Октомврийчетата малки, с надежда чакат февруарските пързалки

  • 12 560
  • 271
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 832
Здравейте и от нас,
Ние сме добре, да чукам на дърво тази грипна епидемия ни подмина. Незнам дали е помогнало това, че всяка сутрин му давам Саностол.
Днес ходихме до Романса и Вики учудващо си седя мирно на стола и яде тортичка. По - принцип, където отидем, вдигаме всичко на ура. Много е хубаво там, ама голяма лудница събота и неделя, ей. Един път ходихме през седмицата и бяхме само ние в салона, а събота и неделя е ужас.
Значи да ви кажа, аз съм пушач, обаче много се издразних на следното. Значи в Романса си седнахме нарочно в салон за непушачи, заради детето. Идват някакви хора и само масата до нас беше свободна и седнаха, при което си поискаха пепелник от сервитьорката, тя им донесе и те най - спокойно си запалиха цигара, без изобщо да им стане неудобно, че хем са в салон за непушачи, хем на съседната маса има деца. И това не ми се случва за първи път. Много се дразня така, културата им е в петите.
За памперсите - ние сме на Либеро гащички и сме много доволни.
На всички болнички - бързо да се оправят.
Хайде лека ви вечер.

# 61
  • Мнения: 2 282
Здравейте,
айде и ние на отчет: пъпките от шарката на каката току-що завяхнаха, и изведнъж и тричките започнахме да кашляме, нов вирус явно. А утре щях да я пускам на градина....
Свеки още е тук, ама нещата вече са много различни. Ели реве истерично, като седна на компа, и иска само мен. В същото време свеки пък прави само това, за което изрично я помоля, иначе си бродира и и е мнооого споко. Добре де, трябва да и призная нещо огромно - вчера с Катето направиха генерално подреждане на детската стая, ще взема да я снимам, че сигурно никога няма пак да я видя така подредена  Sunglasses
Целувки на всички!!!!
Имаме проблем с педито, заради което си записахме лична лекарка - вече не работи със здравна каса, и сега трябва да ходя при смотаното джипи на още по-смотано място, където направо се паникьосвам от мисълта за паркиране...... най-тясното и натоварено място в цяла Варна, а нали си ме знаете ква съм фенка на успоредното паркиране... Sick

Видяхте ли тези сладурчета: http://vid.data.bg/v.php?k=cyxhc8ef&ct=tr&sid=ehz6baygceyjs80fb6qe?

Последна редакция: пн, 26 фев 2007, 10:05 от Сребърен облак

# 62
  • Мнения: 167
Хей мамчета, здравейте понеделнишки!

Ние малко се позагубихме, обаче ми беше едно такова свинско, ревливо newsm45, че направо не ми се пишеше, но с четенето нямах проблеми.
Ние нали бяхме болни - смятах, че грипо ни подмина, но не било така -  просто когато гадния вирус пусна всички останали стигна и до Лъчо. Изпихме си АБ, преборихме Т и почти кашлицата, но днес и утре съм решила да постои в къщи без никакви илачи, пък евентуална ако всичко е наред  Praynig, в сряда да е ученик. Обаче да ви се оплача, проблема със спането си остана - спа спокойто 2 нощи - още докато пиеше АБ и след това отново започна това непрекъснато пъшката, въртене, катерене по бедните родители, нанасяне на побой в спящо състояние и други такива екстри.
Аз нали съм гадна майка  Embarassed - още не му мия зъбите. В няколко детски магазина питах за силиконов накрайник, но навсякъде ми отговаряха, че няма и ми предлагаха едни четки, които ми се струваха много твърди и аз ги отказвах. Знам, че това не е оправдание, ама ....

Хайде, пожелавам бързо оздравяване на болните и приятен ден на всички  Hug

# 63
  • Мнения: 2 282
В няколко детски магазина питах за силиконов накрайник, но навсякъде ми отговаряха, че няма и ми предлагаха едни четки, които ми се струваха много твърди и аз ги отказвах.
Taнче, комплекта на Ненедент с накрайника се продава само в аптеките. А на Еличка и връчих и една детска четка за зъби да си чеше венците, не е невероятно мека, ама като знам, че и метални вилици използва за целта  Grinning

# 64
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203

Това е страхотно. Искам и аз близначета Simple Smile. Това с пръстчето в устата ми е любимец, защото и моя Цеци си е все с пръста в уста. Още не съм му взела онова лекарство, за да го мажа Sad.

# 65
  • София
  • Мнения: 1 320
Здравейте!   Hug

Срам не срам ей ме на и мен!  Embarassed Чета си ви редовно, но нещо ме домързява да пиша, а и няма кой знае какво. При нас все едно и също. Красимир е пораснал доста станал е 14.900 кг и 88 см.. Много щур, от поразия на поразия ходи. Обърнал го е на таверна троши всичко що е чаша, чиния или какъвто и да е чоплив материал. Тръшка се за всичко, което не му се нрави, нервничи и си има свое мнение за всичко. Хапва си, понякога от проклетия не иска, ама хич и не се занимавам с него, оставям го гладен и след време съвсем като му престърже стомаха е готов и сам да си куса. С 12 зъба сме вече, очаквам следващитя 4 през април месец  Crazy Понеже ние така ги изкарваме през 3 месеца по 4 зъба, та по мое изчисление април ще се озъбиме напълно. Подлага котката на постоянен тормоз, но я и угоява подобаващо и тя затова го търпи и е готова на всичко! Ходиме вече навсякъде пеша и без количката, просто не мога да го накарам да седи в нея. Взимам я само в случай, ако няма да се прибираме и се налага да спи навън. Но в последно време той много, много не излиза с мен. Удрям го аз на живот и прехвърлям на баща му!  Sunglasses  Общо взето това е при нас. И на фона на цялата програма, която всеки ден Краси ми изнася, не бих се замислила за второ.  Naughty Просто трябва да ми връчат направо жълтата книжка....  А и около мен бебета за мачкане колкото щеш! Всичките ми приятелки една по една раждат. Сега чакаме други две бебочета едното началото на юли, а бъдещата снаха  Mr. Green в края на юли. А на другите ми две приятелки, които родиха през ноември дечицата са станали страхотни. Особено момъка, който виждам по често ми е голям любимец и все ми иде да му нахапя баджанките  Mr. Green Това общо взето! Аз всяка събота или неделя излизам с приятелки по женски, я на обяд, я вечерно. То си ни е традиция. Последните 2 съботи се виждам с бивши съученици и се заредих емоционално. Стари спомени, луди..... млади!!! Ех.... Аз съм единсвената от класа с дете и въобще имъжена, та Красо е на почит! Laughing От една седмица яко тренирам и чакам с нетърпение лятото. Спомних си като родих и докато не смъкнах целия тоз товар от гърба си не се спирах и после се позапуснах, ама сега преоткривам всъщност колко си ми е било хубаво и тонизиращо всекидневните тренировки. Няма с какво да ви се похваля кой знае колко, искам вече да е топло и да вземем да се видиме, че то инече нашите организации никакви ги няма!

Поздрави!!!    bouquet

Ако ви се гледат снимки:
Краско в цялата си прелест:
http://images13.snimka.bg/002185868-big.jpg
http://images13.snimka.bg/002185937-big.jpg
http://images13.snimka.bg/002185939-big.jpg
http://images13.snimka.bg/002186149-big.jpg
http://images13.snimka.bg/002186097-big.jpg

Тази ми е любима снимка:
http://images13.snimka.bg/002185767-big.jpg

Гонзо  Mr. Green
http://images13.snimka.bg/002185766-big.jpg

Последна редакция: пн, 26 фев 2007, 16:08 от ®

# 66
  • Мнения: 95
ЗДравейте пак! Ей, как се раздвижи форума- много е приятно да прочетеш и споделиш нещо ново.
ЗЛАТО, аз съм виновна, че си ме пропуснала, че доста време не бях писала  Embarassed Все нещо има вкъщи за вършене... уф, край няма... а и малкият не ми дава да седя пред рс- ядосва се, иска да пише, да пипа... Сега спи, та изпозлвам момента. Иначе и ние се борим с новите зъби- в момента има 2 побелели кучешки, един направо разранен избиващ кътник... днес рева като магаре през цялата ни разходка навън. И ние излизаме все по-често без количка. И при нас на село всичко ни е наблизо  Laughing Тук поне край реката не усетихме никаква зима- не е падало под 1 градус през деня, та стига да не вали- все сме навън. Може би и затова, да чукна на дърво, не е боледувал. А и вкъщи сме го свикнали да стои на 18-19 градуса по боди и по-дебелка блузка. А за ненедент- ходих поне в 10 аптеки в Асеновград и не намерих, към Пловдив скоро не съм ходила, но непременно ще потърся там. Много ми е приятно да споделям тук с вас, и жалко, че всички сте ми далече, та не можем да се запознаем лично,но пък като се оправи времето и поотраснат още малко бебоците, ще ходим на по-дълги разходки извън града. То мъжа ми е софиянец, та свекърва ми живее в София, ама натам не ходим- те ни идват на гости. Лятото може би ще отидем за 1-2 седмици в София, та тогава непременно ще се запознаем с някои от вас  Hug

# 67
  • Мнения: 832
Здравейте на всички,
Хайде честит ви сняг, най - накрая и ние да видим зима и сняг.

# 68
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
Мерси, мерси Simple Smile. Честито и от мен. Май беше крайно време бебоците да видят какво е сняг Simple Smile.

# 69
  • Мнения: 2 433
ама ние си вямаме сняг smile3514
и ние искаме сняяяяг newsm45

# 70
  • Мнения: 1 930
Джулка, елате вземемте Софийския, аз не го ща Twisted Evil

# 71
  • bulgaria
  • Мнения: 310
айде честит Simple Smile рожбе хващай шейната и беж навън. Тия дни ще дойда  Hug

# 72
  • Мнения: 2 494
Джулка, заповядайте у нас, тук снега е 10 см вече и не спира. Не плачкай, ами палете и на Витоша!!! От тук до Алеко и ски пистата е 20 минути с колата!  travel cold

Гея, оздравяхте ли бе, жена, да ми пазите момчето, ей  Naughty Mr. Green

Ние сега ще направим изследванията за яслата и от март месец към средата пак почваме. Дано този път не боледува толкова, то в началото е ясно, че ще изкара някой вирус, но се моля да е леко!
Дайте моля да направим списък кои сладурчета ходят на ясла или ще тръгват до 1-2 месеца

Тук вали много силно сняг и не можем да излезем, дано утре става за шейна!!!!!!!
Целувки!

# 73
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
За яслата - аз мисля като стане по-топло времето и спрат парното да го дам на ясла за по няколко часа да видя как ще бъде. Ако му хареса го давам за по цял ден, ако ли пък не - ще си го гледам като няма кой друг. Но свърши ли майчинството вече ще неще ще ходи Simple Smile.

# 74
  • Мнения: 268
Здравейте и от мен,

На фона на общото раздвижване и писане,само аз липсвам Blush
Мамчета,не съм писала от доста време,но много неща имаше за уреждане и въобще не ми беше до четене и писане.Като начало празнувахме Тодоровден в събота и мама трябваше да се представи подобаващо.Макар и със закъснение да ви почерпя и вас: cheers Wine Glass cook cook Popcorn
Имахме много гости и добре че идваха и си отиваха по различно време,та успяхме някакси да се съберем Simple SmileЕстествено Жорето обра най-много подаръци и внимание Heart EyesИначе мъника сега го мъчат едни кътници и е с много претенции.Учим се да си събираме играчките ,които сме разпилели и аз не го оставям да излезе ,ако не е подрел(лоша мама Mr. Green)
Иначе да ви поразсея малко от бебешките теми.Ние с Тошето решихме да направим църковен брак bishop в България и сега активно се подготвяме за това.Насрочихме датата 05.05.2007,резервирахме църква и ресторант.Успяхме да намерим и фотогаф и оператор,а DJ ще ни предоставят от самият ресторант,което е страхотно облекчение за нас.
Та напоследък се занимавам с такива неща-канене на гости и събиране на адресите им,за да може после да им изпращаме покани.За жалост няма да дойдат всички наши приятели ConfusedТези които са в България ще се отчетат ,но за другите ,които са пръснати по целият свят е по-трудно да дойдат.Окза се че хората които ни кумуваха тук в Лондон,няма да успеят в Пловдив и се налижи да потърсим нови кумове CrazyАбе ,не сме скучали нито ден Grinning
Ние с Жорето ще се приберем 2 седмици преди събитието,за да уреждаме още някои подробности,а татито ще пристигне една седмица преди датата.И неговата не е лесна,защото ще трябва да си търси костюм,риза ,обувки..Докато аз успях да си купя рокля още през декември (нали тогава си бях в БГ ,по необходимост).Посетихме един ден Асеновград и аз на шега,на майтап си тръгнах с рокля от там babydust7
Та така ,мили ми мами,за някои нашето решение е лудост,за други -наваксване на пропуснатите мигове,но ние сме решили много да се веселим ,да танцуваме и купонясваме,защото то това се помни Wink
Забравих да ви кажа,че на следващият ден 06.05.2007 -Гергьовден ще правим кръщене на Жорето.Луд умора няма-да знаете Mr. GreenСлед това ще забегнем малко на почивка,и най вероятно тя ще е без Жорето.Но това още не сме го измислили...

Честит ви сняг в София Nature SnowmanКрайно време беше и вие да рабрете че сега е зима Wink
Ер-че,Краско мнооого е пораснал.Да ти е жив и здрав сладура.
Дилянка,и ние не стпим на много топло в нас.През деня не повече от 18-20 градуса,а вечерта спираме парното.И наистина Жорката не е боледувал до сега .Дано за напред да е така Praynig
Танче,хайде оздравявайте и ги преборвайте тези вируси Hug

Общи условия

Активация на акаунт