Афра Сарачоглу&Мерт Р. Демир в Рибарче/Yali Capkini и в живота.Проекти и колеги/Тема 48/Златно момче

  • 47 718
  • 725
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 137
Благодаря, за новата тема!🌺

Как си идват в ялъто на сета….мама,татко и аз /Нагиш/……много сладки.😍

# 47
  • Мнения: 844
Те буквално направиха кратък преразказ на епизода в петък. 😂
Мезиде казва на Халис, че тъй като синът ѝ умря, иска той да ѝ даде един "живот" от техните. 😐 Той разбира и за Гюлгюн и главата на овена. Сейран разбира от Ферит, че Мезиде може и да е жива, но според мен тя няма да каже на Ферит, докато седят на дивана, за болестта си.

Последна редакция: пн, 13 май 2024, 21:28 от bellie_ellie

# 48
  • Мнения: 1 088
Мезидето иска живота на Халис, заради този на сина ѝ, май така му казва

# 49
  • Мнения: 183
Не вярвам, но много искам Сейран да каже истината на Ферит!

# 50
  • Мнения: 238
Не знам какво иска този чаршаф, при положение, че тя е виновна за съдбата на Акън, Ифош се смее като луда, Нещо много станаха хората, изплискали легена Joy

# 51
  • Мнения: 1 180
Акиф е взел награда "репортер на годината",нека продължи да ни радва с интервюта за АфРам по летищата и не само 😜
https://twitter.com/akifyamann/status/1790089675157213253?t=8SNX … wJjTanSinrFQ&s=19

# 52
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 935



– Вече не мога да се справя с всичко, което преживях, не издържам! Трябваше ми помощ и заради това отидох на психиатър днес.
– Ако ме бяха попитали дали имам последно желание, щях да кажа да те видя за последен път.
– Кажи направо каквото ще казваш!
– Искам от теб живот в замяна на живота на починалия ми син.
– Майката на Акън може още да е жива.
– Направих нещо много лошо.
– Убих сестра си!
– Как можеш да направиш такова нещо?! Излиза, че врагът ми е бил много близо до мен.
– Ти си мислиш, че спя, но докато лежа на гърдите ти, слушам как бие сърцето ти. Опитвам се да създам хубави моменти с теб, докато все още имаме време.
– Познавам съпругата си. Има нещо… Знам! Криеш нещо от мен.
– Искаш да чуеш ли?

Последна редакция: пн, 13 май 2024, 22:16 от Reni 🧿

# 53
  • Мнения: 710
Благодаря за темата и за превода, момичета 🍀
Интересен фраг, да видим какво ще излезе ....

# 54
  • София
  • Мнения: 2 027
Рени Flowers RoseFlowers RoseFlowers Rose
Фрагът не е лош, просто тази болест много тежи. За какво им беше да го причиняват това на Сейран.
Туркините пишат, че ако този въпрос не се разреши максимално бързо рейтингите ще продължат да падат.

Последна редакция: пн, 13 май 2024, 22:56 от MysteryG

# 55
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 935
Поне Ферит да научи за болестта. Наистина, ако вървят към разтягане на тази болест, ще паднат много лошо…

# 56
  • Мнения: 1 197
Благодаря за новата тема Мистери!
Започваме темата с нов фрагмент.
Рени, Благодаря за превода. Мисля, че вървим към края на втори сезон с разплитане на
тайните, които пречат за нормалните отношения в семейството.
Дано вече Сейран сподели за болестта си и Ферит да открие причината за нейното притеснение.
Ифа май и тя отива в отбора на психарите след убийството на сестра си.
Кязъм е като котките, има девет живота. Не вярвам, че ще ни освободи от присъствието си.

# 57
  • Мнения: 8 472
Добър вечер !  Heart
Мистери  мерси за новата ни красива тема. Flowers Rose Дано я напълним само с хубави  новини и думи. Kissing Heart
Рени  мерси за превода на фрага  Flowers Tulip
Много е интересен и дано до края на серията  Сейран да каже истината на Ферит.
В анкетата съм отговорила ,че СейФер ще напуснат имението в края на сезона ,но се допълвам и ,че може и да бъде простреляна Сейран.
Много сладки Афра ,Мерт и Наги влизат в имението .  Simple Smile  Heart

# 58
  • Мнения: 1 088
Много сладко това Наги, много! 🐾🐾🐾

# 59
  • Мнения: 2 563
За пръв път от доста време ми харесва фрагмент,  изглежда добре. Ще разкрият  ли всички тайни един на друг?   Съмнявам се нещо, май ще се обърнат към травмата и мъченията от бабата. Бих искала да  си кажат всичко и заедно да се борят с проблемите. Това "предпазване " на другия повече вреди в ситуацията.  На Сейран и идва в  повече, ще се "счупи", не може да понесе всичко сама,  ще трябва да каже много скоро на любимия си човек.
Чудя се  на какво ще се съгласи старецът? Ще принесе  ли някого в жертва на пердето? Това ще го затвърди като най-лошия герой. Макар,че отдавна умряха надеждите ми за него Joy

Общи условия

Активация на акаунт