София - Стрелбище?

  • 14 155
  • 178
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 431
И ние сме с лятна количка, тъмно синя основно, а бебка е със светло лилава шапка (шапката ни е постоянно присъствие  Grinning), утре ще ходите ли на разходка?

# 136
  • София
  • Мнения: 91
Да!
И сутринта и след обяд.
Само кажи в колко часа? newsm78

# 137
  • Мнения: 431
То нашия режим е малко плаващ, ако си имате часове за разходки, при възможност, ще се съобразим с вас?

# 138
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Здравейте, ние сме почти в Стрелбище Party така или иначе разхождаме се всеки ден в парка от обед почти до 18 часа. Ще се радвам да се запозная с мами с повече опит, предвид все още крехката възраст на мойта бебка.

# 139
  • София
  • Мнения: 91
Всеки ден между 16ч и 16.30ч се  срещаме на входа на парка (със светофара на ул. Нишава).Прати тел, ако искаш!

Последна редакция: пн, 20 юни 2005, 22:09 от BONI

# 140
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Всеки ден между 16ч и 16.30ч се  срещаме на входа на парка (със светофара на ул. Нишава).Прати тел, ако искаш!

Хей, много ще се радвам да се видим в парка!!!!!!!! Изпращам телефон на лична!

# 141
помощ - препоръчайте педиатър в околността - в 29 поликлиника или не знам къде Simple Smile

# 142
  • Мнения: 903
yoli аз живея на Деде Ага4 11А, вх. В, но още ми е рано за разходки  Wink Живи и здрави след юни и ние сме на линия  Hug

# 143
  • Мнения: 4 970
Здравейте и от мен ! HugПриемате ли нови в отбора?Аз живея до бившия  магазин "Чар" на ул.Орехова гора.Живот и здраве август месец ще ставам мама.А до тогава- ако има и други бъдещи майчета от квартала,ще се радвам да се разхождаме заедно.

# 144
  • Мнения: 81
Здравейте мамчета,
За 28 април ми е термина, за се га е момченце, което ще си има кака на 2 години. Живеем на ул. Бадемова гора, бл. 7Б, вх.А
Нашата педиатърка е в 29 ДКЦ, казва д-р Гочева и съм доволна от нея и моя личен лекар е от там, а сега и ходя да ме наблюдава и генеколога д-р Маленов.

# 145
  • Мнения: 1 737
Имате страхотен фитнесцентър The gym на Хайдушка гора, в който 2 мами от Борово ходим на аеробика!

# 146
  • Sofia
  • Мнения: 576
Здравейте и от нас!
Ако приемате нови членови ние сме на линия. Всеки ден ходим в парка, а иначе живеем в бл. 12. Който иска да се разходим да свирка! newsm53

# 147
  • Мнения: 4 970
Преси,аз имам желание за разходка с компания в парка WinkОпитах да ти пи ша на лични,но пощата ти е пълна Rolling Eyes

# 148
  • София
  • Мнения: 2 896
Много се извинявам, че се намесвам във вашата темичка. Имам един въпрос - една приятелка ми каза за една частна детска ясла, която се казва Фъстъче и се намира на ъгъла на Нишава и Бадемова гора, в бл 7.
Интересуваме някоя от вас в този район дали е чувла нещо за тази ясла или пък в по-добрия случай да има лични впечатления. Преди малко говорих с директорката, за условия и прочее, но би било хубаво да събера и повечко странична информация.

# 149
  • Мнения: 83
 Hug Hug Здравейте мами и от мен! аз живея във бл. 1 над банка Биохим и си имам малчуган на 1г. 4м. Ходим ясеки ден в парка и ако искате можем да излизаме заедно.

Общи условия

Активация на акаунт