Любители на кучета - 142

  • 20 515
  • 754
  •   1
Отговори
# 420
  • под тепетата
  • Мнения: 9 530
Maeve, разкошен подарък имаш, но дай малко подробности, не се стискай!
Реа, завиждам и за срещата, и за тортата! Браво, patence! Поиграла си си доста и се получила чудесна, но и рожденичката я заслужава! Здрава и щастлива да е!
Няма да ви казвам колко пъти въртях страниците, за да се порадвам на любимците ви/ни!
 Честит празник на всички! Днес е най-българския ден за мен!

# 421
  • Мнения: 1 691
Честит рожден ден на Рая и честито кученце Маеве.

Би ли споделила повече за сладурчето?

Реа и патенцето, стана ми интересно дали се познавате от преди темата или сте се запознали във форума?

# 422
  • Мнения: 11 494
Plamena..,
Скрит текст:
дори не знаех, че патенцето е от моят роден град. Това стана в понеделник ясно като пътувах за Видин и споделих в темата, че оставам Бергичка с батко си и кака си и аз ще си почина от тях хъхъ във Видин. Тогава патенце писа, че има нещо с Видин. Писах й на лично ако е във Видин да се видим. Тя се съгласи и се оказа, че днес когато успяваме да се видим е и на този готин празник! Та, така! Запознахме се във темата.

Последна редакция: пт, 24 май 2024, 22:19 от Реа

# 423
  • Мнения: 2 660
Мъжът ми има свои си разбирания за скръбта и тъгата. Така по - лесно сме щели да понесем загубата. Та, това 2 месечно тюфлече вече е част от нашето семейство.
Кръстихме я Мая Simple Smile

Последна редакция: нд, 26 май 2024, 10:12 от bubanka

# 424
  • Мнения: 404
Много е хубава Мая, страхотни сини очи! И наши приятели така лекуваха мъка по умряло куче 🐶

# 425
  • Мнения: 181
Maeve, прекрасна е Мая ❤️Да са ви живи и здрави, четирикраките. Вие покрай тях също ❤️

# 426
  • Варна
  • Мнения: 10 733
Мъжът ми има свои си разбирания за скръбта и тъгата. Така по - лесно сме щели да понесем загубата. Та, това 2 месечно тюфлече вече е част от нашето семейство.
Кръстихме я Мая Simple Smile


Мисля точно като мъжа ти.
Ще видиш, че по-леко минава.

# 427
  • под тепетата
  • Мнения: 9 530
Разкошна е Мая! Аз ще си остана влюбена в северняците...Маламут е, нали?

# 428
  • Варна
  • Мнения: 546
Мъжът ми има свои си разбирания за скръбта и тъгата. Така по - лесно сме щели да понесем загубата. Та, това 2 месечно тюфлече вече е част от нашето семейство.
Кръстихме я Мая Simple Smile

"Честни сини очи", на които няма как да устоиш. И от вашите торти ще хапвам - племенницата ми е Мая Smiley Да е здрава, игрива  и омайна Мая - така ще усмихва деня ви!

# 429
  • Мнения: 2 660
Разкошна е Мая! Аз ще си остана влюбена в северняците...Маламут е, нали?
Родителите са хъскита, пък ще видим, няма да я върнем Joy
Бащата е по  - косматичък, иначе от цялото кучило само тя е такова кюфте. Другите са слаботелесни мишоци.

# 430
  • под тепетата
  • Мнения: 9 530
По-широкото лице и уши ме подведоха! Страхотно пухче е!

# 431
  • Варна
  • Мнения: 5 419
И на мен ми се стори едра и също помислих, че е маламут, но те по стандарт нямат сини очи. Кой знае какво има назад в поколенията, щом пък останалите кученца в кучилото са дребосъчета. Но разбира се няма никакво значение. Добре дошла в новия ти дом, прекрасна Мая, а на мама - честито за най-хубавия подарък!  Първото ми куче беше хъски и беше детската ми мечта, която реализирах в мига, в който станах самостоятелна. Обожавам ги, за мен са едни от най-красивите кучета, но откровено си признавам, че характерът им е изпитание.

# 432
  • Мнения: 2 470
Прекрасни бебешори на снимки,на познати вече пораснали ,още по-прекрасни кучовци!  Добре дошло на бебе Мая,пухчето!За тази болка от загубата и аз чувствам,че само такъв лек помага... Поздрави и обич от Лори,от о-в.Сардиния.Горско куче си е тя,не е любител на морето. Но сме вдигнали дозата наградки и глезене и е доволна.А и кака и има време за нея...

# 433
  • под тепетата
  • Мнения: 9 530
RooRoo, блазе и на глезанка Лори! Кажи, моля, имаш ли новини от Мока и Нъки? Добре ли са?
 Maeve, а на мен ми подариха ...храсторез Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 434
  • София
  • Мнения: 14 263
Прекрасно пухче е Мая.

Общи условия

Активация на акаунт