Пазаруване от about you - тема 29

  • 43 387
  • 533
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 486
Звъниш им и си искаш пак код за -50% и поръчваш наново. Те трябва да генерират сумата без отстъпка от изгубената пратка и пак да ти дадат такъв до тази определена сума. Понеже ги дават с лимит на сумата.

# 91
  • Мнения: 372
Кода трябва да е за 1958лв. Ако успееш супер,но мисля,че ще ти дадат някакъв код 50% но сумата колко ще е,вече е от тях.

# 92
  • Мнения: 2 212
Бах поръчала 3 артикула за общо 482лв с отстъпката. А има ли шанс да пристигне?

# 93
  • София
  • Мнения: 6 194
Не, няма да пристигне. На мен ми се случи скоро също, била изчезнала/унищожена пратката. Обадих се, дадоха ми код и поръчах едното от двете неща, другото така и не се появи повече.

# 94
  • Мнения: 2 212
Благодаря, няма да се занимавам повече.

# 95
  • Мнения: 372
Няма да пристигне,но ще ти дадът код ако обясниш ситуацията. Само веднъж ми се случвало такова нещо с едно яке. Но после пак си го поръчах. Иначе са ми отказвали една голяма пратка с много хубави неща на Boss,North Face,Dr.Martens. Тогава имах шанса да бъда на компа точно когато пуснаха намалението. Израдвах се напразно тогава. После скриха нещата които поръчах за БГ. А ги имаше налични в немското AY.

# 96
  • Мнения: 2 474
Много добра цена ако си падате по големи чанти:
https://www.aboutyou.bg/p/liebeskind-berlin/chanta-tip-shopper-chelsea-10107567

# 97
  • София
  • Мнения: 9 576
Изчерпана наличност. Колко струваше не разбрах? Не виждам скриншот.

Тази е в друг цвят и пак на много добра цена!

# 98
  • Мнения: 1 382
Изчерпана наличност. Колко струваше не разбрах? Не виждам скриншот.

187.45 лв

# 99
  • Мнения: 2 474
Да,187лв.Бързо се купи и дано да е някой от темата Hug

# 100
  • Мнения: 2 474
Доста е голяма,не е за всеки Grinning

# 101
  • Мнения: 38
До колко време ви идват парите в сметката , след като е отбелязано в приложението , че са ви ги върнали? Rolling Eyes

# 102
  • Мнения: 2 212
До колко време ви идват парите в сметката , след като е отбелязано в приложението , че са ви ги върнали? Rolling Eyes
При мен обикновено на следващия работен ден или от 3 до 5 нощни обработки на вашата банка в работни дни.

# 103
  • Мнения: 196
Здравейте! Имам доста сполучливи покупки от сайта, но  за съжаление ще се наложи да  рекламирам  2 артикула - 1 детски суитчър GAP с лъскав надпис отпред , който след пране избеля на места, и 1 дамско кожено на Selected Femme , което е обличано 7-8 пъти и боята вече се изтърка на определени места. Който е рекламирал моля да сподели дали АЮ приема такива рекламации и каква е процедурата.

# 104
  • Мнения: 2 474
Пишете им на мейла,че имате рекламации като прилагате снимки на дефектите и пишете артикулните номера на изделията(видими са в приложението в 'твоите поръчки").Връщах отлепени ботуши.Аз лично си пазя товарителниците за връщане и я ползвах нея.Изпратих им ги на 23 -ти февруари,на 29-ти получих потвърждение за връщането и на 3-ти имах пари по сметката.

Последна редакция: вт, 07 май 2024, 08:45 от deyzi

Общи условия

Активация на акаунт