Октомврийчетата малки, с надежда чакат февруарските пързалки

  • 12 590
  • 271
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 703

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,ТАНЯ!ПОЖЕЛАВАМ ТИ ЗДРАВЕ,ЛЮБОВ И КЪСМЕТ!

# 241
  • Мнения: 1 209
Танче, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!! Пожелавам ти здраве, разбирателство и много, много усмивки по детските личица...

Хей raycheva, това са страхотни новини. Браво на големия мъж, винаги да бъде борбен и с такъв дух.

Сега чак успях да разгледам всички снимки, които сте пуснали. Ей, ама много са сладки нашите октомврийчета, големи бонбончета.

Лек ден момичате и успешна седмица...
Целувки...

# 242
  • Варна, България
  • Мнения: 742
Танче, честит рожден ден!   bouquet
Бъди здрава, усмихната и щастлива със съкровищата си!
Весел празник и най-хубавите пожелания и подаръци!


Рали, много се радвам за резултатите! Браво на мама и малкия герой!  Hug

Целувки на всички

# 243
  • Мнения: 391
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ТАНЧЕ!  bouquet
Много щастие и късмет!

Райчева, много се радвам за добрите новини, браво на малкото геройче, а и на мама и тати разбира се.

Сона, много е сладка малката разбойничка.

Днес Рали я гледа пра-баба й, беше ми малко притеснено, но всичко е минало много добре. Баба е на 70 години, но е доста поддържана и здрава жена и много ми помага когато свеки си замине, но чак за цял ден не ги бях оставяла. Свекърва ми обаче си взела купоните за кухнята в Смолян и сега ще трябва да ходя да готвя нещо за утре на моята малка ламичка.

# 244
  • Мнения: 67
Танче, честит празник! Бъди жива и здрава и нека по пътя, по който вървиш грее вечно слънце.

Райчева, ние също много се радваме за вас. Дано тревогите вече те напуснат. Всичко ще бъде наред. Вие сте герои!
Мишленце, да е жива и здрава баба ти. Направо похвали за тази жена, че се заела с гледането на Рали.Макар и за един ден си е сериозно изпитание( за всички разбира се)

Последна редакция: пн, 26 мар 2007, 19:50 от sona

# 245
  • Мнения: 5 333
Таня, честит Рожден Ден ! Бъди щастлива и обичана!

# 246
  • Мнения: 167
Мили мамчета, благодаря на всички за поздравленията и прекрасните пожелания   love001

Райчева, позабави се с отчета, но наистина си заслужаваше чакането. Едно огромно браво за майката-героиня /преживяла многобройните тревоги/ и за героя Райчо  - а тепърва ви очаква голямата борба, както и всички нас, защото какво е живота, ако не една неспирна борба. Пожелавам ви лошите емоции да останат зад гърба ви, а напред само положителни неща  Hug.

Момичета, разгледах снимките ви - прекрасни са малките "октомврийчета" - нека мноооого да ви радват.

Аз само да напиша , че ние в неделя вечерта се сдобихме със огромно количество нитрати - от известно време консумираме зелена салата и тъй като аз много я обичам - правя в огромни количества. Та в неделя през нощта настана "купона" - мъж  ми го тресе, извадих всички завивки, натрупах ги върху него и не мога да се стопля, а той направо подскача в кревата. Рали - повръща в банята. След нея аз - няма да оставам по-назад - разтройство. И така цяла нощ. Благодаря на Бога, че на Лъчо нищо му нямаше и той си спеше сладко, а аз само обикалях креватите и банята. Естествено в понеделник всички нито живи, нито умрели едвам се влачим. И снощи като се прибрахме - Рали заспа в 18 ч., мъж ми - в 19 ч., Лъчо - в 20 ч. и аз след него. Ставах няколко пъти през нощта, за да ги завивам, но определено днес сме по-добре. Такааа, обясних нашироко, а исках само да кажа - Не правете моята грешка - не прекалявайте със зеленото - явно контрола е занижен и всеки си продава каквото иска!  ooooh!

Пожелавам приятен ден Hug

# 247
  • Мнения: 1 440
Здравейте,мами! Heart Eyes
Първо,СЪС ЗАКЪСНЕНИЕ,ТАНЧЕ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! newsm51БЪДИ ЗДРАВА,МНОГО ОБИЧАНА И ЩАСТЛИВА!
Райчева,радвам се за хубавите новини! Simple Smile
Ние сме в криза,Натали изобщо не слуша.Сега и на компа не ми дава да седя,иска и тя да пише,та ще бъда вече максимално кратка,докато отмине и този период.Катери се навсякъде,пада,а на всичкото отгоре пак не иска да яде.Мисля,че ще се побъркам...
Целувки от нас и весел ден!

# 248
  • София
  • Мнения: 1 320
Райче, безумно много се радвам на прекрасната новина за Райчо! Заслужихте най-накрая и вие такава радост,какво ли не ти мина през главата! От сега нататък само такива новини!!!   Hug

Мойто мъж вчера духна 30 свещички. Ние на 20  Mr. Green не даваме коментар на възрастта  Crazy Бях сме си вкъщи, но в събота ще се съберем с приятели в ресторант. Краско духа и той свещи, рови с пръсти в тортата, направи се на прасенце!  ooooh!
Аз да ви кажа с мойте неща все още няма резултат, но дано чакането се оправдае!  Praynig
Обаче мога да ви се похваля с друго. Заминавам за Италия на 2.04. с една приятелка. Оставаме децата на татковците и бабите и събираме сакчетата. Отдавна ми се искаше нещо такова! За Великден ще сме си тук. Ще хванеме сега в Милано великденските намаления и ще си и поначешаме крастата за шопинг мания.

Красимир вече се озъби отвсякъде избиха му и последните зъби и сега наваксва последните 6-7 дни на неядене. Хич не ме слуша, но това е само при мен при баща си, баба си или леля си е друго дете. Напук ли ми прави, що ли  newsm78 !?
Времето го дават от утре хубаво и пак ще щукнеме по южния, че време не ми минава вкъщи! Разгеле, че събота и неделя беше приятно та се разходихме.

Поздрави!    bouquet

# 249
  • Мнения: 2 494
Райчева, много се радвам за Райчо!!!!!!! Страхотни новини!!!!!  Hug
Ние сме си вкъщи, че Йони е хремава, ама то се очакваше!!!

Трябва да изнерем фирма за дограмата, сега се колебая между Валда, Солис и Ролплас, оттам имаме добри оферти. То скъпотия до шия, ама.........  Thinking

Мишленце, стягаме една къща, дето е на бабата и дядото на Ицо, но те живеят на 1 етаж, а ние ще сме отделно с вход от другата страна на 2 и тавански етажи. Е, засега само етажа, че няма пари за горе. Но сега си стягаме всичко, дограми, баня кухня и т.н. и наесен се надявам да сме там!!!!!!

Целувки!!!  bouquet

# 250
  • София
  • Мнения: 4 578
Танче, честит рожден ден на патерици и от мен. Да си жива и здрава.  bouquet
Ер-ка, и ние утре ще ходим до към Южния, ама не за добро. И приятно пазаруване в Итали. Аз утре изпращам майка, ама за Рим. Свърши ми спокойствието Crossing Arms.
Райчева, чудесни новини, браво на малкия юнак.  bouquet Дано все така да продължава.
Бини, съчувствам ти. Мога да си представя какво ти е. Още не съм забравила. Ама веселото става след появата на бебчо.
Ами и аз да ви се похваля и оплача. Хваля се, че днес с Гери /Грейпфрут/ пихме кафе у нас, малките полудуваха. Laughing. А лошото е, че се оказа, че зад мойте нерви си стои сериозно оправдание. Откриха ми базедова болест и Хашимото. Та утре съм на още един преглед. Другата седмица отново кръв.... Луда работа.

# 251
  • Мнения: 2 494
..........оправдание. Откриха ми базедова болест и Хашимото. Та утре съм на още един преглед. Другата седмица отново кръв.... Луда работа.
Танче, много съжалявам за диагнозата  Praynig Дано да не е сериозно и да се оправиш бързо!!!!!!!!

Бини, надявам се , мила, скоро да се оправят нещата и кака Нати да се кротне!Тя си е "дивачка" в най-добрия смисъл на думата, сладурката ми, знаеш си  Hug

# 252
  • Мнения: 832
Танче, съжалявам за това. Я кажи какви са симптомите, че и мен напоследък едни нерви са ме разтресли. Аз все се каня да отида да си направя изследвания на щитовидната жлеза, защото и сърцебиене имам от време на време, ама все време не остава, а пък и изследванията на хормоните на щитовидната жлеза са толкова скъпи. А какво точно е Хашимото.

# 253
  • Мнения: 67
Облачка в по-стари тема беше извадила цитати за това заболяване. Доколкото си спомням тя е на хомеопатично лечение. А и някъде из форума бях попадала на подобни теми. Малко клю-клю стана този пост. Облаче, извенявай!

# 254
  • София
  • Мнения: 4 578
Облачка в по-стари тема беше извадила цитати за това заболяване.
А дали е удобно да ми дадете линк, ако някой се сеща къде са. Облачка, помагай, плс  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт