Октомврийчетата малки, с надежда чакат февруарските пързалки

  • 12 577
  • 271
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 439
Таня П. аз си го бях запазила този линк  http://www.infotel.bg/rubrics/medicin/80406010.htm

и ето този  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=151850.msg2903667#msg2903667,  но  все не намирам време да отида на лекар.

# 256
  • София
  • Мнения: 4 578
Бела, мерси.
Извинявайте, че сега пиша, ама вкъщи е лудница. Че от днес сме и без баба.
Симптомите при мен бяха нерви, понякога безсъние, малко тремор, понякога ускорен пулс.

# 257
  • Мнения: 167
Танче, откъде извади тази диагноза? Направо ми настръхна косата - а като те гледа човек каква си "Щастлива мама на двама". Я да се вземаш в ръце  Naughty и да се освобождаваш от разните там болести, че те при Лъвиците не трябва да виреят.
Ох, дано не те дразня  Thinking, пожелавам ти бързо нивата на хормоните да се нормализират и повече положителни емоции  Hug

# 258
  • София
  • Мнения: 1 320
Танче, взимай се в ръце, душа!!!   bouquet Дано нещата се пооправят, карай го по спокойно и без нерви!  Hug

# 259
  • Мнения: 703
Танче,аз бях с Базед преди да забременея.Неприятно е ,но се лекува.Важното е да се установи навреме,да се предпише правилното лечение и не на последно място-релакс.Аз дори не работих тогава един-два месеца.Ако имаш нужда от съвет или нещо друго-звънкай!Както и всеки от вас.И е добре човек да си направи едни пълни изследвания,заедно с трите най-важни хормони,че нерви...всички сме нервни в днешно време,обаче безпричинно сърцебиене,потене на крайници или изобщо ,безсъние и други такива са си типични признаци за заболяване на щитовидната жлеза!

# 260
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Здравейте мамчета!     bouquet  Давам ви заглавие за нова темичка, ако ви хареса разбира се. Мисля , че е време за нова празнична темичка.    Blush 


 
easter easter easter



С Великденски козунаци и яйца ще ви посрещнат ОКТОМВРИйските деца!!!

# 261
  • Мнения: 832
Екстра е  Peace

# 262
  • Мнения: 167
Здравейте, мамчета!

Бабка Жабка както винаги с огиринално предложение  Peace!
Хайде, сега започвайте да пишете по-активно, че имаме да дописваме още 1 страничка. Не е хубаво да остава недописана темичка. Те февруарските пързалки Октомврийчетата малки така и не ги дочакаха, ама с природата не можеш да се бориш  Naughty.

Приятен ден ви пожелавам и повече усмивки  Hug

# 263
  • Мнения: 1 187
 Hug Тук съм...
 Heart Eyes Криси днес е много крива. Станала е с дупето нагоре и май разходката предиобяд ще ни се размине, въпреки хубавото слънчице.
Криси от няколко дни голям мерак да казва Ако и като я слагам на гърнето и пиша. Но днес е решила да ме разхожда напразно и само събувам и обувам гащи от сутринта. Замислям се да не взема ли от памперс гащите, че е доста сложно да махам всички катове дрехи и после пак да я обличам. Ей такива неща ме вълнуват.  Wink
Рали прегръщам малкия юнак Райчо. Само хубави новини да се чуват от теб  Heart Eyes
На Таничка бързо преборване на неприятната диагноза.
А на другото Танче - с голямо закъснение - честитка за РД. Да си здрава, лъчезарна и многоо щастлива   bouquet

Последна редакция: чт, 29 мар 2007, 10:57 от klamerche

# 264
  • Мнения: 346
Здравейте...аз отново ще се оплаквам:((((

Днес трябваше да пътуваме за морето и познаите от 3 пъти...снощи малката глътна една батерия от телефон, но тъй като  не бяхме сигурни решихме с мъжа ми че така и така сме стегнали багажа да тръгнем, станахме в 3 посреднощ.... и стигнахме до Вакарел малката се издрайфа/ защото е хремава и кашля, заради зъбките/, естествено аз се панирах и се върнахме обратно....... и така сега ще говоря с педито да видим какво ще правим, но почивката ни отиде на кино:(((

Лек ден майчета и внимавайте с телефончетата и по точно малките батериики:)

# 265
  • Мнения: 1 187
Леле Гери.... представям си само как си се уплашила. Криси също беше налапала от малките батерии от едно фенерче и добре че я видях на време и й я извадих от устата. Страхотия. Дано всичко мине и бързо да го забравите.  Praynig

# 266
  • Мнения: 167
Леле - мале,
Гери, това твоето дете е като прахосмукачка, дано по-бързо се отървете от батерията и да се оправи детенцето.
Кламерче, ние също от няколко дни непрекъснато повтаряме "АКА - АКА". Слагаме на гърнето и понякога да, но в повечето случаи е не. Мъж ми направо се изнерви и му каза: "Да, да, ти само лъжеш, няма АКА", а аз само разнасям гърнето, свалям и слагам памперси и обувам панталони, защото той сам си ги сваля  #Crazy.

Ха, дано скоро се нормализират нещата  Praynig

# 267
  • Мнения: 2 282
в къщи съм намирала 1 от 3 батерии на земята, но така си и останахме да гадаем за съдбата на другите 2 Simple Smile щом няма задавени, ще си излезе, като и дойде времето. Гери, много жалко за почивката. То не че времето по черноморието е особено приятно, но поне щеше да бъде разнообразие...
Много, ама много ми е кеф за Райчо! Умирам да го видя как тича насам-натам, ама все не сварваме да се видим с Райчето.
Сона, няма нищо, че си ме изклюкала  Grinning Айде сега да допиша и аз по темата. Хашимото е автоимунна болест, преборването е почти (или съвсем) невъзможно, но се живее с него. Таня, пусни www.google.bg и прегледай какво има на Хашимото, хиперфункция, Базедова болести пр... някъде имаше много добри статии и дори теми във форуми, включително и в бг-мама. Всъщност тя води поред на номерата до хипер и хипофункция на щитовидната жлеза. Ти си от първото, а аз с другото. Това за информация. А на практика - пиеш си хапчетата, ядеш здравословно и най-важното - възпитаваш в себе си пълен непукизъм, щото иначе сама си навреждаш. Аз все още съм на алтернативи, но се каня да включа и хормони, за да поускоря нещата, че все още съм далече от нормалните стойности, макар и все по-добре. Това, което наистина ме кара да се чувствам добре, е йогата (спешъл благодарности на едно форумско слънце!). Оказа се, че много от асаните и техниките регулират дейността на щитовидната жлеза. Да не говорим, че действа чудесно и на нервната система, а при мен директно си казвам - кара ме да се чувствам жива и пълна с енергия. Само че недей да започваш йога сама, хубаво е да походиш някъде, да ти направят и специална програма... Трудно се намира време, особено с две деца, но е по-добре време за йога и почивка, отколкото за непрестанно обикаляне на доктори. Аз ходя само един път седмично, иначе работя в къщи когато сваря. Всъщност йогата е една от причините да не се вясвам много тук, че използвам времето, в което Еличка спи. Другата е плуването - вече не помня дали ви писах, но с Ели и Катето ходим да плуваме и е страхотно преживяване. Вярно, че все още не смея да се пусна да плувам, докато дъжа Ели, та само ходя напред-назад из басейна, още я е страх да стои в пояс, но той и без това и пречи да "плува" Simple Smile
Още щях да пиша, ама Ели толкова разрешава Simple Smile Кога ли ще успея да видя и снимките......
Целувки!

# 268
  • Мнения: 346
Добър вечер мили майчета:)

След голямо ровене в памперса............намерихме батерията Hug Hug Hug Hug Hug

Облаче направо ти завиждам за йогата, аз докато се запиша в близкия център, то вече няма. А сега , като ходя на работа не остава време за спорт..

Лека вечер....

# 269
  • Мнения: 5 323
Geri ,  честитоооо  Flowers Bouquet!

Общи условия

Активация на акаунт