Онлайн магазин Тему (Temu) за България -4

  • 34 441
  • 973
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 95
Проверете дали имате тракинг номер. Това означава че Вашата пратка е изпратена с определен куриер. Тоест важно е освен шипната, тоест изпратена, поръчката да има тракинг номер като до него пише куриера. Обикновено тракинг номера се получава едновременно с шипването/изпращането - вижте си мейлите, обикновено до 2 дни след потвърждението на поръчката.

# 586
  • Мнения: 256
Тракинг номер си има но няма написан доставчик. И в пощата е същото.

# 587
  • Мнения: 4 009
Оф, то си е направено за бели хора, но кой да разгледа внимателно!

Под номера на товарителницата на Спиди е тази на ДХЛ и е линк, директно водещ към проследяването.

# 588
  • Мнения: 285
Тракинг номер си има но няма написан доставчик. И в пощата е същото.
Не пишат доставчик. Само в съобщението от Спиди може да се види
Скрит текст:

# 589
  • Мнения: 518
На една от поръчките няма посочен доставчик. ..... Някой имал ли е такъв случай и да си е получил пратката? Благодаря Ви!
Аз имам такава пратка само с номер за проследяване, но без доставчик. Според номера, куриерът с който пътува е EQuick China, а евентуалният /не е сигурно/ партньор за България е Express One. Не съм я получила, още се мотае по летищата.

Последна редакция: чт, 23 май 2024, 18:49 от Еос

# 590
  • Мнения: 500
Този път ще се оплача. Един артикул ми липсва Sad
Получила съм пръстен. А липсва цяла блуза!

# 591
  • Мнения: 46 653
Присъединявам се към пристрастените Frowning1

Споделям някои покупки, от които останах много доволна (част от тях не са активни, пускам алтернативни):
3 бр. купи - много приятно стъкло и размери.

4 бр. купички - не знам какво ме прихвана да поръчам този кич, но много ми харесаха. Мънички са, идеални за сервиране на добавки към менюто в малки количества.

Вълшебни парцали - нещо ми оставят власинки, трябва да минавам многократно или нещо не ги използвам както трябва.

Разширяващи се кутии - очаквах да са по-паянтови и меки. Доволна съм. Не са твърди като обикновена пластмасова кутия, но са си екстра. Имах малко разстояние в един шкаф и само те паснаха там (за празни контейнерчета за лук и чесън).

Издърпваща се кутия - перфектна, ежедневните ни покривки за маса стоят в нея.

Самозалепващи Се Плъзгащи Се Релси - на същия принцип като горното, но само релсите, без кутия. Монтирах ги на една бамбукова за дребни неща, с която все се борехме преди, докато ровим. Ето и реални снимки:

Скрит текст:



Чекмедже за под бюро - монтирах го в шкафа с домакински работи, отделих там термометрите ни за готвене, че вечно ги губим и купуваме нови Laughing Реална снимка:
Скрит текст:

Соларни лампички - страхотни са, но ще видим колко ще изкарат на терасата.
Снимка:
Скрит текст:

Поставки за фолио, хартия, торби и т.н. Снимка:
Скрит текст:

Джапанки - само от тях не съм доволна. Поръчах 1 номер по-малки, защото прочетох в коментарите, че са големи. Подметката ми е точно, но каишките са прекалено широки и въпреки че съм с широк крак, мърда и не стои стабилно.

Това засега, имам още много неща, но не съм ги изпробвала, за да дам мнение...
Докато вадих линковете метнах една поръчка с ергономични възглавници за крака и кръст + ръчния миксер. Искам да спра!

Последна редакция: пт, 24 май 2024, 00:59 от Не се сърди, човече

# 592
  • Мнения: 2 599
Здравейте, какво значи статуса на Sameday
Без вземане от подател?
Май го мернах някъде тук?

# 593
  • Мнения: 285
Отчитат дейност. Joy
Надявах се да са по-експедитивни Sameday, но уви. Ако бях в по-голямо населено място, сигурно щяха да засилят пратката до кутия. Имат още седмица до крайния срок и не бързат.

# 594
  • Мнения: 25 899
И аз това се чудя. Хвърлям боб минала ли е пратката през митница, не е ли, какво става?
Преди бързо пристигаха нещата до България, бързо минаваха през митница, сега всичко става много по-бавно. Дано поне си спазят крайния срок, че чакам един подарък за 1.06. и започнах да се притеснявам дали ще дойде навреме.

# 595
  • Мнения: 36 197
и от мен

Скрит текст:

и следваща пратка имам със сеймдей Confused
тъкмо се нормализираха отношенията ми с бокса и спраха да изпращат с него

# 596
  • Мнения: 2 599
Аз писах до sameday да питам какво значи това, ето отговора:
Вашата пратка все още не ни е предадена за доставка. Моля свържете се е подател за повече информация.

Питах и Тему, там отговарят стандартни бла бла съобщения.

Имам и пратки с Бокса, там пък няма никакво съобщение

# 597
  • Мнения: 36 197
не са виновни тему
със същия полет дойде поръчка, която днес ще взема от спиди - дори ще я взема със закъснение по моя вина

# 598
  • Мнения: 1 501
Колко елемента съдържа според вас този комплект?
Съвсем се обърках - в заглавието пише 10, бутона за поръчка е за 1 или 4 части, а на снимките в описанието - комплект от 4. Цената е добра само, ако са 10 елемента.
https://share.temu.com/iHIUWopHxzA

# 599
  • Мнения: 285
Не са 10. Както пише при бутона за избор - 1 или 4.

Общи условия

Активация на акаунт