе не знам зад какви каузи стои предаването, но докато анорексията и онли фенс изявите бяха успешно заметени под килима, то домашното насилие и паник атаките стават все по-коментирани и експлоатирани.
ПП: Маги не се различава от Елена - и двете са набедени за различни типажи, но никоя не блести в сферата, с която иска да бъде запомнена - Маги: А.К.А. момичето от народа, което без 3-хилядилевовите си обувки и възрастен спонсор иска да иде на палатка с възлюбения и Елена - А.К.А. Ницше последователката и интелектуалка, която от редактор на комерсиално издание стана рекламно лице на каквото й падне. Единственото общо между тях е, че са от отбор "Дърти", всяка в нейния сезон. Хайде, моля ви!!!

Не съм гледала предния сезон, пратиха ми само линкове за ретроспекциите на Елена и Валерия и думите на Евгени към всяка при избора му.

Елена със сигурност е много по-умна и с по-адекватно поведение от Маги.

Аз съм гледала предния сезон и тъй като не харесвам нито една от финалистките, то смея за себе си да твърдя, че нито Валерия беше толкова глупава и първична (, но все пак със свръх самочувствие), нито Елена беше толкова начетена и адекватна. Само че, при Елена нещата от преекспониране и пренавиване станаха малко по-гротескни след финала и свалянето на някои маски, докато при Валерия желязната й самообладаност дори и от безпомощност понякога й беше от полза. Разни хора... и така.

# 458
  • София
  • Мнения: 167
Довечера не знам какво ще гледам. Аз си признавам,че гледам заради сеира, та Виктория ми беше интересна, поне можеше да върже две изречения и имаше точни попадения на синхроните.. Остана Йоана и може би Мария с някакъв потениал за  словесни битки и скандали , Надя ми е неприятна, Горджъса супер досадна, Валерия , Киара и т.н са ми много ниска топка-момичета с по две мозъчни клетки,Екатерина е безлична,  Нани и Маги от каките стават уж -ама там пък  обсолютно нищо интересно  също не съм видяла до тук, та май скука се очертава .
Е как какво, за чепиците на Маги за 3 бона.
Надявам се тази вечер Годжърса да изхвъри....

# 459
  • България
  • Мнения: 1 311
Тази вечер или Киара, или Екатерина ще си ходи.

# 460
  • Мнения: 755
Аз пък мисля, че Маги си е Маги, Елена си е Елена. Не разбирам подобно сравнение на образи от различните сезони, като очевидно нямат нищо общо. Гледах и Елена в Надкаст - не видях кой знае каква самоотвержена защита към Маги, каквато й се приписва тук. Ако погледнем обективно, Маги е сред най-позитивните и балансирани образи този сезон (въпреки че мен ме дразни неимоверно). Като цяло, Елена ми се стори не особено развълнувана и заинтересована от сезона и момите вътре. Няма как да я виня за това - май повечето зрители сме така.

# 461
  • Мнения: 1 344
Най-после светлините на прожекторите ще се насочат към Киара. Сега е неин ред да я окепазят. Хубаво си мълчеше момичето и хубавееше. Защо ѝ трябваше да се намесва в чужд спор (по темата за чуждото бельо)? Продуцентите са видели потенциала, който носи и сега ще я направят главна жертва на махленките.

# 462
  • Мнения: 6 584
Имам една идея за следващия сезон. Наясно съм, че е твърде революционна и трудно осъществима за настоящия екип на продукцията, но могат да се понапънат. Все пак четвърти сезон пак от същото ще е тъпичко вече.
Та идеята... Какво ще кажете за разнообразие да намерите ерген, дето наистина да търси любовта и жената на живота си. Какво ще кажете да вкарате двайсетина нормални, свестни, ментално и емоционално стабилни жени, с нормални професии, адекватно образование и възпитание, които също да търсят любов, а не реклама. И още десетина като досегашните да има и за сеира - кючекчийки, професионални жрици, бивши държанки, чалгаджийки, миски, моделки, инфлуенсърки, кухи лейки. Тези с диагнозите може да ги пропуснете. Гарантирам, че ще е по-успешен сезон. Ама дали им стиска на екипа ?!?

# 463
  • Мнения: 62
На мен Маги ми харесва. Да, виждам някакво маниерничене понякога, но това си е тя. Във всеки случай не е навредила на никого. Относно влюбването, смятам, че в един момент, при нея сработи автосугестията и се накисна. Но, когато излезе, ще я одуха вятъра и ще й мине.

Интересен персонаж за наблюдение ми е. Интересно ми е, как отиграва ситуациите, под пресата, в която е.

За онази игра с въпросите, още разсъждавам върху това, дали е по-осъдително да не знаеш, че сме Парламентарна република или да не знаеш държавите, с които граничим.

Аз не успявам да направя никакъв паралел с персонажите от предния сезон на никоя от участничките, не знам. То такова чудо, не се е виждало Simple Smile

# 464
  • Мнения: 511
Тази вечер или Киара, или Екатерина ще си ходи.
Днес Маги, утре Нани. Финалистките - Валерия и Киара, в резултат на което бащата алеков праща жена си, дипломатично да му каже, че или не избира никоя, или го вади от списъка с наследници. Алеко е в туш, Тушев дваж повече, Наум, неиздържал на неочаквания разврат, кротко повръща в храстите. Щерева обръща питие след питие, докато накрая е осенена от прозрение - сезонът приключва без развой на ситуацията, но с драматизъм и сълзи, само за да се възроди като феникс от пепелта в Ергенът 4 - Втори шанс, където отпадналите дами, без финалистите, от първи, втори и трети сезон ще имат шанс да се състезават за стария нов ерген Алек Младенов. Ще променят ли дамите досегашните си стратегии - предстои да разберем, уведомява ни закачливо Наум, на фона на обикаляща с череп в ръка, и задаваща екзистенциални въпроси, Теа

Общи условия

Активация на акаунт