Идват слънчеви и топли дни, всички тестове са с две черти ! ~бебеправене 604~

  • 32 901
  • 999
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 936
Честит празник, момичета! Flowers Bouquet
Наси, честит рожден ден на майка ти, да ти е жива и здрава!
Аз се разписвам с Ц от тази сутрин. Нито вълшебното списъче, нито преферта, нито надраскването на хистероскопията помогнаха явно... Cry

# 616
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 955
Съжалявам Слънце! Ще стане.
Мойте Б са през 2г, не две пълни години опити.

Благодаря момичета!

# 617
  • Мнения: 1 897
Момичета , обадиха се от ембриологията. Три Я са се оплодили , една Я е била незряла Sad Ще ги чакаме до 5-ти ден и после замразяваме . Аз съм малко скептична относно това изчакване до 5-ти ден , защото малко ембриони издрапват до 5-ти извън матката . Обаче Цветков е привържаник  да се чака до 5-ти … Не знам и аз .

Последна редакция: пт, 24 май 2024, 14:58 от 💐💐Sunshine_00💐💐

# 618
  • Мнения: 2 563
Слънче, три си е супер резултат. Дано да се развият и трите. При нас от 7 оплодени 6 стигнаха 5ти ден. Стискам палци ❤

# 619
  • Мнения: 1 897
Ехааа , Пълнолуние , това е страхотно !!! Дано поне две да додрапат 🙏🏻 А знаеш ли защо държат да се чака до 5-ти ден ? Според мен е голям риск . Това , че се оплождат , предполагам  , не означава , че ще се развият .

Последна редакция: пт, 24 май 2024, 12:14 от 💐💐Sunshine_00💐💐

# 620
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 955
Браво Сън, довери се на док! Няма да правите Пид нали?

# 621
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 888
Това го бяхме дискутирали през септември, мисля, и в зависимост дали стигат до 5 ден се съдеше нещо за качеството, но не помня за Я или С ставаше дума.

# 622
  • Мнения: 1 300
Момичета , обадиха се от ембриологията. Три Я са се оплодили , една Я е била незряла Sad Ще ги чакаме до 5-ти ден и после замръзяваме . Аз съм малко скептична относно това изчакване до 5-ти ден , защото малко ембриони издрапват до 5-ти извън матката . Обаче Цветков е привържаник  да се чака до 5-ти … Не знам и аз .

Ембрионите много често спират развитие след третия ден, затова е по- добре да се изчака до пети ден. Аз бих те посъветвала да правите и пид.

# 623
  • Мнения: 1 897
Наси , няма да правим ПИД , защото нямам предишна история на загуби .
АА , след 3-ти ден , сперматозоидите са виновни ако не се стигне до 5-ти . Това ми е притеснението, ние сме с МФ , не знам защо са взели това решение

# 624
  • Мнения: 1 300
Наси , няма да правим ПИД , защото нямам предишна история на загуби .
АА , след 3-ти ден , сперматозоидите са виновни ако не се стигне до 5-ти . Това ми е притеснението, ние сме с МФ , не знам защо са взели това решение

Това е много погрешно. Върти се на всякъде в интернет пространството, но два ембриолога ми казаха, че може да е и от яйцеклетките и от сперматозоидите

# 625
  • Мнения: 2 563
Аз не съм компетентна, но мисля, че на 5ти ден може да се направи нещо като оценка на ембриона дали се развива добре. Означават ги с букви и цифри, като 5АА, 3АВ и тн.

Инфо от Кактусчето


От прочетеното помня, че до макс 6ти ден могат да се развиват ембрионите извън матката. И за мен е добре да се оставят до 5ти ден, поне да видиш дали има смисъл да се правят трансфери.

Иначе и ние се оказа, че сме имали МФ. Преди оплождането са пуснали нещо, като SDI, но беше друго името и бяхме малко извън допустимите граници.

# 626
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 955
Съншайн, Жаки е права! Те оценка дават Но по външен вид.

# 627
  • София
  • Мнения: 3 079
Доколкото аз зъм запомнила до 3ти ден ако не  оцелее оплодена Я се счита,ч е е проблем със С, след 3ти с Я. И да изчакват ги до 5ти ден, защото смятат, че ако оцелее до 5ти ден ще има по-голям шанс и ще могат да го оценят.
Мен ме почват някакви смотани болки тип Ц... 14 дена след онова розовичкато зацапване,което имах.

# 628
  • Мнения: 1 897
На мен нищо не ми казаха за мъжкия материал … Само че имало три злели , хубави Я . Иначе , сега ще видим колко ще се развият и за следващия път може и да включим ПИД .

# 629
  • Мнения: 1 300
На мен нищо не ми казаха за мъжкия материал … Само че имало три злели , хубави Я . Иначе , сега ще видим колко ще се развият и за следващия път може и да включим ПИД .

При нас всички спират след трети ден, но никой не дава отговор от какво може да е дали от Я или С. И ако бях правила трансфери на ембриони на трети ден щях да имам над 10-15 трансфера сигурно

Общи условия

Активация на акаунт