Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 146 - май 2024)

  • 94 886
  • 1 153
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 1 051
На някого, ако му се паднат МВ на Yettel, ще бъда благодарна, ако ми ги изпрати.

# 916
  • Мнения: 761
Честит празник!
Най-накрая успях да си спечеля комплекта.

# 917
  • Мнения: 454
Здравейте аз съм с малко глупав въпрос но да си питам в чупа чупс видях ,че куфарите са на томбола някакво билетче дали трябва да се вземе ?

# 918
  • Мнения: 132
И аз не виждам дали качвам бележката в Хайнекен , но накрая ми изписва успешна регистрация .Веднъж регистрирах една бележка на името на ММ , после се пробвах да я пусна и на моето име - изписа ми,че е вече регистрирана.А реално в регистрационната форма не ми отчита , че  нещо съм прикачила...,.

Последна редакция: пт, 24 май 2024, 17:37 от petals

# 919
  • Мнения: 106
Здравейте аз съм с малко глупав въпрос но да си питам в чупа чупс видях ,че куфарите са на томбола някакво билетче дали трябва да се вземе ?

Не. Трябва да имаш 40т в профила, за да участваш за тегленето. Ако спечелиш до колкото четох, системно се изтеглят точките от профила ти

# 920
  • Мнения: 454
Здравейте аз съм с малко глупав въпрос но да си питам в чупа чупс видях ,че куфарите са на томбола някакво билетче дали трябва да се вземе ?

Не. Трябва да имаш 40т в профила, за да участваш за тегленето. Ако спечелиш до колкото четох, системно се изтеглят точките от профила ти
Видях,че са с определен брой точки за куфар  но по тази логика може и за суитшърт 40 точки и за куфар 50

# 921
  • Мнения: 1 184
А на някой намалили ли са се точките? Аз нямам мейл, не са ми намалени, но и не виждам да са качили в списъка със спечелили. А иначе вече пише кога ще е новото теглене.
Няма да казвам колко близалки купихме, но идва 1 юни и ще ги раздавам 😂

# 922
  • Русе
  • Мнения: 769
Пишете им, би трябвало да Ви го изпратят. Точно в тази тяхна кампания не съм участвала, но при предходна бяха пропуснали да ми пратят ваучера. Отговориха много бързо.
Здравейте, към участвалите в кампанията на Eco Partners - получихте ли си кодовете за 20 лв. намаление при пазаруване от Нечовешки магазини Д-р Стефанов? Валидни са до 10.06, в е-мейла пишеше, че ще го изпратят след 25.03, а аз още не съм го получила.
Писах им преди 10 дни и на е-мейл и съобщение във Фейсбук, но не отговарят. Затова попитах тук, да проверя дали има проблем в комуникацията с мен или не са изпратили на никого кодовете за Нечовешки магазин.

# 923
  • Мнения: 928
Пеньо Пенев , Пеньо Димитров , Руска Пенева и Руска Димитрова са със два куфара и два суiтчера от Chupa Chups.
Това вече на нищо не прилича. Ако някой знае имейла на Chupa Chups да ми го даде ще им пиша. Може и други да се включат. Как успяват да регистрират бележки за над 200 близалки ако са им истински въобще. Тия организатори въобще не  гледат. Трябва да има три имена при регистрация за да не може да злоупотребяват с по няколко акаунта и да обират наградите от честно играещите.

# 924
  • Мнения: 454
А на някой намалили ли са се точките? Аз нямам мейл, не са ми намалени, но и не виждам да са качили в списъка със спечелили. А иначе вече пише кога ще е новото теглене.
Няма да казвам колко близалки купихме, но идва 1 юни и ще ги раздавам 😂
Зажалост аз но куфар искам 😐😁 точките не са ми намалени.

Последна редакция: сб, 25 май 2024, 07:12 от simoonka

# 925
# 926
# 927
  • София
  • Мнения: 807
1.Игра с регистрация
https://wago.bg/igra/?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR3WJTYhwH4IkgamU … BoQGSjxdSvQqSjtKC

2.Игра с регистрация:
https://www.facebook.com/share/p/jKjKabbZmqP6EXhK/

Взехме Морети от Била на промоция.От първото кенче спечелих кенче,после две не печеливши,остават още ,да видим за чаши...

Последна редакция: сб, 25 май 2024, 15:03 от emli

# 928
# 929

Общи условия

Активация на акаунт