не ми се връща на работа... не още.

  • 1 278
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Хасково
  • Мнения: 726
И на мен не ми се връща на работа! Crossing Arms
Наслаждавам се на това златно време, да съм си у дома с беба, да имам повече време и за бати, а и за себе си... Никога няма да се повтори, т.е. потрети, при мен.  Mr. Green
А работата - винаги ще я има. Започна ли веднъж - край връщане назад няма.
и аз така.

# 16
  • Мнения: 44
И на мен не ми се връща на работа. Толкова ми е хубаво вкъщи с бебка. Искам да си я гледам поне още една година, пък тогава на работа. Цял живот ще работя, сега е време да се насладя на първите две години на детето си и да му дам вниманието и грижите, които нито бабите, нито яслата или детегледачката могат да му дадат. За мен отглеждането на госпожицата ми е интересно изживяване, което ме учи на толкова много неща Simple Smile
И при мен е така Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 7 191
Аз в друга тема се оплаках, че вече се върнах на работа, а ми липсва детето.........
Да ви кажа честно още не съм влязла в офисния ритъм, та почвам да се чудя, дали не става още по-трудно ако се върнеш след по-дълго отсъствие  newsm78. Не че това е най-важно.
Налегнали са ме мисли, че животът е устроен твърде не както трябва.
Като се дам сметка, че оттук нататък ме чака работа, и малко откраднати мигове на уикенди и отпуска..... А бебочка ще расте, и все по-малко време ще прекарвам с нея - детска градина, училище и т.н. Но пък така и ще трябва, не може да расте в инкубатор.
Има нещо идиотско и екзистенциално сбъркано в цялата работа...... Ама това е!
И май прекалих с многоточията Laughing

Общи условия

Активация на акаунт