кажете за най-безумните си покупки за бебо

  • 5 500
  • 113
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 197
Като безумни отчитам много малко неща - лепенките за пъпче, крема за подсичане и крема за слънце, който въобще не се размазва, а седи като бяла маска.
Като излишни обаче отчитам много неща, най-вече несметното количество дрехи и чорапи. Преди малко ги дадох на една бъдеща мама и установих, че за 6 месеца съм напълнила 3 огромни плика с дрешки. Смятайте за какво количество става въпроскато ги знаете колко са големи. Но нищо, поне ми е било кеф да ги купувам.
Нещата, които са големи, но ще се носят някой ден не ги смятам за излишни. Лошото е, че понякога забравям какво имам. Примерно в момента си чакат времето 3 якета, 3 комплекта и 5-6 блузки.  Един гащеризон така и не успя да го носи, защото го забравих и като го открих вече и беше малък.

# 16
  • Мнения: 9 050
Аааа, ние с лепенките за пъпче отървахме една операция! Тях не ги смятам за безумни Simple Smile

# 17
  • Мнения: 903
С чиста съвест мога да кажа, че до момента нямаме такъв проблем  Mr. Green Ще видим за напред как ще се развият нещата  Peace

# 18
  • Мнения: 44
O,много са.Бънджито,столчето за кола,първата люлка,един надуваем център,колелото и още куп по-дребни неща,но също толкова безполезни.
Аз пък си мислех,че столчето за кола е необходима покупка  newsm78 Би ли казала защо точно е безумна? (и бременните мами да се образоваме малко)
За нас е безумна,защото не ни се налага да пътуваме.Живеем в не много голям град и всичко ни е близко,така че навсякъде се придвижваме с количката.Ползвала съм го като шезлонг,а не като столче. Peace
И на мен ми стана излишно,защото като патуваме свалям коша на количката и така му е даже по удобно!Ползвам го за хранене!

# 19
  • София
  • Мнения: 1 424
забравих купищата стерилни марли за пъп, непромокаеми лепенки, мазила и докато изкупувахме аптеката, пъпът й падна и минахме със спирт и памук. hahaha

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 512
забравих купищата стерилни марли за пъп, непромокаеми лепенки, мазила и докато изкупувахме аптеката, пъпът й падна и минахме със спирт и памук. 
 
 Информирай модератор   
_____________________________________
 

# 21
  • Мнения: 982
Две кошари купихме-спи до нас,на спалнята.
Три колички-до 11 месечен се вози,после отказа.
Има и дреболии,но тях не ги смятам.

# 22
  • Мнения: 596
Кенгуруто ,  което ползвахме точно 2 пъти.  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 4 668
Маратонки Адидас , когато беше на 2 месеца , т.е бяха само за красота  Wink Огромни количества дрехи , но това ми доставя удоволствие , така че не го отчитам за много безумно ...

Кенгуруто на мен не ми свърши работа , защото много ми тежеше да го нося с него .

От по - едрите неща всичко ми свърши идеална работа  Peace Включително и гигантската пластмасова къща  Rolling Eyes

Онова огромно нещо с чекмеджета, с корито и дъска за повиване отгоре, също е напълно безсмислено според мен.

А , да ! Това нещо струваше 300 лв , а съвсем не ми беше удобно ...

# 24
  • Мнения: 669
Ами една люлка за вътрешно ползване (която ни е подарък), която остана неизползваема - когато му беше по мярка, той още не можеше да се задържа на нея, след това когато успя да се задържа и да седи по-спокойно, вече краката му се влачат по земята.
Първото столчеза кола (кошницата) - през този период, когато му ставаше почти не сме пътували, а само в къщи го разнасях с него в началото, но след това също много ми дотежа, за да го разнасям заедно с кошницата. А и му омаля на 6 месеца (нищо, че я дават до 1г.).
Лятна количка, която се оказа много калпава, и съм я ползвала не повече от 5-6 пъти, и накрая я счупихме.
Едно колело от триколките, което миналото лято го ползвахме най-много 5 пъти - надявам се това лято да го използваме повече.
Един от тези термобоксовете (стереопорен термус за шише), остана неизползваем, защото до 10 месеца го кърмих, и не ми се е налагало да слагам шише за да ми стои топло, когато ми трябваше по-често.
Кенгурото, което също почти неизползвах, защото ми беше много тежък име болеше кръста.
И едни маратонки Фила, които струваха 60лв., а ги носи през есента само 2 месеца, и сега вече са му малки и няма да можем да ги носиме. Но за тях като че ли не съжалявам много, защото са удобни, и за прохождането смятам, че бяха подходящи. Сега също мисля да му купя за пролетта хубави маратонки.
Сигурно има и още, но не се сещам в момента.

# 25
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Аз се сетих още нещо  Mr. Green
Уредчета за претопляне на бутилки и бурканчета с храна "Гербер" - 2 броя за героя!
Никога не съм ги използвала, защото кърмих и сега претоплям пюрета в микровълновата.

# 26
  • Мнения: 1 043
Аз май нямам излишни покупки,освен многото дрехи,които накупих на малкия като се роди.Някой от тях не е обличал нито веднъж.Ама много бързо растат тези деца Thinking

# 27
  • Мнения: 2 757
Не се сещам да съм купила нещо излишно. Но въпреки всичко съм пълна с излишни неща от подаръци - най-вече става дума за дрехи, които по една или друга причина са неизползваеми и така си седят.

# 28
  • Мнения: 113
аз смятам ,че купихме доста излишни лекарства ,който ползвахме по веднъж и то се оказваше че не са подходящи и така те са с малка годност след като се отворят и отиват на вятъра.друго нещо са кремчетата за подсичане сумати изкупих докато стигна до най ефикасния.излишни голями работи нямам повечето ми ги дадоха за временно ползване и после си ги върнах и съм много доворна от този факт ,защото ако ги бях купила не знам къде щях да ги слагам.

# 29
  • Мнения: 69
3 колички имам вече а бебка е на 4 месеца
и кенгурото.
имам дрехи да 3 годишно момиченце - сукман и дънки - ужасно крадиви и ги купих
и ......45 бодита  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт