Понякога писва ли ви да готвите ?

  • 2 873
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
Днес е такъв ден за мен.От половин час си блъскам главата как да  започна това,понякога досадно занимание.Отворих хладилника и като видях как се гонят някакви остатъци от колбаси и малко кашкавалче и...абе стана ми ясно ,че ще запретна ръкави след малко.Въпросът е какво да направя.Това ме тормози най-много,защото и тримата ми мъже са капризни.Един ако обича нещо,другите двама се мусят.Ама защо никой не се сърди на пилешкото и изобщо на месцето?Ще влизам в готварската книга на бгмамамата и дано ме осени някоя идея.Че и за утре ще трябва да направя нещо,защото съм работещо момиче.

Последна редакция: пт, 16 фев 2007, 12:05 от red poppy

# 16
  • Мнения: 253
 Готвя с удоволствие. Много рядко ми се случва да нямам желание  Grinning  Може би защото само зимата ми се налага по-често да го правя  newsm78  Мъжът ми не обича манджи и аз всеки ден приготвям различни неща. През останалата част от годината почти не се вечеря вкъщи.

# 17
  • Мнения: 270
Доста често ми писва,та това е всеки ден.

# 18
  • Мнения: 983
Доста често, но пък обичам да експериментирам с нови вкусни рецепти, те определено ме мотивират.
И аз така. newsm03

аз също Peace

# 19
  • Мнения: 3 647
Не, не ми писва от самото готвене, а от липсата на идеи понякога, за да бъде разнообразна храната. И затова съм активен читател на този форум, за който благодаря от сърце!  bouquet
и аз съм така

# 20
  • Мнения: 4 668
Само да уточня , че смятам за готвене и пържолите метнати във фурната  Grinning Дори не става въпрос за някакви сложни неща да забърквам ... Но  Rolling Eyes усещам , че този път дълго ще ме държи " кризата " ...

# 21
  • Мнения: 899
Само, когато съм много уморена, не ми с готви - мързи ме физически. Иначе обичам и винаги имам желание, психически  Grinning

# 22
  • Мнения: 1 546
О,да,писва ми. Тогава ходим у свеки (защото и двамата не сме много фенове на пици и ресторантска храна...) или вземам от мама.Е, разбира се случва се да ядем и навън, но много рядко и в краен случай. На нас ни дай домашна манджа - ако ще едни яйца да са!

# 23
  • Мнения: 11 547
Писва ми,когато трябва да готвя всеки ден.Най-много обичам да готвя за гости. Laughing

# 24
Естествено, че ми омръзва, като знам, че всеки ден трябва да го правя. Понякога ми идва музата и тогава обичам да приготвям по-завъртяни рецепти.

# 25
  • Мнения: 487
Писва ми, и още как.
Тази година синът ми е първокласник и сутрин като стане вече иска закуска. Отделно трябва да има и нещо за хапване за него и баща му когато се приберат на обяд. Вечерта когато се прибера от работа, те вече са отново гладни.
...Сами сме. Няма баба, няма дядо. Ама не се оплаквам, пък и кой ли ще ме чуе Grinning 1dishes

# 26
  • Мнения: 7 474
Понеже ми е приятно да готвя, рядко ми се случва да не ми се готви, обикновено , ако съм много изморена или ми е лошо нещо  Laughing 

# 27
  • Мнения: 6 461
Аз готвя с удоволствие ..  Heart Eyes
Има моменти например да се ядосвам на себе си ,че съм се захванала да приготвям нещо и се оказва ,че някой от продуктите липсва  doh ...е тогава ми е гадно. Sick

# 28
Определено да. Може би защото ми се налага да го правя доста често, откакто и бебчо иска да хапва домашно приготвена храна.

# 29
  • софия
  • Мнения: 163
Ох, и аз съм с вас. Натоварва ме най-вече обаче това да измисля какво да сготвя, за да е малко по-разнообразно. А след работа се чувствам така уморена... ама няма начин Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт