https://x.com/tatkvnc/status/1802982238197280792
https://x.com/kivotatlitug_/status/1802846306165035445


)


и аз щях да слагам този 
хубави клипчета!!












пупу/
, която пък нямала настроение, щото Берен била там 













стискам палци на племенника ти! 
Както наскоро попитах една тьотка ВК от къв зор му е била на Киво Туба, та така сега и за Берен 


Ама как ще ни омръзне да гледаме тази красота ? Споделяй, споделяй, много ме радваш, че аз от три години никъде не съм ходила, освен миналата година за няколко дни в Лондон, но няма как, няма как да оставя татко. Да ми е жив и здрав, пък много важно. Той и Киво май обичаше да почива на Бождаада, някакви такива спомени имам 
Много им е вкусна кухнята на турците, е, имат и някои доста странни за моя вкус манджи, но повечето са страхотни, особено с патладжан са големи майстори, всичко е много, много вкусно. Мисля, че имаме доста общи ястия, ние ли от тях, те ли от нас са ги възприели не зная, но е факт. А пък в сладките си изкушения направо са върха! На мен ми взе акъла ябълковия им чай и лимонадата и сока от портокал, пред нас ги правеха, даже семки попадаха понякога, а не като нашите измислени и пълни с химия "натурални" сокове. И симит много обичам, а сиренето и кашкавала са им върха, а бе истинско им е всичко! И при нас беше така, докато не влязохме в ЕС, това е истината, да им се чудиш на някои държави защо се натискат да ги приемат там ...
На теб успех с ученето му, щом имаш желание, ще го научиш! 
Ще минат и тези изпити, който е учил няма страшно, който не е ...
Аз футбол не гледам, но баща ми ме осведомява кой бил, кой паднал, не пропуска мач той 




мерсии за споделеното и за палците!!

Препоръчани теми