Любители на кучета - 142

  • 20 572
  • 754
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 2 660
Отдавна се надявах да се включите и в тази тема Blush
Нямахме си северно момченце.

# 451
  • Мнения: 5 374
Кардю трябва да черпи Joy Щото дядката отдавна не е момченце.

# 452
  • Мнения: 1 588
Да кажа, че днес Кас се вози с мен на тротинетка в чантата на кака си Грейси. Ми лежа си през цялото време. Все още се събира в котешката раница, но ще видим до кога.

# 453
  • под тепетата
  • Мнения: 9 530
Като отивах на работа преди няколко дни минавам по улица, която се ремонтира. Покрай мен мина багер с отворена кабина и отпред до шофьора невъзмутимо седеше един дребосък пинчер. Не можах да се удържа и се ухилих, все едно ме черпят с шоколад!

# 454
  • Мнения: 2 599
Ехееее, темата се напълни с бебешки снимки. Супер!
Страхотни кучовци и котьовци!

# 455
  • На ръба..
  • Мнения: 2 134
Наваксвам с четенето със Джак Ръселска скорост и съм нахилена като зелка след всяка снимка и далеч не е заради виното! Много, много големи сладурковци.. кученцета повече, котенцета по - малко 😄✌

Maeve, честито.. искрено се зарадвах!

Ей го на нашия бебешор, роден единствен мъж насред три жени и дойде видимо по-висок от сестрите си.
Взет за мини, доктора изпадна в истеричен смях като чу 🤣 оказа се, че има ген от шавлива баба и вече е 10кг, а на ръст.. мани мани 🤭







# 456
  • Варна
  • Мнения: 10 733
Как прилича на Бизунчо.

# 457
  • под тепетата
  • Мнения: 9 530
Точно и аз щях да кажа същото!

# 458
  • Мнения: 11 494
Добро утро! Айде ставайте!

Нося подарък от Видин за Бергичка Simple Smile

# 459
  • под тепетата
  • Мнения: 9 530
Страхотен подарък, Реа! А нещо за хам-хум?

# 460
  • Мнения: 11 494
О, не! Не съм се сетила Simple Smile

# 461
  • Sofia
  • Мнения: 4 606
Реа, ще и излезе име на Бергичка с тези табелки 😂 Нямаше ли някоя - Внимание, тук скачам аз!

А пък за тези, които не знаят за катеричите и катерачески подвизи на Чоки - моля, изпълнението от тази сутрин:

# 462
  • Мнения: 11 494
Оооо, тоз Чоки, голям образ Joy
На гарата в Мездра съм и чакам връзка за Варна, та се посмях с глас на него!
Табелата ми е подарък от сестра ми, нейна позната ги прави. Ще ви покажа една картинка като се прибера във Варна от нея също, много тематична Simple Smile

# 463
  • Мнения: 14 170
Зара като бебешор. Тук ми яде маратонката, но спря за секунда, за да я снимам. На мен не ми помогна вземането на ново куче след смъртта на Дара. Несъзнателно сравняваш двете кучета и поведението им. А ако се окажат от различни вселени, е още по-трудно. Любовта побеждава накрая, но на мен лично ми трябваше повече време, за да допусна Зара в сърцето си.



Тук е от деня, когато я взехме.



И сега. На вид елегантна, млада дама, на характер - не ми се говори. Пробивам дупки всякакви, ям всичко, ама всичко, което не е храна и най-вече краката на човеците вкъщи. Joy


При една разходка ни попитаха колко е голяма. Отговарям - година и три месеца. Отсреща изненадани - о, голяма е, а е с детско излъчване. Няма да порасне моето момиче, отчаях се. Ще върши простотии до старини.

Последна редакция: нд, 26 май 2024, 15:15 от Dara888

# 464
  • Мнения: 915
Реа много готина табела. Да споделиш от къде я взе да взема и аз, че моя мъж иска да вземе табела с надпис " Внимание! Кучето е добро, но стопанката е зла!"
Зара много сладичка 🥰

Общи условия

Активация на акаунт