Онлайн магазин Тему (Temu) за България -4

  • 34 627
  • 973
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 25 916
Май прогнозите ми, че рано или късно ще ни санкционират по някакъв начин, ще излязат верни... Жалко. Sad

Моята последна поръчка ще дойде със Sameday. Да ги видим и тях как ще се справят. Аз съм доволна от Спиди, добре работят в нашия град. От Sameday също нямам оплаквания, те ми доставят покупките от Емаг. Бързо и коректно работят – и на адрес, и с кутиите.
С кутиите проблем може да има само ако хората не ги освобождават навреме и куриерите няма къде да сложат новите пратки.

# 196
  • Мнения: 2 603
Моите поръчки никога не са идвали толкова бързо, направена на 7.05, от вчера е в Бг и минала митница, да видим Sameday кога ще я вземат...
Та това с полетите може да е просто темплейт, те имат темплейти за различните статуси на поръчката. Например като седи н митница и няма кой да я вземе, пишат, как се проверявала от митничарите бла бла, даже не ги и чета, едно и също е
Как Сийка, как са те санкционирали? Кой по-скоро?

# 197
  • София
  • Мнения: 29 223
Някой виждал ли такъв тип гъби:
Скрит текст:
Защото търся, попадам на какви ли не, но не и на такива. Явно не търся като хората, защото ми се вижда абсурдно да няма.

# 198
  • Мнения: 95
Моята последна поръчка ще дойде със Sameday. Да ги видим и тях как ще се справят. Аз съм доволна от Спиди, добре работят в нашия град. От Sameday също нямам оплаквания, те ми доставят покупките от Емаг. Бързо и коректно работят – и на адрес, и с кутиите.
С кутиите проблем може да има само ако хората не ги освобождават навреме и куриерите няма къде да сложат новите пратки.

Можете ли да ми кажете дали при доставка на адрес Sameday имат известие, кога идва и възможно ли е пренасочване, също така при кутия кога идва известието и кутията близо до адреса ли е обикновено?

# 199
  • Мнения: 13 603
Срокът за взимане от кутия е кратък. Не си ли вземеш пратката директно взимат за връщане и зареждат нови.

# 200
  • Мнения: 69 358
Моята последна поръчка ще дойде със Sameday. Да ги видим и тях как ще се справят. Аз съм доволна от Спиди, добре работят в нашия град. От Sameday също нямам оплаквания, те ми доставят покупките от Емаг. Бързо и коректно работят – и на адрес, и с кутиите.
С кутиите проблем може да има само ако хората не ги освобождават навреме и куриерите няма къде да сложат новите пратки.

Можете ли да ми кажете дали при доставка на адрес Sameday имат известие, кога идва и възможно ли е пренасочване, също така при кутия кога идва известието и кутията близо до адреса ли е обикновено?

Получаваш смс и от тогава имаш 48 часа да я вземеш.
Кутията не се знае къде ще е, ако няма свободни го пренасочват до други на други адреси.

Ако е до адрес ти се обажда куриера когато е на адреса, слизаш и си я вземаш.

# 201
  • Мнения: 1 502
Срокът за взимане от кутия е кратък. Не си ли вземеш пратката директно взимат за връщане и зареждат нови.
Срокът наистина е малък. Моята последна поръчка беше планирана да пристигне по време на почивката ми и бях подготвила приятели да я вземат. Добре, че имаше забавяне и не им изгубих времето.

# 202
  • Мнения: 25 916
Можете ли да ми кажете дали при доставка на адрес Sameday имат известие, кога идва и възможно ли е пренасочване, също така при кутия кога идва известието и кутията близо до адреса ли е обикновено?

За доставка до адрес не помня как беше – май получавах известие, но дали от куриера, или от Емаг... Не помня.
От известно време пратките ги получавам в кутия, по мое желание, защото ми е по-удобно, а и много често са безплатни. Кутиите са много близо до нас, а и така не се връзвам да чакам куриер. Пращат SMS с кода за отваряне, също и мейл.
Но пак уточнявам – опитът ми е с поръчки от Емаг, с Тему как ще е, тепърва ще видя.

# 203
  • Мнения: 69 358
Сутринта получих пратка точно от емаг със сеймдей, нямам известие нито на имейл, нито на смс, нито на вайбър. Направо ми звънна момчето, но аз знаех че ще е днес, защото си следя по товарителницата.
За това и го написах по-горе.
Следете си товарителниците и ще знаете за деня.

# 204
  • софия
  • Мнения: 26 021
Понеже много се хвалих как не съм получавала пратка в кутия, тъй като наоколо няма, следващата ми пратка ще е в кутия. Да видим къде ще е тази кутия.

# 205
  • Мнения: 14 019
Някой виждал ли такъв тип гъби:
Скрит текст:
Защото търся, попадам на какви ли не, но не и на такива. Явно не търся като хората, защото ми се вижда абсурдно да няма.
Като sponge cloth търси, имат, не знам ти с какво име ги търсиш. Точно на тези попивателни какви ли имена не съм виждала да им слагат...

# 206
  • София
  • Мнения: 29 223
Стана, мерси Simple Smile

И аз предположих, че нещо с името пропускам и се чудех как са ги кръстили Grinning

# 207
  • софия
  • Мнения: 26 021
Как се връщаше, припомнете, моля!
Отивам със стоката и генерирания баркод за връщане от приложението, така ли?
Да. Не ти дават нищо.
Препоръката ми е да си поискаш номера, който ще генерира Спиди (по принцип нищо не ти дават), защото иначе не можеш да проследиш докъде е стигнало връщането.
Допълвам се:
Движението на пратката се следи в сайта на DHL (с номера от товарителницата), т.е. няма нужда да се взима номер от Спиди.

Не знам дали по принцип е толкова бавно, но пратка, върната в офис на Спиди на 27.04., все още е някъде по пътя за Полша:

Последна редакция: пн, 13 май 2024, 13:54 от zvаnchе

# 208
  • Мнения: 1 198
Машинката за лозови сърми от години я гледам, сега ще я разходя за 3 лева🤣 Дано дойде докато има още пресни лозови листа🤣
 https://share.temu.com/Qv63lQeRlEA
Докато се начудя дали да поръчам машинката за сарми за 3 лв., те взели, че я направили 12.95 Simple Smile Ще чакам пак да я намалят Simple Smile

# 209
  • Мнения: 4 024
Е, аз неслучайно пуснах линка, защото обикновено са около и над 10 лв.

Общи условия

Активация на акаунт