🌹 ЕРГЕНЪТ 🌹 - Сезон 3, Тема 9

  • 103 655
  • 2 593
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 849
Дори секс в океана имаше в един от американските сезони. Доста подобна сценка на това между Алек и Валерия - пак беше трудно да се каже какво точно се случва, но те сами си признаха на по-късен етап. Мацката даже коментираше, че им е отнело по-малко от минута. 😁

# 61
  • Варна
  • Мнения: 10 612
И музиката за фон е цигански кючек...
Ох,  не мога 😂😂😂

Чудех се защо вечеринките вече са на закрито.
Студ ли настана?

# 62
  • Мнения: 1 767
Дори секс в океана имаше в един от американските сезони. Доста подобна сценка на това между Алек и Валерия - пак беше трудно да се каже какво точно се случва, но те сами си признаха на по-късен етап. Мацката даже коментираше, че им е отнело по-малко от минута. 😁
Може и тука да е имало минута слава 😄

# 63
  • Мнения: 1 849
Изчетох и аз неграмотно написания пост на Горджъса. Ей, големи съвети. Спортувайте, яжте домашна храна, не се тъпчете със сладко и не яжте по никое време. Благодаря, Горджи, за тези невероятни мъдрости - отвори ми очите. Никога не бих се сетила!

# 64
  • София
  • Мнения: 2 442
Дори секс в океана имаше в един от американските сезони. Доста подобна сценка на това между Алек и Валерия - пак беше трудно да се каже какво точно се случва, но те сами си признаха на по-късен етап. Мацката даже коментираше, че им е отнело по-малко от минута. 😁
По-малко от минута? Това не е секс, а проникване. Изведнъж въпросът на Надя придоби смисъл. 😂

# 65
  • Мнения: 220
Не ме вълнува на коя дама Ергенчо ще даде пръстена.
След предаването, според мен отново ще е ерген.
Той е в предаването, за да стане известен.

# 66
  • Мнения: 9 138
Хаха падам с това проникване. Занапред къде и да срещна тази дума ще се сещам за писанията ни тук и сама ще си се смея.
Тя Горджи просвещава девойките, които ще влязат в тези условия, не са за нас тези послания.

# 67
  • Мнения: 2 911
Секс за мен е имало. И извинявай, ама как ще качиш 10 кг. за два месеца и то да си спортист. Толкова е и спортист Горджъса. Магдалена, Виктория и Надежда как не са качили.

# 68
  • Варна
  • Мнения: 18 000
Не разбирам първия въпрос от анкетата, коя е лъжата на Валерия?
Това че е имало повече от близост или че не е имало нищо.
Хаха падам с това проникване. Занапред къде и да срещна тази дума ще се сещам за писанията ни тук и сама ще си се смея.
Тя Горджи просвещава девойките, които ще влязат в тези условия, не са за нас тези послания.
Скрит текст:
От полицай знам, че това е разликата между изнасилване и блудство - дали има проникване.

Последна редакция: нд, 21 апр 2024, 19:23 от Хексе

# 69
  • Мнения: 3 745
Горджъс е толкова спортист, колкото и гримьор 😀.

# 70
  • Мнения: 477
Горджъс е толкова спортист, колкото и гримьор 😀.
Е, поне е сценарист - постоянно е в някакъв сценарий

# 71
  • Мнения: 2 911
И аз така мисля. Човек, отдаден на спорта и здравето си,.както и здравословния начин на живот, няма да докосне захар и бързи въглехидрати, даже от това да зависи и живота му. На видеото от България търси талант или там, където беше ходила, си беше сочничка. Пък нали обясняваше, че цял живот е спортист. Според мен тренира от една година, постегнала се е малко, обаче, като е дошло време да положи усилия и да устои на изкушенията, се е върнала към старите си навици.

# 72
  • Мнения: 3 745
Не искам да съм гадна, но спортист няма виснало дупе (независимо от структурата).
Гледах нейни видеа в инста, ами…

# 73
  • Варна
  • Мнения: 10 612
На мен ми направи впечатление, че нс всеки 2 седмици яде торта.
През останалото време не консумира сладко.
Ама това ядене всеки път на торта, макар и през 2 седмици не противоречи ли на режима на някой, който се нарича спортист?

Дупарата виси и още как 😂

# 74
  • Мнения: 1 849
Не искам да съм гадна, но спортист няма виснало дупе (независимо от структурата).
Гледах нейни видеа в инста, ами…
Просто не изпълнява упражненията правилно и няма как да постигне оптимални резултати. Обаче едва ли ще приеме и съвет. Категорично не е спортист от 4 годишна или каквото там твърдеше.

Това с тортата на всеки две седмици… Е, човещинка. 😁 А има и нискокалорични торти без захар.

Общи условия

Активация на акаунт