Идват слънчеви и топли дни, всички тестове са с две черти ! ~бебеправене 604~

  • 32 898
  • 999
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 131
Не знам колко много можем да очакваме като резултати от преферт освен овлажняването, то просто е допълнително спомагащо средство, по-добър лубрикант за нашите цели 😅 ние също ползваме основно и защото аз се усещах по-суха, а и нали се внимава със съставките на лубриканти по време на бебеправенето, та затова действаме с него.

Fayona, съжалявам че се потвърди, надявам се след АБ всичко да е наред 🩵 Ние ще обикаляме с рентакар с кумовете в средата на юни езерата Комо и Маджоре, като ще отсядаме на няколко места😊 Сватба в Генуа звучи жестоко!!

# 601
  • Мнения: 610
АА, извинявай за невежеството,  да търся съдов преди хематолога ли?

# 602
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 887
Ами, самата коагулация е ок, не е сгъстена кръвта, но д димер над 1 може да сочи наличие на тромб. Понякога се повишава и след боледувания ковид или прием на медикаменти. Но съдов като Минкова ще огледа нещата с доплер.

# 603
  • Мнения: 610
Ще пробвам да запиша час, но едва ли ще е скоро...

# 604
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 887
Пардон, ангиолог била специалността. Гледам в Супердок има и в неделя даже една мацка с часове.

# 605
  • Мнения: 1 238
Mila , днес тъкмо си записвах час за ангиолог. Имаше доста с близки часове, даже една май имаше час в неделя. Погледни в супердок.

fearless, fayona , чудни италиански бебета да си направите!
Ние като се женихме искахме да си спретнем пътуване в Италия за меден месец (да почнем от северна с концерт и да завършим в южна покрай Бари на гости на едни приятели). Ама ковид тогава ни провали плановете и после така и нямахме шанс да го осъществим. Та да покриете Италия и вместо мен, момичета Grinning

Съжалявам, че все пак се оказа лаймска болест, fayona. Хубавото е че я хвана навреме.

# 606
  • Мнения: 610
Прати ми ги моля на лично, че при мен дава няма намерени резултати.

# 607
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 887
Аз й пратих тези в супердок от неделя до вторник. 2402, ти при кой ще ходиш?

# 608
  • Мнения: 1 238
При Анелия Пеева, не само заради отзивите, а защото ми е най-удобно като локация. Иначе една приятелка ми препоръча Минкова в Токуда, ама тяхната система за записване на часове по телефона не ми е любима.

Аз ще ходя, за да разбера проблемите, които имам периодично с десния крак дали са от кофти кръвообращение или да търся причината в гърба/нерви. Че през ден ме боли вече и все по-дълго ме държи дискомфорта.

# 609
  • Мнения: 610
Благодаря ви момичета❤️
Аз разбрах да търся часове за Минкова и за това ми е давало няма резултат. 
Тъй като не съм от София ще пробвам първо в моя град утре и в събота и после ще търся в София.  В неделя сме на рожден на племенника и не мога да пътувам.

# 610
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 887
Извинявай, дадох я само за пример 🤗 Аз мислех че си от София 😅

# 611
  • Мнения: 610
Няма проблем, то всеки месец сме по няколко дни до София, но гледах да си го спестя това идване и направих онлайн консултация с Веселина Иванова.

# 612
  • Мнения: 5 463
На нас просто след 8 месеца неуспешни опити ни се получи от първия опит с PreFert. За жалост не беше успешна бременността, но пък на следващия опит пак го използвахме и пак стана и този път вече беше с щастлив финал.

Та затова ми се е запечатало в съзнанието, че при нас имаше ефект използването му.

# 613
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 955
2402, дано се открие причината за крака по -бързо!

Мила, дано откриеш час в твоят град. Тук няма мн добри доктори..

Чакаме две италиански бебета!


Днес майка ми има Рд!

Последна редакция: пт, 24 май 2024, 10:31 от nasito8988

# 614
  • Мнения: 164
Fearless и нашето сватбено пътешествие беше в Италия. Ех, направо ме размечта...
Хайде чакаме италиански бебчета Simple Smile
Честит празник, момичета Simple Smile
Наси, честит рожден ден на майка ти Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт