Отговори
# 495
  • Мнения: 180
Еве, обаче с каква "дежурна" усмивка посрещна гадния въпрос Афра само... Simple Smile
Изненада се и й хрумна за след 3ти сезон, а до тогава що вода ще изтече , важното е че на момента отби атаката умело.

# 496
  • София
  • Мнения: 2 016
Еве, обаче с каква "дежурна" усмивка посрещна гадния въпрос Афра само... Simple Smile
Изненада се и й хрумна за след 3ти сезон, а до тогава що вода ще изтече , важното е че на момента отби атаката умело.

Направо уби надеждите на антитата, че трети сезон ще е без Сейран Joy

# 497
  • Пловдив
  • Мнения: 205
Здравейте следобедно,
Озета ми хареса, независимо, че почти нищо не разбрах. Явно епизода ще е наситен с много динамика и действие, където се надявам много от въпросителните да се разплетат.

Нашите звезди така ярко блестят, че заслепяват тези с академичното образование, и явно за тях това е голям проблем и не могат да го преглътнат.

# 498
  • Мнения: 1 175
Следобедно със СейФер ви пожелавам аз

# 499
  • Мнения: 74
Ако перифразираме Кязъм, Афра и Мерт преподават там, където останалите се учат...

# 500
  • Мнения: 234
Нова снимка на Мерт 😎

# 501
  • София
  • Мнения: 2 016
Онур-жълтура го е чакал

https://twitter.com/yalicapkinieng/status/1788593346119692738

На комедиен клуб отива Simple Smile

# 502
  • Мнения: 8 470
Здравейте!  Kissing Heart
Много красива Афра на университетските награди. Heart.Браво на нея ,браво и на СейФер и на сериала Heart  Hands Clap
Напълно са им заслужени наградите и дано и още повече награди да получат в бъдеще  Hands Pray.  Flowers Four Leaf Clover
Хейтърите  колкото искат да си плюят ,но това няма да промени факта колко талантлива е Афра и как двамата с Мерт за две години прескочиха няколко нива и оставиха зад гърба си уж мноооого талантливи и от дълго време в сектора артисти.Еми трудно е да се преглътне разбирам го , сори за злобарите ама те ще продължават да си пръскат злоба ,а Афра и Мерт ще продължават да вървят смело по своя път и да печелят още повече награди и фенска любов с упоритата си работа,защото са млади, талантливи и красиви и този свят има нужда точно от такива хора като тях ,а не от някакви глупаци ,които могат само да хейтят.



Втория фраг за новия епизод ми хареса. Епизода ще бъде  много интересен и пълен с  интересни обрати.
И на мен стайлинга на СейФер много ми харесва и изобщо те двамата стават все по-красиви  и някак си около тях витае една много  позитивна енергия.Heart





Последна редакция: чт, 09 май 2024, 20:06 от Eny87

# 503
  • Мнения: 2 344
Онур-жълтура го е чакал

https://twitter.com/yalicapkinieng/status/1788593346119692738

На комедиен клуб отива Simple Smile



Да се посмее малко, че с тия драми в сериала все намръщен 😂

Не мога да разбера тия хора около него не го ли познават? Аз ако съм ще изкрещя 😂

# 504
  • Мнения: 22 225
Афра Сарачоглу: „Благодаря ви, че сметнахте мен и нас достойни за тази награда.“



Още много безсънни нощи ще имат дребните душици Smirk Бирсо вчера пусна две статии за Афра, не знам тухла ли беше й паднала на главата Grinning Другият месец да сме чакали изненада от Рамо Sunglasses

# 505
# 506
  • Мнения: 455
От сърце се смях🤣🤣🤣
Не знам какви награди са, явно в Турция ги раздават на килограм.

# 507
  • София
  • Мнения: 2 016
От сърце се смях🤣🤣🤣
Не знам какви награди са, явно в Турция ги раздават на килограм.

Ама как, най-добрата е Joy

А този журналист, не знам как ги измисли тези въпроси Joy
Защо пита за деня на майката...

# 508
  • Мнения: 1 069
“Интервюто”! 🤣 Горе-долу се разбира!
-господин Мерт, добър вечер
М: Добър вечер!
-Ще ви задам един съвсем кратък въпрос.
М: Благодаря ти, благодаря ти.
-Денят на майката идва, позволете ми да ви задам няколко въпроса за Деня на майката.
М: Ще ме питаш ли за Деня на майката, братко? Не не.
-И така, нека поговорим за "сериала".
М: Благодаря ти, благодаря ти.
- Казват, че сте се преместили в същата къща като г-жа Афра, че живеете в същата къща.
М: Благодаря ти, благодаря ти.
- Ще кажеш ли нещо по въпроса?
М: Нека мина, приятелю.
- Говореше се също, че връзката ви е пиар.
М: Хайде, добра работа.

# 509

Общи условия

Активация на акаунт