Искам да кажа... (218) през МАЙ 2024

  • 36 735
  • 809
  •   1
Отговори
# 105
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 242
Селесте, тези дни - сама.
Утре дават хубаво време и мисля да водя децата.
Само да уредя шофьор да ни закара, слизането ще им е лесно.

# 106
  • Бургас
  • Мнения: 7 434
Състезаваме се с децата,коя ще си намаже повече ръцете с боя. Засега аз ги водя с няколко обиколки Simple Smile
При нас времето продължава да е адски тъпо , но при нас по принцип е такова

# 107
  • Мнения: 14 382
Овапцахме и ние. Омазахме се доволно 🤩

# 108
  • Бургас
  • Мнения: 6 628
Боби, смела си! Аз съм пъзла и ще ми се пръсне сърцето, ако трябва да бродя сама.

Второ кафе пия, набор 2011 още ми се мотае.

# 109
  • Germany
  • Мнения: 8 007
Аз извадих яйцата да се климатизират и чакам другите да станат и да ги почваме. Рано се събудих днес и ми се спи. Времето е мрачно, но поне не вали. Трябва и да поизчистя и няколко перални да пусна, а нищо не ми се подхваща...

# 110
  • Мнения: 5 463
Аз ги варих в еърфраера, пет жертви дотук.
И знам, че всяка година го казвам, но най-грозните цветове ми се получиха сега;)
Щерката изобщо не стана да се включи.

# 111
  • Мнения: 14 840
Ние сме почти готови със скромните 15 яйца. Останаха само тези с кристалите, че нали трябва да изстинат във водата и тогава да ги накапкаме. Нито едно пукнато! А така ми се хапваше.. 😁 Козунак обаче май пак няма да ядем домашен. Не знам къде бъркам... Един път става, 10 пъти-не! 🤯
Боби, взехме обувките, благодаря ти! Ще поръчам и следващия номер, че тези са на косъм да омалеят. Дано няма краката на баща си Синеочка. 🙀🤣

# 112
  • Мнения: 39 696
Каква хубава плюшена играчка е това кученце!

# 113
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 754
Готова съм  още преди обяда и съм опнала кълки на дивана.
Козунаците станаха трепач. Сложих Махлеб на единия и много ми допадна. Уникален аромат и вкус. За в бъдеще ще слагам на цялото тесто.
От 30 яйца 10 спукани, ама станаха на яйчена салата и отидоха вече.

# 114
  • Бургас
  • Мнения: 7 434
И нашите яйца са готови, добре станаха тази година.Само 7 паднаха в боя.
Сега отивам да си взема козунаците от магазина и ще седна на люлките пред блока малката да кара ролери

# 115
  • Бургас
  • Мнения: 6 628
И ние тази година само 10 прахосахме от 70. Ще си напълня сега кутийка с вечеря и се прибирам да мързелувам.

# 116
  • Мнения: 14 840
Ще ядем домашен козунак! 😍🥰 Просто бавничко втасваше, но пък накрая си стана идеален. Дребната няма търпение да хапне, миришело много вкусно. 😃
Вечеря нямам, но мисля ММ да се погрижи. Аз цял ден не съм спряла. Току що извадих дрехите от пералнята и прострях, сгънах изсъхналото пране и мисля да вляза за един душ и да почивам вече.

# 117
  • Мнения: 5 387
И аз имах фиаско с яйцата. Нали имаме ултра-супер-дупер модерен мултикукър, реших да ги варя там. Подозирам, че съм объркала прогрмата, от 40 - 18 спукани.
Принудихме се да купим 10-ина броя да се реванширам.
Козунаците втасват в момента. Единият е предвиден за мое много близко семейство, които нямат дете в градината ми, но се включват във всичките ми каузи и са ми изключителна опора. Така го чувствам, вярвам, че ще оценят жеста ми.
За вечеря - пица с лаваш питки.

# 118
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 263
От 8 яйца само 1 пукнато. Гръцката боя много хубава, че и със стикери и ръкавици вътре. Само червена взех.

Весело посрещане на празника, девойки!

# 119
  • София
  • Мнения: 2 150
Боби, кученцето е разкошно. Heart Eyes
Ние ходихме малко до сръбско днес. Хапнахме и пийнахме доволно в приятно заведение само на час от София.


Общи условия

Активация на акаунт