🌹 ЕРГЕНЪТ 🌹 - Сезон 3, Тема 10

  • 110 344
  • 2 417
  •   1
Отговори
# 2 370
  • Мнения: 1 706
Не, не, Надежда си има постове в профила. Чак толкова старание не вярвам да е вложила.

# 2 371
  • Мнения: 721
Аз много се вълнувам за срещите със свекървата. Като се сетя какво беше миналата година, имам високи очаквания. Grinning

# 2 372
  • Мнения: 401
Мама Светла е недостижима. Joy
Занижи си очакванията. Grinning

# 2 373
  • Мнения: 260
Майката на Алек има благо излъчване.Мисля ,че не е чак такъв цербер.

# 2 374
  • Мнения: 347
Майката на Алек има благо излъчване.Мисля ,че не е чак такъв цербер.
в 24 часа пишат, че точно заради майка си ще тръгне от шоуто сам.

# 2 375
  • Мнения: 516
Да, но господарите друго показали Joy убивате ме, просто Joy
А иначе - аз и преди време издадох финала - майка му благо му предава съобщение от баща му - или си тръгва сам, или отива на пазара на труда, забравил всички досегашни придобивки, и изваден от завещанието. Алеко обаче е бунтар, не може някой да му казва какво да прави, дори и да му е баща, затова бунтарски заявява, че няма да следва сценария на някакво си предаване, и той, и само той има правото да направи избор, в резултат на което бунтарски си тръгва сам Joy

# 2 376
  • София
  • Мнения: 6 497
Надежда може да се е пробвала с престижната професия HR, но бързо да е схванала че като проста козметичка се вадят повече пари.

# 2 377
  • Мнения: 5 883
Зависи къде си HR.

# 2 378
  • Мнения: 347
***n_a***, няма нищо смешно. Шоуто беше заснето отдавна и хората знаят за финала от момичета, които поддържат връзка помежду си. Остава малко до края и ще видим.

# 2 379
  • Мнения: 271
Принципно не съдя хората по професиите, но HR е далеч от престижна такава.
Имала съм не един или два случая, в които съм попадала на такива, които дори не знаят за каква позиция ми говорят при кандидатстване.
Всяка втора се е ориентирала да става такава в ИТ бранша щото чули, че там пари има.

Като козметик може и повече пари да взима, грам не е изключено. Клюкаренето ще е малко повече иначе от предишната й работа.

# 2 380
  • Мнения: 3 113
Маги далеч не е нито най-млада, нито най-красива, но има много царствена осанка и магнетично излъчване. Това страшно вбесява жените вътре и отвън.
Сега отдолу ще почнат да се изреждат тези, които “никак не и се вбесяват”.
На мен изумително ми прилича на драг куин. Не че това дразни, просто двуметрова жена в криза на средната възраст, се вживява във филма, дето са я поканили с връзки, да играе нежна жертва. Магнетично си е.
Вбесявам се разбира се,  всеки иска да е на нейно място,  виж колко е прокопсала с осанката .

# 2 381
  • Мнения: 790
Ако Линкедин на Нани е коректен - то тя има под 2 години професионален опит като HR. Което е нищо, абсолютно нищо.

Но от нейни клиентки знам, че всъщност е по-малко, защото когато уж е била ейч ар, тя си е работила през деня фул тайм като козметик и гримьор.

със сигурност като козметик с 6-7 годишен стаж изкарва в пъти повече отколкото като ейч ар с по-малко от 2 години професионален стаж (ако приемем, че не е излъгала в линкедин).

от инстаграма на Нани виждам, че още си е увеличила устните, както и че си е направила брадичка и подчертала челюстта. Според мен е на 1 корекция разстояние да прекали и да се превърне в карикатура, дано се поспре и започне да се харесва, защото коригираното й лице е ОК.

# 2 382
  • Stockholm
  • Мнения: 484
Ох, опитвам се да си заплюя фаворитка, но не става и не става. Нострадална Маги, към която клонях по едно време , е всъщност доста кухичка и себична. Непрекъснато говори за себе си и за своите чувства и емоции, сякаш на някой са му важни. Еми не си ти центърът на Вселената, мила. Въпреки това съм убедена, че продукцията ще измисли нещо интересно, което да се случи седмицата преди финала. Надявам се Алеко да я извади от дупката по някакъв начин. Аз съм склонна да повярвам, че Алеко е избягал с двеста на финала, защото дори и с непрофесионално око се вижда, че всички във финалната четворка са с някакво личностно разстройство  Joy Което си е съвсем логично, все пак коя нормална жена ще се запише в Ергенина Joy

Последна редакция: вт, 07 май 2024, 22:36 от silsto

# 2 383
  • Мнения: 721
Ако Шермин ви е залипсвала, може да погледнете гостуването й в youtube канала на Jenitebg. Има много интересен стайлинг. Simple Smile

# 2 384
  • Мнения: 2 691
от инстаграма на Нани виждам, че още си е увеличила устните, както и че си е направила брадичка и подчертала челюстта. Според мен е на 1 корекция разстояние да прекали и да се превърне в карикатура, дано се поспре и започне да се харесва, защото коригираното й лице е ОК.
Спокойно може да я обърка човек с Джулиана Гани, устата и се е обърнала от надуване. Не разбирам... това нейното си е дисморфофобия.
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт