Анонимни пратки

• 1 104
  • 17
  •   1
Отговори
Има ли такава куриерска услуга или услуга в бг пощи? Искам да изпратя нещо наистина важно, но изненада. Тия жълтите кутии пред пощите - в тях може ли да се пусне плика и те просто да го вземат и занесат до човека?

# 1
  • София
Не може да има анонимен подател.

# 2
Пратка или плик? В жълтите кутии можеш да пускаш пликове с картички и писма, всичко останало се води колет. Ама без подател не мисля, че ще го изпратят.

# 3
Няма как без подател. Нали всеки психопат ще реши, че може да изпраща каквото му хрумне.

# 4
Може. Даваш го на приятелка и тя го носи Simple Smile

# 5
  • Down south
И после приятелката да бере гайлето, като подател.

Дано не е нещо "магическо"

# 6
Не знам от къде до къде ще е пратката, но в рамките на града може примерно с такси.

# 7
  • Варна
Аз съм получавала анонимно само цветя по куриер. Документално подателят е цветарският магазин, където реалният изпращач просто е направил поръчката.

# 8
И после приятелката да бере гайлето, като подател.

Дано не е нещо "магическо"
Не те разбрах ? Прителката отива на адреса дава пликчето и казва от Пенка е и си тръгва.
Сега предполагам не говорим за танк.

Той как ще разбере коя е приятелката ?
Може да има проблем ако той покани приятелката на кафе Simple Smile ахахахаххах

# 9
Даваш 10 лв. на някой съсед или тийнейджър с указания какво и на кого да предаде като вид куриерска услуга. Надявам се, че става въпрос за нещо приятно, не за бомба в колет.

# 10
  • София
По закон не може да се пращат анонимни пратки, точно защото някой може да прати бомба, отрова или нещо подобно.

# 11
Какви хора да има...? Откъде да те знаем коя си и какво искаш да пращаш анонимно?

Казах ти как можеш да подходиш, друг вариант е да оставиш пратката пред вратата.

# 12
  • София
"Хората" са наясно с абсурдността на такова изискване. За разлика от авторката.

# 13

Абсурдно е, ако "гузен, негонен бяга", аз пращам нещо прекрасно, но желая да е изненада.

# 14
  • София

Абсурдно е, ако "гузен, негонен бяга", аз пращам нещо прекрасно, но желая да е изненада.
Абсурдно е, защото не знаеш елементарни законови принципи, с които всеки би трябвало да е запознат от базова обща култура.

Общи условия

Активация на акаунт