Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Майска вещерска и спортна

  • 63 917
  • 1 921
  •   20
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 831
Хортензия, никаква работа!
Само релакс, разходки и глезотии!
Направих списъка за пазаруване. Дълъг стана, утре ще взема тийна с мен за шерп. Не може само ядене, трябва и носене.

# 121
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 565
… замотах се в Алди и Мьолер и уйде.

Да не съм чула за Мюлер! Днес сигур час изкарах там. А влезнах за салфетки и веро. 😠 Почти си тръгнах с инфра- ред маска за лице. Слагах в количката, вадих, пак слагах. Накрая върнах и бегом съм касата. ☺

Бял свят не виждам, откакто откриха дрогерията в наЩо село! Последно отидох за храна на кучето, че тя ми излезе почти 100 евро( но пък редовно има с изтичащ срок на годност хубави марки храна, намалена на 50%, да облажи животинчето). Редовно пускат при нас 20% на целия асортимент, ММ писка на умряло като види торбите след подобен набег. Ама хубави са им нещата, аз вече само от тях купувам препарати за дома, превръзки, тампони, прахове, козметики, чайове и пр. В съседното село има Росман, добре, че не ми е удобна дестинацията Simple Smile
Начи мЮлер било, тук все МьОлер му викат, и аз така.

# 122
  • Мнения: 9 063
Ако някой се чуди кво да прай, да взема една лопата, чували имам.Идосах сЪ!

# 123
  • София
  • Мнения: 5 902
А, Марул, сега ще си копаш сама. Simple Smile Направо съм се разплула на диванчето от кеф, че ще имам няколко почивни дни.

# 124
  • София
  • Мнения: 9 715
Мен ме напъват грешни помисли - утре , на Разпети петък, да измия прозорците. Поне в кухнята, че не мога да ги търпя вече, а в събота и неделя съм на работа и ще срещнем Великден с мръсни прозорци, ако не ги измия утре.

Сега варя пиле за супа която също утре ще правя. И подовете утре ще мия, че днес не мога вече .

Боядисах яйцата. И куп други неща направих преди тях.

# 125
  • Мнения: 10 818
И аз днес в Мюлер похарчих една камара пари за глупости. Отидох за клещи за нокти (за врастналия на малката), нооо 26.99 евро ми се досвидяха. Тая вечер ще търся из temu-то.
Уинд, утре викаш нищо, само почивка, а? Днес не трябваше да спя през деня, сега ми е крив света.

Вземи си едни клещички на Солинген или на дъщерната им фирма ( май беше Магнум ) и не ти трябва нищо друго.
Качеството си има цена, но тя със сигурост се изплаща с времето, че даже си и на печалба.
И аз взех кучешки бисквити на намаление. Зверо е щастлив.

# 126
  • Пловдив
  • Мнения: 40 914
Панде, макак в неделя на работа???? Confused

Марул, споко я шъ дойда Wink

Последна редакция: чт, 02 май 2024, 20:16 от mystic woman

# 127
  • София
  • Мнения: 14 066
Подкрепям за качествен несесер за нокти. Имам един на 20 години и миналата година чак си купих нов.
Тарти, пробвала ли си гръцко сирене да вземе за ТН?

# 128
  • тук и там
  • Мнения: 11 697
Таз' верига Мюлер не съм я чувала.Какво продават там?Чистих днес,за да не пипам нищо утре.Яйцата в събота ще ги варя и боядисвам.Козунак-не знам дали ще се пробвам тази година,ще видим.

# 129
  • Мнения: 5 778
Близалчице, закъсня 😂! Направих ги с памук. И на мен станаха на петна като на Лав яйцата, въпреки, че ги бях сложила за малко в хладка вода!

Направихме с Беболина и едни великденски гръцки сладки, които станаха ужасно вкусни 🐷
Скрит текст:
Жалко, че на вид са толкова грозни 😂, а захарните пръчици са идея на Беболина 🫣

Последна редакция: пт, 03 май 2024, 07:09 от Princess Sissy

# 130
  • Мнения: 8 004
Имам клещи Солинген на 14!!! години- работят безотказно и никъде не мРъдам без тях. Взех ги за 30 и кусур лв. навремето. СмЕтайте колко ме е боляло сърцето, щом още помня цената.

# 131
  • Наблизо
  • Мнения: 6 233
Нищо не съм направила аз.Няма и да готвя.
Детето не ще да яде.Оплаква се от зъби,сега почна да яде данет и вика ,ме го болял корема.Не ми харесва.Иначе е жизнен ама..Сутринта излапа все пак един кроасан и един шоколадов кроасан.
Баща му го води на зъболекар днес,нищо му няма на зъбите..
Записах час за педиатър в събота сутрин.Ще следя ако може още утре да го заведем.

Аз в Мюлер не ходя почти,но пък все излизам със шоколад,но виж в Акцион…във всеки свободен момент съм там.Имам си любими неща и доста марки за почистващи препарати са на супер цена.

Последна редакция: чт, 02 май 2024, 20:39 от BeautifulM

# 132
  • Мнения: 956
Кайс, продават много неща - парфюмерия, козметика, бои и аксесоари за коса, перилни, почистващи, храна (ограничено, пакетирано), книги, канцеларски и офис материали, чадъри, очила, дом. потреби и джиджавки за интериор, батерии, абе много... Луд с картечница, ако не си виждала...
Аз имам два чудесни комплекта за маникюр, но тези клещи, които препоръча (показа в кабинета) лекарят, са с по-лека извивка, не като в комплекта.Ето им логото:

# 133
  • Мнения: 8 004
Кайсия, тип ДМ са Мюлер.

Тарти, аз също изредените от теб неща купувам основно от там. Добавки, част от бялата козметика също. При мен е в един малък мол, където се намира и супераркетът, в който пазарувам през седмицата. Маршрутът ми обикновено е- магазинът за хранителни продукти, Чибо ( от там си взимам всякакви готини джиджавки и спортни екипи, или пижами 🤣), Мюлер, цветя. Днес заковах 2 часа и 15 минути престой  на паркинга ( толкоз пишеше като въведох билета за плащане). Ужасно губИ време!

Последна редакция: чт, 02 май 2024, 22:01 от TuЛи

# 134
  • Мнения: 1 952
Наздраве, дружинааааа!!!
За пръв път от седмица ям нормално... аз било на зъбар и днес, сложили упойка като за слон, извадили нерви, почистили канали и всичко наред... познайте дали не се натъпках със салата домати и краставици плюс сирене и две яйца фира от тези за боядисване. Сега пийвам кротичко.
Малката и приятелка излязоха днес из квартала, бродили в парка, отишли за дюнер после... кога порасна това дете...Disappointed RelievedFlushedSmile

Общи условия

Активация на акаунт