Сполучливи имитации на маркови парфюми - 56

  • 22 632
  • 367
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 846
Нели,благодаря за труда!
С пожелание да срещнем новата си Лятна парфюмна любов

# 16
  • София
  • Мнения: 1 253
Преди време в трамвая за първи път усетих Долче роуз и в последствие той (оригинал и версията на Рефан) ми стана любим аромат.  Вчера пак в трамвая усетих нещо прекрасно и вече не правя грешката да не питам (а и хората се радват, в повечето случаи) - та оказа се ето това https://www.fredericpatric.com/by-patric-feminic-premium-parfum-587
Прекрасен аромат, който ми напомни за Еуфория ЕДТ.
Моля, ако някой е запознат с марката, да драсне два реда - имитации ли са и можем ли да се докопаме 🤭 до тях?

# 17
  • Мнения: 145
Привет, а препоръка за добра имитация на Шанел Фреш?

# 18
  • Истанбул
  • Мнения: 312
Преди време в трамвая за първи път усетих Долче роуз и в последствие той (оригинал и версията на Рефан) ми стана любим аромат.  Вчера пак в трамвая усетих нещо прекрасно и вече не правя грешката да не питам (а и хората се радват, в повечето случаи) - та оказа се ето това https://www.fredericpatric.com/by-patric-feminic-premium-parfum-587
Прекрасен аромат, който ми напомни за Еуфория ЕДТ.
Моля, ако някой е запознат с марката, да драсне два реда - имитации ли са и можем ли да се докопаме 🤭 до тях?
Това е турска марка за аналогови парфюми.Фабриката им е в Анкара.От тази фирма съм си поръчала имитация на Zadig&Voltaire This is her.Да видим как ще е .
А парфюмът ,който сте показали е 100 мл.и е имитация на JPG La belle .100 ml.са в графата премиум парфюми и струват около  800 т.л.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 794
Привет, а препоръка за добра имитация на Шанел Фреш?
Няма 🤷♀, близък вайб има Зен, имам този арабел и е ОК в тази посока.
https://makeup.bg/product/736111/

# 20
  • Мнения: 2 028
Привет, а препоръка за добра имитация на Шанел Фреш?
Ако питате за Chance Eau Fraiche Chanel, Парфен имаха много добра версия и много трайна.Преди години съм ползвала.

# 21
  • Мнения: 15
Да, Chance Eau Fraiche Chanel. Много благодаря, Ре!
Мишчица, благодаря за препоръката за Zen, ще имам предвид Simple Smile
Хубав ден и спорна седмица на всички!

# 22
  • Мнения: 53
Shobi ми казаха, че вече безплатната доставка е над 90лв. 50 било в началото, промоционално.

# 23
  • Мнения: 53
Някой поръчвал ли е от фейсбук групата "Парфюми с мисия"?

# 24
  • Мнения: 1 989
С търсачката ще откриете доста мнения по този въпрос. В двата края са мненията....

# 25
  • Мнения: 62
С търсачката ще откриете доста мнения по този въпрос. В двата края са мненията....
[/quoteАз,не съм доволна! Не бих повторила!

# 26
  • Deutschland
  • Мнения: 5 572
Леле 😂

# 27
  • София
  • Мнения: 476
Нишови, лимитирани, по 40 лева парчето и минимум 50мл. шишето Joy

# 28
  • Мнения: 688
Аз съм на крачка да си поръчам пачули на just jack който е имитация на white patchuli на Tom Ford. Преди време Гиза имаше и беше страхотен, но не го предлага и оригинал вече трудно се намира, или поне беше трудно преди две години, но сега в 2 сайта го видях, но цената ми е висока за един парфюм,  а го харесвам много, някой случайно да знае някоя друга сполучлива имитация или нещо за този just jack , на Парфен съм пробвала отвратително беше като мъжки одеколон а съвсем не е такова, ще се радвам ако някой нещо подшушне

Последна редакция: пн, 13 май 2024, 22:18 от ekaterina II

# 29
  • Варна
  • Мнения: 501
Аз съм на крачка да си поръчам пачули на just jack който е имитация на white patchuli на Tom Ford. Преди време Гиза имаше и беше страхотен, но не го предлага и оригинал вече трудно се намира, или поне беше трудно преди две години, но сега в 2 сайта го видях, но цената ми е висока за един парфюм,  а го харесвам много, някой случайно да знае някоя друга сполучлива имитация или нещо за този just jack , на Парфен съм пробвала отвратително беше като мъжки одеколон а съвсем не е такова, ще се радвам ако някой нещо подшушне
https://mcgrand.shop/parfumna-voda-just-jack-patchouli-jeni-100-ml-14
Тук е 27лв. Доста разумна цена. Най-евтини just jack съм намирал преди 3 години при някакви промоции в нотино по 24-25лв.

Общи условия

Активация на акаунт