За нормалното в отношенията или абсурди от ежедневието (Не е пързалка!)

  • 6 820
  • 87
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 19 485
Е, не е длъжен да бъде очарован или да иска да го прави, но чак да е потресен...

# 46
  • София
  • Мнения: 39 145
Аз първия ден толкова се оплаквам, че няма неразбрали покрай мен. 😁

# 47
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 967
Абсурди от ежедневието. Давай следващия въпрос.

# 48
  • Мнения: 197
Аз първия ден толкова се оплаквам, че няма неразбрали покрай мен. 😁
+1 Sweat Smile

# 49
  • София
  • Мнения: 39 145
В нашето семейство няма как да се скрие, така съм научила и дъщерята. Освен това и при нея, и при мен на млади години първия ден беше много болезнен. В последните години на мен пък ми е доста обилен.

# 50
  • Мнения: 56
Мен цикълът никога за нищо не ме е спрял, но айде, разбирам, че не на всеки му е приятно. Ама да го крия, че да не убиело романтиката... супер инфантилна мисъл, и супер инфантилен мъж, ако мисълта, че жената има цикъл, го отблъсква.
Не го отблъсква, а иска да знае задължително, не знам защо. Но с тялото си разполагам само аз и отчети не се чувствам длъжна да водя. Какво толкова като съм забравила да спомена, сякаш нямам други ангажименти..

# 51
  • Мнения: 1 550
Ох, стана ми интересно какво работят лирическите герои.

# 52
  • Мнения: 1 644
Другаде е ключа от палатката. Описан е подробно в другите теми на авторката, но тя още си се чуди защо миУто искал да знае.

# 53
  • София
  • Мнения: 35 332
Познай защо те следи, а?
Не иска изненади.

# 54
  • София
  • Мнения: 39 145
Ооо, да, разбира се.
Тази авторка ли беше с бебе правенето без секс?

# 55
  • София
  • Мнения: 35 332
Не, това са безработните ревнивци с бебчи, които ги отглеждат родителите им.

# 56
  • Мнения: 1 550
Не, това са безработните ревнивци с бебчи, които ги отглеждат родителите им.
И по цял ден ревяха, най големият проблем на авторката беше, че няма пари за корекции и вече не я заглеждат по улиците, а Муньо закачаше ученички и твърдо отказваше да работи, чакаше на тъстовете да му издържат семейството, ма иначе ги гонеше от къщата на баща си... Правилно всички предположих ме в последната тема, че пак ще се съберат. Авторката, какво работите?

# 57
  • Мнения: 7 157
Най-лошото в цялата история е, че такива правят бебета, които рано или късно страдат от глупостта на родителите си.

# 58
  • Мнения: 1 550
Уф, авторката ако е почнала работа като продавачка, и с помощта на родителите си си е турила патешки джуки, напълно естествено е нейния Муньо да й следи цикъла, в случай, че бившето й гадже, което по спомени беше трийсетина години по дърто от нея, мине по същата улица... Или пък,  иска да й прави второ бебчи, да скрепи завинаги финансовия съюз с тъстовете... Които, сигурно, освен че ходят на работа и живеят супер скромно, отглеждат и животни, за да са в помощ на младото семейство.

# 59
  • Мнения: 21 771
Мен цикълът никога за нищо не ме е спрял, но айде, разбирам, че не на всеки му е приятно. Ама да го крия, че да не убиело романтиката... супер инфантилна мисъл, и супер инфантилен мъж, ако мисълта, че жената има цикъл, го отблъсква.
Не го отблъсква, а иска да знае задължително, не знам защо. Но с тялото си разполагам само аз и отчети не се чувствам длъжна да водя. Какво толкова като съм забравила да спомена, сякаш нямам други ангажименти..

Ама как така? Аз също никога не заставам драматично и да съобщя, или да спомена, че съм в цикъл. Ясно, че сам ще разбере, и няма какво да се коментира. То като живеете заедно няма как да се скрие. Мъжът ти очаква да го предупредиш като настъпи събитието, или как? И прави фасони, ако сам разбере?

Много странна история, честно, но една идея като да е мъжът по странен. Що за драми?

Общи условия

Активация на акаунт