Октомврийчетата малки, с надежда чакат февруарските пързалки

  • 12 588
  • 271
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 832
Волтажче, лелее, милата, чак август. Извинявай, аз не съм много на ясно какво работи мъжа ти, но сигурно ти е отвратително. Моя мъж като ходи в командровки за по два дни ми е ужас, а на теб сигурно ти е...... Ти сама ли си с детето, защото аз сама хич не мога. като замине мъжа ми командировка аз винаги викам сестра ми при мен да спи. Което ми напомня, че наближава лятото и му започват командировкте.
А Честита ви пролет и от нас.

# 226
  • Мнения: 95
Честита първа пролет, и честит рожден ден, Мирра!
Брей, какво му стана на това време... Ей, като казахте командировки- и аз мн мразя мъжо да е в командировка. Но поне е само за 2-3 дни, бива, бива. Иначе пощурявам сама с детето. А пък и мен, като по-добродушничка, малкият много ме разиграва  ooooh! Виж, с баща си е друга работа- превръща се в най-послушното дете  Heart Eyes Ама и тати му дава да "кара" колата, да човърка из стари рс... все мъжки работи  Joy А, и мен до миналата седмица ме мъчеше мъдрец- гадничко беше ,но ми мина за 5-6 дни. През това време, обаче всичко ми беше схванато, не можех да си отворя устата да ям нормално  Sick Уф, пак се отплеснах...  ooooh! Хайде, да не ви досаждам повече.

# 227
  • Мнения: 1 440
ЧЕСТИТА ПЪРВА ПРОЛЕТ!  Nature Sun With Face
ДА СИ ПОЖЕЛАЕМ МНОГО СЛЪНЦЕ И ВЕСЕЛО НАСТРОЕНИЕ!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН,МИРРА! baloni bdbaloni baloni
ЖЕЛАЯ ТИ САМО ЗДРАВЕ, МНОГО РАДОСТ,ЛЮБОВ И ЩАСТИЕ! newsm67

Целувки на всички от нас.Тези дни ще пиша повече,че сега нямам достатъчно време.

# 228
  • Мнения: 651
ЧЕСТИТА ПЪРВА ПРОЛЕТ!
Честит рожден ден на Мира!Пожелавам и много прекрасни мигове с любимите хора и най-вече здраве.Весел празник!   bouquet
Боги,съчувствам ти,че пак оставате със Сами само,но няма как като такава му е професията на мъжа ти. Hug

# 229
  • Мнения: 5 333
Честита първа пролет, момичета   bouquet!



Мира, честит Рожден Ден  bdbaloni! Бъди щастлива и много обичана  babydust7!!!


# 230
  • Варна
  • Мнения: 737
Здравейте, момичета,

благодаря Ви за милите пожелания.
На последък нямам много време да надничам тук, правя го когато мога  Blush...
Били нещо влезе в черна серия - беше болничък и тъкмо му се проясни пред очите и стана много кривичък, заради зъби. А за капак аз имам хиляди ангажименти, най-вече с университета. Ама се борим и скоро се надявам всичко да е ОК.
Пък и предстоят множество пътувания в странати и чужбина и трябва да сме във форма. Още следващата събота ще мааме гащи из София.

Целувки на всички малки мишоци!

# 231
  • Мнения: 1 187
Здравейте приятели,
Бързам с малко закъснение да честитя рожденния ден на Мира  Heart Eyes - да си здрава, слънчева и все така лъчезарен и добър приятел.  Hug
Моят племенник също е роден на 22 март и вчера заформихме дива веселба. Утре продължаваме с детския купон.
Иначе ние сме добре. Растът принцесите и стават все по-палави и щури.
Малкото попива всичко от кака си и нямат спира. Минахме пак през доста болести, но сега са здравички и се надявам да се задържат така дълго време. Биберона на Криси го изпака кучето и беше мъка две три вечери, но вече е забравен. Mr. Green
 Снощи качвах снимки, така че на който му се гледа - да заповяда СНИМКИСърдечни поздрави и прегръдки за всички  Heart Eyes

Последна редакция: пт, 23 мар 2007, 10:50 от klamerche

# 232
  • Мнения: 263
Здравейте и от нас! Първо честит рожден ден, Мира!!! Да си жива и здрава, весела и обичана!  bouquet
Кламерче, принцесите ти са много сладки!!! Лудетини малки Simple Smile.
Много се зарадвах на победата на Албена и Максим!!! Много са готини, заслужиха си я!
От нас малко снимки: http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=8495&AlbumId=89328.
Ние сме добре, здрави, растем, вчера имахме консултация. Не сме от най-тежките и високи младежи, но докторката каза, че е много доволна от децата. Аз гледам да им бъркам все разни здравословни (доколкото е възможно) манджи, днес им давах и кълнове в салатката. Юли месец ще се пробваме на яслата Simple Smile. Обаче май чак там ще ги учат на гърне, моите опити са безуспешни засега Embarassed. Все още не съм ги оставяла без мен за повече от 3-4 часа, но много добре се държат като са без мен, весели, играят си, слушат бабите, или бавачката. И да се похваля много!!! От 2 седмици и двамата спят по цяла нощ! Това е голяма победа за нас... И като е така, може и скоро да ги оставя с преспиване при някого Simple Smile.
Поздрави и целувки на всички!!!

# 233
  • Мнения: 2 494
Мирра, честит рожден ден и от мен!!!!!!! Всичко най-хубаво ти желая!!!
Обади се като дойдете насам, ако имаш време може да пийнем по едно кафе!!
Кламерче, радвам се, че писа! Ти няма ли да идваш насам:) Много са пораснали принцесите, прекрасни са!!! А Вики летец ли ще става  Mr. Green А с тази прекрасна усмивка Криси ме е пленила!!!
Валерия, нищо не пишеш за вас, как сте:)

Ние сме добре, Първия ден на яслата доста си е поплакала Йони, но вчера и днес за малко само сутринта се разрева и после вътре се успокоява и даже е пяла с учителките  Joy Но си е харесала едната леля и само тича по нея да я гушка  hahaha Тя ми вика наобяд, като я взех, че докато сипвала манджата Йоана щяла да и събуе полата да я дърпа  hahaha
Ами това е, ще се оправяме някак!
Почваме активно ремонта по къщата, че наесен с песен се моля да се местим  Praynig Сега ще ходим на стройко да избираме дограми, после ще се мажят стени и тавани, плочки, баня, кухня ще поръчваме, уреди за кухнята и сме готови  ooooh!  Hug Ааа, и спалня, че иначе на земята трябва да спим и май е това на 1 четене  #Crazy Ами така.........  Mr. Green

Целувки от нас!!!Утре ставаме на година и половина и ще празнуваме!!!!!!!!!

# 234
  • Мнения: 391
Мира, честит рожден ден! Много здраве и щастие ти желая  bouquet

Кламерче, Вики, много хубави снимки и страхотни усмихнати дечица.

Аз в момента си пия кафето на спокойствие. По принцип хич не обичам да съм сама, но сега направо ми е кеф, напоследък не ми се е случвало. Мъж ми отиде на някакъв турнир по стрелба, свеки си отиде до Смолян, а Ралето още спинка. Понеделник и вторник ще идва баба ми да гледа Ралката, дано да е послушна, че ми е много притеснено как ще се оправят. Тя даже тайничко през седмицата ходила специално до кухнята за да види дали ще я открие, че да не се лута в понеделник с детето.

Меги, вие в друга къща ли ще се местите или ремонт на старата, че нещо не разбрах. Но каквото и да е, ще имате много приятни емоции - избиране на обзавеждане и т.н., дано стане по-скоро.
Честита Ви годинка и половина, да Ви е жива и здрава Йони!

Волтажче, ужасно е че пак оставате сами, дано да успее таткото да си дойде през лятото.
Моят мъж също замисля разни неща и това означава, че ще работи много и няма да сме си заедно както сега, но какво да се прави, важното е нещата да тръгнат, че влагаме всичко каквото имаме  Praynig

Желая ви слънчев и прекрасен ден на всички!

# 235
  • Мнения: 346
Здравейте майчета...влизам за мъничко ..трябва да разтоваря...хванах някакъв вирус и ма правя ангина, нахапа ме бълха, дойде ми цикъла и за капак.......разбрах че моя стринка... е болна от рак и просто нищо не може да се направи... ей много ми е мъчно защо е толкова гаден живота понякога..............

Лека вечер

ПП: Надявам се да се оправя бързо че сме решили да прескочим с децата за 10 дни на морето

Последна редакция: нд, 25 мар 2007, 18:47 от Geri

# 236
  • Мнения: 67

Здравейте момичета и сладки дечица!
Най-после и аз да драсна някой ред. Чета си ви почти редовно. Но все не ми идвда наум какво да пиша. Здрави сме (да чукна някъде) и това е най-важното. Докато беше слънчево и топло всеки ден излизахме на разходка по 4-5 часа. Дано се стопли скоро , че отново да подновим разходките.
Сиси също на моменти проявява агресия. Като й се скараме или не й позволим да прави това, което си е наумила , започва да раздава шамари. Когато постъпи така към мен се опитвам да парирам поведението й, като я разсея по някакъв начин – измислам някаква игра или гледаме през прозореца. Последното нещо, което измислих е да пишем по „запотените” прозорци „точка, точка, запетая...”. И сега като се сети иска да рисуваме, да ама прозорците не са постояно „платно” за рисуване. А в морската градина като й омръзне да върви и хоп седне на земята. http://www.bgphoto.net/photos/15378/o633104496833246250.jpg
http://www.bgphoto.net/photos/15378/o633104497171371250.jpgХората само ни се смеят на цирковете. Аз естествено изчаквам малко да стане и ако не се сети, че трябва сама да се изправи, я вдигам от земята. Всичко разбира маймунчето, ама наистина се прави на маймуна когато прави някоя бела и й се скарам, тогава въобще не й се чува.Така започва да ми се умилква да я гушкам ,че направо стопява всичката строгост у мен. Най-често завърта ключовете на печката, а като я изтърва в пералното не само зарежда пералнята с пране, а дори я включва. А днес най-смешната ситуация: играем си ние и й казвам –Чакай мама да отиде да се изпиша. Не отидох веднага до тоалетната и тя след една-две минути ме дърпа за ръката и казва „Ъ-ъ” (не зная точно как да напиша този израз )и ме води в тоалетната. Много смешно ми стана. Малкото човече се грижи мама да не се подмокри, макар че то все още не се е научило(по-точно майка му не го е научила) да ползва гърнето редовно по предназначение. Иначе се катери където свари и може. Направо изтръпвам като я вида качена на масата в кухнята, а тя мамуната ми се радва насреща.
http://www.bgphoto.net/photos/15378/o633102817495121250.jpg
http://www.bgphoto.net/photos/15378/o633102817571527500.jpg
http://www.bgphoto.net/photos/15378/o633104497386215000.jpg
 
 Цунки от нас! Бъдете здрави и много, много усмихнати!

Последна редакция: нд, 25 мар 2007, 20:54 от sona

# 237
  • Мнения: 167




Мили момичета, искам да ви почерпя, пък макар и скромно.
Днес мама ме е родила, аз вече съм голяма и сама съм мама!

# 238
  • Мнения: 287
Здравейте на всички!

tbekiarova Честит рожден ден! Бъди жива и здрава и ти желая много щастие!

Първо Честита първа пролет със закъснение!

Честит рожден ден на Мира! Желая ти всичко най хубаво!

Гери мила оздравявай бързо и много съжалявам за стринка ти.

Сега за нас. Ние сме вече във Варна. Не съм ви писала понеже нямаше нет там където бях, а и бяхме за три дни в болница за да направят изследвания на Райчо. Епикризата още нее готова, но ми казаха че до края на седмицата ще е готова. Минахме доста кабинети - правиха му ренген на главата, ЕЕГ, ходихме и при психолог. От това което ни казаха преди да излязат резултатите е че на Райчо всичко му е наред. newsm44Просто го е мързяло(имало и такива деца които ги мързи) и е изостанал малко, но бързо е наваксал изоставеното. Невролога който го прегледа видя моята баба(пра баба на Райчо) каза че и тя е с малка главичка и че има вероятност това да му е наследствено. Това ще разберем чак след един месец като излязат генетичните изследвания. А психоложката ми каза,че стреса който съм изживяла когато е получи гърч в първите дни по някакъв начин съм го предела на него и по този начин той дръпва назад. Иначе всички рефлекси са добре и реагира на всичко както трябва. Относно очите също е добре.

Съжалявам само, че не се видяхме, но след около два - три месеца пак трябва да отидем на контролен преглед и може би тогава ще се видим.

Това е от нас. Целувки и благодаря за стисканите палци.

# 239
  • Мнения: 95
Гери, мила, дано тези лоши неща бързо отминат и последва серия от хубави новини  Praynig
Sona, ама тя много пъргава, гимнастичка.  Laughing То и ние по тази причина се наложи да заключим някои шкафове, да се отървем от холовата си масичка и табуретките...

tbekiarova, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Да си ни жива и здрава, да те слушат вкъщи и да получиш най-желаните подаръци! А почерпката е страхотна, мерси, мерси  Hug

raycheva, ей това са хубави новини  Peace Хайде, вече злото зад вас, смело напред, и много целувки на юнака  Heart Eyes

Майчета, как се отразява смяната на часа при вас? Сашко и без това късно лягаше и късно ставаше, но сега... Вчера сутринта спа до 10 ч, следобед след 2 часа борба в кошарата, заспа чак в 4.30 ч, и вечерта- в 12.30 ч  Tired Ей го сега, 10 ч е и още спи нощен сън. А сме по цял ден навън, тук времето си е супер, и без количка излизаме и не се уморява  Thinking Много ми е трудно с това късно лягане, а сега и с тоя сменен час...

Общи условия

Активация на акаунт