Искам да кажа... (218) през МАЙ 2024

  • 36 793
  • 809
  •   2
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 2 158
Благодаря за пожеланията, момичета! Баща ми е супер доволен от празника, който му спретнахме.
И на мен не ми се ходи на работа утре, че и в 6 часа трябва да сме тръгнали, за да заведем каката на спирката, че отива на екскурзия…
Карзче, напомни ми как малкия все още неможещ добре да говори казваше на баба си- Бабо, осиРи телевизора! Joy

# 166
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 246
Добро утро!!!
Искам да съм някъде в планината (е, може и на морето)... Но....
Започва работната седмица...
Поне ще е 4-дневна (за мен и следващата ще е 4-дневна).
Тази седмица се прибира Марти.
Нещо ме дразти гърло, пръскам, вземам хапчета... дано преборя без лекар.
А, подхващам и режим, че качих 2.5 кг....
Бавно падат, бързо се лепват 🙄
Хубав ден!

# 167
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 093
Добро утро, момичета!

Хубава седмица ви желая!

# 168
  • Бургас
  • Мнения: 16 537
Добро утро!🍀
Започва се пак въртележката!
Днес почивам,че имам ходене по институции. Следващата ми почивка ще е чак след 10 дена....ще се озоря 😂
Но първо кафето на спокойствие и форума.

# 169
  • София
  • Мнения: 2 158
Добро утро!
Аз нямам и 4 часа сън нощес. Как ще избутам днешния труден ден не знам. Flushed

# 170
  • Бургас
  • Мнения: 6 633
Добро утро!

Тотално се обърках с толкова почивни дни, а покрай съвпадналия с Великден Гергьовден пропуснах и някои именици. Днешният ден случайно в някакъв момент да е мислен като почивен? В на нашите календара е отбелязан като такъв, а знам, че само понеделникът след Великден е.

Ходих сутринта до пазара, ми то ни един месарски магазин не работи, а тъкмо имах идея каква ще ми е вечерята. Ям сега домат и сирене, че ми втръсна от козунаци.

# 171
  • Мнения: 14 386
Добро утро!

Не ми остана време да се разпиша сутринта, толкова кипях от желание за работа GrinSweat SmileSweat

Днес имам двама нови колеги започващи работа, седмична оперативка и по принцип работа след толкова почивни дни. Ще си тръгвам Flushed

# 172
  • Germany
  • Мнения: 8 009
И аз не успях да се разпиша сутринта, че ходих да давам кръв рано-рано. Стиснете по едни палци всичко да е наред, моля! И не спах през нощта и съм супер кисела. Навън пак е студено, сутринта замръзнах, докато стигна до колата. Така ми писна от това шантаво време! Мъжа ми пак почна да кашля, в работата колежката подсмърча... Личи си, че днес не ми ден Simple Smile
Хубав да е вашият!

# 173
  • Бургас
  • Мнения: 6 633
Досега се занимавах с организиране на екскурзия, ама не моята, а на шефовете Sad Понеже добре съм се справяла при пътувания, що да не взема да купя самолетни билети, врътки с влакове между два града, остана само и хотел да търся. Друга работа нямах, та оправдах надника Joy

# 174
  • Варна
  • Мнения: 6 376
Запомнила съм от предишни теми, че май месец имаме много годишнини от сватбата. Днес е моята. 24 години.
Винаги сме отбелязвали този ден само тримата или двамата, когато девойката я няма. Днес се обади сестрата на моя мъж, че татко им се е предал. Не яде, не пие, нищо. Утре рано сутринта ще пътуваме, може би за сбогуване. Добре, че и внучката е тук. Абе живот...

# 175
  • Мнения: 39 715
Ех, Стейси, много тъжно!
Честита годишнина! Здраве и обич да имате!

# 176
  • Germany
  • Мнения: 8 009
Стейси, честита годишнина! Още дълги години в любов и разбирателство! Съжалявам за свекър ти!

# 177
  • Мнения: 5 468
Стейси, много да се обичате!
За другото...живот, мъчно е, но само да е по реда си.
Селесте, много съм добра в това, дай да си направим агенция;)

# 178
  • Мнения: 1 101
Стейси, честита годишнина!
За другото, кураж, това е живота...
Днес на работа много работа, но аз така обичам.
Спокойна вечер!

# 179
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 246
Стейси, честита годишнина!
В любов и разбирателство да посрещате  радостите (да са много) и трудностите (дано са малко) в живота.
Днес ходих за първи път на пилатес. Хареса ми.
Сега гледам Денсинг старс.

Последна редакция: вт, 07 май 2024, 22:16 от * Боби *

Общи условия

Активация на акаунт