София - Стрелбище?

  • 14 156
  • 178
  •   1
Отговори
# 150
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Много се извинявам, че се намесвам във вашата темичка. Имам един въпрос - една приятелка ми каза за една частна детска ясла, която се казва Фъстъче и се намира на ъгъла на Нишава и Бадемова гора, в бл 7.
Интересуваме някоя от вас в този район дали е чувла нещо за тази ясла или пък в по-добрия случай да има лични впечатления. Преди малко говорих с директорката, за условия и прочее, но би било хубаво да събера и повечко странична информация.

можеш ли да дадеш някакви координати- телефон, а може би и малко инфо за условията  Sunglasses
благодаря, предварително  Flutter

# 151
  • Мнения: 353
здравейте мами,
аз живея на нишава към дойран, имам дъщеря почти на 4 месеца и всеки ден ходя в южния парк между 12 и 4 (според зависи как се падат яденетата на дребната). има ли някоя с подобно разписание, която приема компания, защото до сега все сама си ходя и мисля, че скоро и ще почна в парка сама да си говоря   Crazy

# 152
  • Мнения: 4 970
Има ли желаещи за следобедна разходка в парка Rolling Eyes

# 153
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
има  Sunglasses

# 154
  • Мнения: 245
здрасти на всички Grinning Grinning Grinning аз също живея в стрелбище-бл.19А много близо до бившия магазин чар и новия фитнес Grinning на мен ми е рано още за бебешка разходка - още съм в 4 месец но не пречи да излизам с вас и да понауча това онова от вас Grinning когато мога ще се информирам от тук. целувки на най-готините мамита  Grinning Grinning Grinning

# 155
  • Мнения: 4 970
Аз по4ти всеки ден се разхождам в парка следобед.Ще се радвам на компания.Пая4е,добре дошла в отбора LaughingИ аз съм от кандидат -мамите.Може заедно да разхождаме коремите Laughing

# 156
  • Мнения: 245
моят корем с най-голямо удоволствие ще се запознае с твоя Grinning в кой месец си ти и къде живееш??

# 157
  • Мнения: 858
 Simple SmileЗдравейте момичета и аз живея в Стрелбище /от август/ на Нишава 113А.Чакам първото си бебе към края на август.Все още ходя на работа и нямам никакво време за парка,но от юни ще съм си в къщи и бих се  присъединила към разходките  bouquetХубав ден на всички

# 158
  • София
  • Мнения: 401
Денис, зедно сме и по термини и по адреси Laughing!Аз съм на 117!Ти над видеотеката ли си или това е над ветеринарната?

# 159
хе ние пък сме на 108 ама бебето е вече на два месеца Simple Smile А някоя от вас двете да не работи в кафето отстрани при градинката, защото момичето там и то е бременно. Simple Smile

# 160
  • Мнения: 81
Здравейте и ние вече сме на бял свят . Днес правим 40 дни и всеки ден сме в парка. Ако има желаещи се обадете.

# 161
  • Sofia
  • Мнения: 576
Anna.r да ти е жив и здрав юнака!

# 162
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
И аз живея в "Стрелбище".Пишете и мен:-)

# 163
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Имате страхотен фитнесцентър The gym на Хайдушка гора, в който 2 мами от Борово ходим на аеробика!



да,малко стрелят там,но иначе става  Mr. Green

# 164
здравейте на всички,пишете и нас с Радина за вашите следобедни разходки Simple Smile Ние сме в стрелбище на нишава и сме в парка почти всеки ден,ще се постараем между 16 и 16.30 да идваме на входа на парка.
поздрави мама Милена и Радина

Общи условия

Активация на акаунт