🌹 ЕРГЕНЪТ 🌹 - Сезон 3, Тема 10

  • 110 345
  • 2 417
  •   1
Отговори
# 2 385
  • Мнения: 516
Това “Шермин” все ме подсеща за…

# 2 386
  • Мнения: 1 509
Майката на Алек има благо излъчване.Мисля ,че не е чак такъв цербер.
в 24 часа пишат, че точно заради майка си ще тръгне от шоуто сам.
Калеко е мамино синче, глезеният, най-малкият. Той още е с идеята да се надпреварва с баща си - като ревност, борба да се докаже и пред майка си по този начин.

# 2 387
  • Мнения: 2 217
Защо хората се обиждат на проста козметичка? За това трябва едно курсче, нито висше образоване, нито някакъв ценз

# 2 388
  • Мнения: 3 113
Много ще ми е забавно да гледам как се мазнят
Маги и Нанка  на свеки. Само мама ли ще е или и тати милионер?

# 2 389
  • Мнения: 1 509
Ще превъртят играта и двете пред свекито, Може би Маги повече. Но и хрисимата поза на Нани ще е интересна.

Ако беше Светлето, не ми се мисли - тя на младо натурално момиче като Валерия само дето не припадна от паника, а на двете багажлийки не знам.

# 2 390
  • Мнения: 5 883
При мама Светла беше виновен Гената. Точно преди да дойде Валка, им изтърси, че е веган, има приют в Плевен и не знам си още какво. Те нямаше кога да преработят цялата информация. 😁

# 2 391
  • Мнения: 1 276
Много ще ми е забавно да гледам как се мазнят
Маги и Нанка  на свеки. Само мама ли ще е или и тати милионер?
Сакън! Това с тати милионера си е опасно. Ами ако рязко чувствата си сменят посоката, мама какво ще я правим?

# 2 392
  • Мнения: 2 691
Много ще ми е забавно да гледам как се мазнят
Маги и Нанка  на свеки. Само мама ли ще е или и тати милионер?
Сакън! Това с тати милионера си е опасно. Ами ако рязко чувствата си сменят посоката, мама какво ще я правим?
Няма страшно, ще го отработят някак. В предишния сезон таткото на Ергена заграждаше кандидат снахите с малко повече от учтивото в случая внимание, пък какво от това! Wink

# 2 393
  • Мнения: 5 883
Чак пък да ги е заграждал.

# 2 394
  • Stockholm
  • Мнения: 484
При мама Светла беше виновен Гената. Точно преди да дойде Валка, им изтърси, че е веган, има приют в Плевен и не знам си още какво. Те нямаше кога да преработят цялата информация. 😁

Ааа, таткото на Гената преработи доста бързо информацията Joy Даже успокояваше мама Светла:  "То (съществото явно искаше да каже)  нищо, че е модел, има някакъв интелект" Joy

# 2 395
  • Мнения: 9 183
Така си беше за Генов татко. Все ги хващаше за кръста и обясняваше колко са нежни.

# 2 396
  • Мнения: 2 818
При мама Светла беше виновен Гената. Точно преди да дойде Валка, им изтърси, че е веган, има приют в Плевен и не знам си още какво. Те нямаше кога да преработят цялата информация. 😁
Мен тогава много ме изкефи как нито той, нито Валерия се опитаха да лустросат образа ѝ.
Мама Светла си се изложи самосиндикално тогава - реши, че е фактор при избора. Толкова натурално и напористо подходи и с жестове, и с мимика, и с думи... Смяла съм се до сълзи. Ама то при тази къде-къде по-подходяща претендентка как да не избухнеш! Тя и три дъщери да имаше, всичките щеше да кръсти на Светла. Светломира, Светлозара, СветлИна... Варианти много.

# 2 397
  • Мнения: 881
Доста интересен излезе татко Танко Генчев. Не знам дали е позволено да поствам линк на фейсбук профил, ама мисля, че всеки може да го намери. В момента живее на остров Панган в Тайланд и пише любовни стихове по бански на плажа. За радост на тълпа почитателки.

# 2 398
  • Мнения: 5 883
А мама Светла къде е?

# 2 399
  • Мнения: 2 818
А мама Светла къде е?
Готви на кандидат-снахата.

Общи условия

Активация на акаунт