Вдигате ли "патенцата" на момченцата си...

  • 3 037
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 958
ДА- вдигам,защото ми бяха  обяснили ,че така не се притиска....и имаше още нещо ,но не помня...беше преди 10 години/ ще питам пак свекърва ми/...А за малкия син така правя ,защото си знам от батко му... Laughing

# 46
  • Мнения: 3 537
Аз също вдигам пишока нагоре,но така или иначе той не може да се зъдържи и си пада надолу пак.

# 47
  • Мнения: 278
Цитат на: iren_ivanova
Винаги я слагам на горе.  Спестявам смянята на памперси през нощта newsm32


Това не го разбрах Rolling Eyes  Аз никога не съм му я слагала нито нагоре, нито надолу - както правилно отбелязаха мамите - тя си се мести накъдето си иска  Laughing  А, и никога не ми се е налагало да го сменям през ноща.

# 48
  • София
  • Мнения: 2 857
Цитат
Нашата педиатърка ни обясни, че не се повдига пишката а тестисите. Логиката била че не се прискрипват тестисите. Аз като му сменям памперсите винаги го правя и досега не сме се опикавали


аз за това говоря от няколко страници насам

# 49
  • Мнения: 987
аз до сега не се бях замисляла че има някакво значение как ще стои пишлето на мартин . ( нали пьрвото е момиче ) . слагах си памперса и както му застане . май че обаче повечето пьти е бил надолу . така поне ми се струва като се замисля .нито в  родилното , нито педито не са ми казвали нещо по темата . така че смятам да си продьлжавам както досега . макар че като питах мьжа ми той каза че трябва да му стои нагоре , щото така било редно . .... абе ще си карам на мойта пьк квото сабя покаже .

# 50
  • Мнения: 202
Винаги слагам бубата  надолу- това е нормалното  й положение.  Joy

# 51
  • Мнения: 133
Аз знам, че тестисите трябва да се повдигат на горе. Това май беше свързано с профилактиката на хидроцеле/събиране на телесна течност между обвивките на тестиса/. Друг е въпроса обаче доколко тестисите остават в това положение след слагането на памперса.
Моя син вече не носи памперс и ми прави впечатление, че когато баща му му слага слиповете винаги повдига тестисите нагоре.

# 52
  • Габрово
  • Мнения: 402
А вие пък как разбирате дали е нагоре или надолу след като сложите памперса?  Grinning Аз не бутам пишока! Просто слагам памперса, а вътре да става каквото ще!  Grinning  Досега сме имали пропускания само с "Памперс" 2-ри размер - явно просто не бяха скроени за нашето дупе. И си мисля, че пропусканията стават, когато не се стегне достатъчно памперсът и докато пишка бебчо излиза през "луфта"  Grinning

# 53
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ooooh! , ама вие ги изкарахте тези тестиси до колене бре! Ми щом са ви казали да ги вдигате, е па вдигайте ги  Whistling !

# 54
  • Мнения: 790
Цитат на: 3te...ki
А вие пък как разбирате дали е нагоре или надолу след като сложите памперса?  Grinning Аз не бутам пишока! Просто слагам памперса, а вътре да става каквото ще!  Grinning  Досега сме имали пропускания само с "Памперс" 2-ри размер - явно просто не бяха скроени за нашето дупе. И си мисля, че пропусканията стават, когато не се стегне достатъчно памперсът и докато пишка бебчо излиза през "луфта"  Grinning


И при нас е точно така.

# 55
  • Мнения: 6 155
Цитат на: Шани
ooooh! , ама вие ги изкарахте тези тестиси до колене бре! Ми щом са ви казали да ги вдигате, е па вдигайте ги  Whistling !


Като се затоплят, знаеш ли как виииисват,а? Mr. Green

# 56
  • Мнения: 2 807
Преди време зададох на педиатърката същият въпрос - отговорът беше: "Рано му е още да стои нагоре"  Laughing  Laughing  Laughing

Не го вдигам, като му дойде времето сам ще го прави  Laughing  Wink

# 57
  • Мнения: 307
В болницата ни казаха като му слагаме памперса - да е надолу!

Общи условия

Активация на акаунт