Звездни Компромати - Май'24

  • 266 346
  • 2 418
  •   3
Отговори
# 180
  • Мнения: 19 333

Съмнявам се. Излиза, че децата му са родени през (по-малко от) година. Почти веднага след раждането на първото е заченато второто. Не знам кой лекар ще тръгне да прави инвитро на прясна родилка, която е изкарала инвитро процедури и бременност. Пък и проблем със сперматозоидите рядко значи, че е нужно инвитро, вероятно инсеминация биха пробвали повечето хора.

# 181
  • Мнения: 635
Блейк Лайвли
Скрит текст:


Рейчъл Макадамс
Скрит текст:

Бела Хадид
Скрит текст:


Аня Тейлър-Джой
Скрит текст:


Крис Хемсуърт и Елза
Скрит текст:

Ирина Шейк
Скрит текст:



Кейт Мос
Скрит текст:

Хелена Кристенсен
Скрит текст:

Емили Р.
Скрит текст:

Кейт Бекинсейл
Скрит текст:

Глен Клоуз
Скрит текст:

Марион Котияр
Скрит текст:

Ванеса Хъджинс
Скрит текст:

Сиена Милър
Скрит текст:

Дженифър Лопез
Скрит текст:

# 182
  • Мнения: 583
Въпреки всичките си пороци (дрога/алкохол/купища цигари и безкрайни купони) Кейт Мос остарява много по-добре от някои от колежките си топ модели. Не е мой тип, но изглежда чудесно!
Кейт Бекинсейл е единствената жена на която откровено завиждам за външността и преди и сега Heart Eyes
Но защо винаги е с джуфки и воали нямам обяснение. Явно това си и е стила.

# 183
  • Мнения: 86
Не го вярвам това за Кобрата. Но същевременно има нещо мътно в цялото това криене на съпруга и челяд. И защо толкова дълго търпи този миш-маш с Андреа? Защото е много достоен и добродетелен, и изпитва уважение и състрадание към нея? Не мисля. Като страничен наблюдател бих казала, че тя го държи с нещо, а той тихомълком си направи нов живот, но все още продължава да се съобразява.


17-годишният Виктор Лилов покори Международната Менделеева олимпиада по химия в Китай и предизвика фурор в света на научните състезания. HeartHeartHeart
 Той и отборът ни са преодоляли конкуренция от 151 състезатели от 26 държави.
Момчето е прието е в „Тринити колидж“, където са се развивали умове като Нютон и Дарвин.

„Никога няма да спра да искам да се надграждам, да се развивам и да се подобрявам“

# 184
  • Мнения: 224
Андреа май е от много заможно семейство и баща и има бизнес с Пулев или му е помагал финансово в кариерата. Може от благодарност и общи интереси с бащата да не е отрязал контактите с нея.

# 185
  • Мнения: 2 958
Не го вярвам това за Кобрата. Но същевременно има нещо мътно в цялото това криене на съпруга и челяд. И защо толкова дълго търпи този миш-маш с Андреа? Защото е много достоен и добродетелен, и изпитва уважение и състрадание към нея? Не мисля. Като страничен наблюдател бих казала, че тя го държи с нещо, а той тихомълком си направи нов живот, но все още продължава да се съобразява.

Какъв е смисълът Кубрат да й отговаря  като тя достатъчно се излага от години.  В крайна сметка няма как да излезеш победител срещу човек с ментални проблеми.

# 186
  • Мнения: 12 694
Деликатен е Кобрата. Да не я наранява.

# 187
  • Мнения: 833
Деликатен е Кобрата. Да не я наранява.
Защото тя е нестабилна и явно не може да приеме, че този човек е продължил напред.

# 188
  • Мнения: 86
Не го вярвам това за Кобрата. Но същевременно има нещо мътно в цялото това криене на съпруга и челяд. И защо толкова дълго търпи този миш-маш с Андреа? Защото е много достоен и добродетелен, и изпитва уважение и състрадание към нея? Не мисля. Като страничен наблюдател бих казала, че тя го държи с нещо, а той тихомълком си направи нов живот, но все още продължава да се съобразява.

Какъв е смисълът Кубрат да й отговаря  като тя достатъчно се излага от години.  В крайна сметка няма как да излезеш победител срещу човек с ментални проблеми.
Не говоря да й отговаря, но да бъде свободен да покаже живота си такъв какъвто е.
То не бяха фарсове да се правят на двойка, като отдавна вече не бяха, то не е криене да покаже половинката си, че и деца му се народиха тихо мълком. Беше развълнуван и намери все пак някакъв начин да го спомене при Цитиридис, но това е далеч от нормалното поведение на един нормален, щастлив и най-вече свободен човек.

# 189
  • Мнения: 4 193
Може да има и други причини - спортът си е мафия, тази Розали също май има скандално минало и се е забърквала с какви ли не хора...
Не виждам логика, Кубрат да гледа племенниците си като свои деца... Не звучи логично

# 190
  • Мнения: 1 075
Не го вярвам това за Кобрата. Но същевременно има нещо мътно в цялото това криене на съпруга и челяд. И защо толкова дълго търпи този миш-маш с Андреа? Защото е много достоен и добродетелен, и изпитва уважение и състрадание към нея? Не мисля. Като страничен наблюдател бих казала, че тя го държи с нещо, а той тихомълком си направи нов живот, но все още продължава да се съобразява.

Какъв е смисълът Кубрат да й отговаря  като тя достатъчно се излага от години.  В крайна сметка няма как да излезеш победител срещу човек с ментални проблеми.
Не говоря да й отговаря, но да бъде свободен да покаже живота си такъв какъвто е.
То не бяха фарсове да се правят на двойка, като отдавна вече не бяха, то не е криене да покаже половинката си, че и деца му се народиха тихо мълком. Беше развълнуван и намери все пак някакъв начин да го спомене при Цитиридис, но това е далеч от нормалното поведение на един нормален, щастлив и най-вече свободен човек.

Това е поведение на мъж, който си оставя вратичка и също не е приключил с бившата си връзка... Казва му се любовен триъгълник...

# 191
  • Мнения: 1 426
Аз също не мисля, че се крие заради Андреа. Все пак цяла Бг знае, че има друга жена и деца вече, той не го крие. По-скоро не иска публичност според мен, колкото по-малко очи, толкова по-добре. Вече беше в публична връзка, от която още бере срам заради цирковете на Андреа, може би вече е наплашен и не иска да му е личния живот на показ.

Последна редакция: сб, 04 май 2024, 12:32 от AryaSt

# 192
  • Мнения: 2 958
Може не Кубрат да крие жена си, а тя самата да не желае да попада в публичното пространство. Не всяка жена мечтае да я разнасят по медиите. Пример са жените на Бербатов, Стоичков и доста други.

# 193
  • Мнения: 86
Като й знам разголените фотосесии, хич не ми прилича на такава жена, ама знае ли човек...

Дейвид и Виктория, млади и засмяни:
Скрит текст:

# 194
  • Мнения: 9 710
Това е поведение на мъж, който си оставя вратичка и също не е приключил с бившата си връзка... Казва му се любовен триъгълник...
Абсолютно! Типичното поведение "мога да те имам, когато поискам", а от другата страна "мачкай ме, обичам те, вечно ще съм твоя". Като по учебник! И двамата са болни мозъци!

Общи условия

Активация на акаунт