Афра Сарачоглу&Мерт Р. Демир в Рибарче/Yali Capkini и в живота.Проекти и колеги/Тема 48/Златно момче

  • 47 869
  • 725
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 336
Благодаря за новата тема!

# 31
  • Мнения: 1 122
Знае ли някой, какво измерва точно тази агенция! Много странни рейтинги или каквото е там качва, направо ме изумяват? Отразят и сериали и предавания, но как?

# 32
  • Мнения: 23
За Анкетата, моето предположение е, че Сейранчик ще влезе в болницата, заради силни болки в корема, тогава тя ще каже на Ферит,че е болна, а всъщност,когато изследванията излязат ще се окаже,че е бременна и така ще свърши сезона. В сезон 3, според мен ще има някакъв времеви скок и ще дадат Сейран вече родила, Халис ще е умрял и двамата с Ферит ще управляват имението.

# 33
  • Мнения: 5 486
Нали уж имало спойлер Ферит в затвора влизал?

# 34
  • София
  • Мнения: 2 051
Нали уж имало спойлер Ферит в затвора влизал?

За спойлер не знам, има такава теория. Това е заради пистолета с отпечатъците, но Акън е погребан, а Мезиде жива, та вече става прекалено невероятно да се случи.

# 35
  • Мнения: 1 122
Може ненормалният Тайяр да гръмне някой с пистолета на Феро! Тогава ще излезе теорията! Ама всеки си прави разни съчинения сега ! 🙃
Много искам да напиша на Бирса , че е супер противна, гадна и нагла! 🤣

# 36
  • София
  • Мнения: 2 051

Много искам да напиша на Бирса , че е супер противна, гадна и нагла! 🤣

Защо? Пак ли е писала нещо?

# 37
  • Мнения: 387
Благодаря за темата дано не се забави фрамага 😊

# 38
  • Мнения: 457
Сладури😍

# 39
  • Мнения: 1 122
Сега нищо конкретно, но когато и да я ….., все ще е късно! Дразнителка!

Много искам да напиша на Бирса , че е супер противна, гадна и нагла! 🤣

Защо? Пак ли е писала нещо?

# 40
  • Мнения: 183
Афра вече "връща ресто" на номерата на Мерт. Simple Smile В пълна сила: с какъвто се събереш....
Много ме радват!

# 41
  • Мнения: 1 186
Фрага излезе ,чакаме всеки момент да го качат в официалния канал

# 42
  • София
  • Мнения: 2 051
Имаме фрагман момент JoyJoyJoy

https://twitter.com/_okyanustakiblt/status/1790066011065950354

Аз Бирсен чат пат я хейтя на български, но много трябва да ме е нервирала...

# 43
  • Мнения: 115
Аз мисля, че в 70 епизод Ферит ще се разсърди на Сейран за това, че не му е казала за срещата си с Тарък. Ще има напрежение между тях според мен, колкото и да не ми се иска, но така като гледам фрага, натам ме води мисълта. Дано не съм права. Ще разберем🫶🏼

# 44
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 947

Общи условия

Активация на акаунт