Искам да кажа... (218) през МАЙ 2024

  • 36 932
  • 809
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 2 178
Ние рокля избрахме за подарък. Харесаха си подаръка.

Сега ще трябва да търся подарък за бебешка погача за уикенда.

# 241
  • Мнения: 278
Момичета,извън темата.Може ли помощ?Какво се прави с букета от разпети петък,който са ви дали в църквата?

# 242
  • Бургас
  • Мнения: 6 665
За Разпети петък нямам идея. На Цветница знам, че си носиш цвете, което оставяш в църквата и оттам си вземаш друго, което си носиш вкъщи за здраве. Като изсъхне, хвърляш. Вероятно и с този букет да е така.
Намерих това
Скрит текст:
Вярващите носят цветя в църквата, все едно отиват на погребението на любим човек. Пред гроба те се покланят на изображението, целуват Христовото тяло, евангелието и кръста и оставят цветята си. След това се навеждат и преминават под "масата", а после отново се покланят пред издигнатия голям Кръст, изображението на св. Богородица и св. Йоан Богослов и ги целуват.

Свещеникът дава на всеки цвете за благословение - символ на надеждата и вярата, че още малко и гробът ще остане празен и Христос ще възкръсне. Цветето се носи вкъщи и се слага над иконата.

# 243
  • Бургас
  • Мнения: 16 594
Ели,честито да е момчето ти!🍀 Успехи и здрава му желая!

За букет от Разпети петък,не съм чувала и нямам идея. Може да се пита и в църквата.

Лин,концерт са ти изнасяли Молец,а?🤔❤️
Интересни младежи са!

Не се боядисвам.

# 244
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 263
Добро утро!!!
Имам нужда от още сън....
Дъждовно е утрото при нас, а днес изпращаме абитуриентите и двете училища в града.
Дано спре да вали...
Хубав ден!

# 245
  • Бургас
  • Мнения: 7 467
Карзче, прегледай страницата на кмета във ФБ.
Той пускаше клипчета от празника Летен Никулден. И Веско Маринов пя

# 246
  • Мнения: 14 403
Добро утро!

И на мен, като на Лина, ми се видя много дълга тази седмица.
Не знам дали ви казах, но едното човече, дето почна работа в понеделник изкара 8 часа. 3 от тях ги прекарахме в черпене и раздаване на подаръци, че имахме много рожденици в офиса. Защо, може би ще се запитате? Защото не иска да работи в офис, а хоум. На три интервюта и една допълнителна среща ние хоум не сме предлагали, даже и загатвали.

Тематично, довечера ще си боядисвам косата.

# 247
  • Бургас
  • Мнения: 7 467
Изключително много мразя хоум офис. Това не е работа,а мъчение

# 248
  • Germany
  • Мнения: 8 026
Добро утро!
Допивам кафето и заминавам на работа. Само аз от всички вкъщи работя днес. Децата имат почивен ден, а мъжа ми си пусна един ден болничен заради кашлицата. От вчера е на антибиотик и има леко подобрение. Не знам какви са тези вируси, които ни нападнаха напоследък, но от 3 месеца непрекъснато някой вкъщи кашля...
Спокоен петък на всички!

# 249
  • Мнения: 14 403
Изключително много мразя хоум офис. Това не е работа,а мъчение

И аз съм така, ама има хора, които искат. Няма лошо, ама защо се явяваш на интервюта за позиция изцяло в офис, да си губим времето.

# 250
  • Бургас
  • Мнения: 16 594
Добро утро!
Навън е ужасно временцето... 😞
Лин,ще погледна Кмета после. Не ми стига времето вече за всичкото интернет...

За мен празника на Бургас си е на Никулден!

Хубав и топъл ден,прекрасни!🍀❤️

# 251
  • София
  • Мнения: 2 178
Добро утро!
И за мен не е работа този хоум офис. Мисля, че това е за мързеливи хора. В никой случай не можеш да свършиш същото количество работа, както в офис. Щеш, не щеш вкъщи се занимаваш и с битовизми покрай домочадието.
Мони, дано минава вече този период.
И аз вчера пуснах изследване на малкия за коклюш и скарлатина. Че на футбола правят забележка заради тази епидемия да не ходят на тренировка със симптоми.

# 252
  • Мнения: 1 313
Искам да кажа, че хоум офисът е мъка и да, трудно вършиш работа по същество.
Аз днес ще работя от вкъщи, отворила съм файла рано от зарана и запецнах, 2 час...
Пожелайте ми малко вдъхновение, че поне да го докарам до някъде днес.

# 253
  • Canada
  • Мнения: 3 488
Ели, честит да е младежа !

За хоум офиса и аз съм с особено мнение, което не ми пречи да се възползвам от предимствата му. И не, това не означава, че си бъркам в носа по цял ден. Същото важи и за голяма част от колегите. Мн често първата почивка не успявам да я взема преди 13 часа. Така, че е до човек и обобщенията хич не са общовалидни. Пък и казуса на Але е съвсем различен.

# 254
  • Мнения: 14 403
Аз по кифленски съображения предпочитам офиса, иначе и хоум съм също толкова продуктивна. Обаче искам да се облека, да се гримирам и да си говоря с колегите. Не да седя по пижама и рошава като душевно болна цял ден  и само котката да ме дразни Grinning

Иначе да, казуса беше друг. Защо минаваш всички интервюта за офис, като искаш хоум.

Последна редакция: пт, 10 май 2024, 10:37 от Алечка

Общи условия

Активация на акаунт