Раздяла след 20 години

  • 3 056
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 29 166
Значи му писва да живее при вашите, когато неговият апартамент е готов, така ли?
А сте живели при вашите, защото той не е искал да дава "грешни пари за наем".
Не дава пари за детето си.
Оставя брат си да те обижда.

Какво точно ти липсва от това?

# 16
  • София
  • Мнения: 39 164
Ама какво ти е виновен мъжът ти за родителите ти?

Аз едно нещо разбрах след развода /и моят е след 20 г/:  Никой не ми е длъжен за нищо!
Каквото аз си направя, това ще е.

Детето на колко е точно?

# 17
  • Мнения: 74
Значи му писва да живее при вашите, когато неговият апартамент е готов, така ли?
А сте живели при вашите, защото той не е искал да дава "грешни пари за наем".
Не дава пари за детето си.
Оставя брат си да те обижда.

Какво точно ти липсва от това?
Значи му писва да живее при вашите, когато неговият апартамент е готов, така ли?
А сте живели при вашите, защото той не е искал да дава "грешни пари за наем".
Не дава пари за детето си.
Оставя брат си да те обижда.

Какво точно ти липсва от това?
Ами чудя се и аз, може пък да го обичам. Не знам, или съм мазохист
Ама какво ти е виновен мъжът ти за родителите ти?

Аз едно нещо разбрах след развода /и моят е след 20 г/:  Никой не ми е длъжен за нищо!
Каквото аз си направя, това ще е.

Детето на колко е точно?
Ако не му износяше, защо не прие да се изнесем под наем или да купим жилище. Аз това можех да предложа , или да бях купила аз защото моите родители са болни да го компенсирам.
Детето е на 12

# 18
  • София
  • Мнения: 39 164
Да, нещо такова. Мислене тип "комплекс на майка Тереза". Аз се грижа за всички и това ме прави важна.
Тц. Забравяш да се грижиш за най-важният човек! Себе си.

# 19
  • Melmak
  • Мнения: 3 532
Съжалявам, че родителите ти са в това състояние, но Рокстар го каза добре. Майка Тереза.

Можеш да го съдиш за издръжка, за да плаща пари за детето.

Голямото дете има ли баща? Той плаща ли нещо?

Човек работи по приоритети. Не е било приоритет за теб да купиш дом. Знаеш, че някога ще наследиш родителите си и си спокойна, че на старини няма да си на улицата.

Обаче даваш акъл той какво да прави със собственото си наследство. Боже мили…

# 20
  • Мнения: 32 557
Нормално е човека да иска да се изнесе.
Ти си поела всичко, той е на гости там. Реално това не  е дома му. Той грижи не е полагал. Нито за теб, нито за дете, нито за самия дом.
И сега иска свой дом. След време ще поиска и семейство. Човека не е имал реално.
И детето се радва, че ще се маха. Това трябва не да ти говори, а да ти крещи, че нещо не е в ред дълбоко и изначално във вашите отношения.
За брата нямам думи.
Сега защо вече сте взели този льольо на почивка си е ваша вината.

Любовта е грижа впрочем. Помисли над това кратичко изреченийце.
Той няма никаква привързаност към вас. И за това си виновна и ти.

# 21
  • Мнения: 7 567
Дай на Ганьо пари и му гледай сеира. Същият е и твоя мъж.
Та той изобщо не е мислил да се възползвате заедно от парите, като семейство. Картинката става ясна, след като си е оправил апартамента.
Смъквай му кожата и продължавай. Такова предателство не се прощава.

# 22
  • Мнения: 2 530
Вие женени ли сте? Неговият апартамент по време на брака ли е купен? А по време на брака ли е взел акт 16?

# 23
  • Мнения: 74
Съжалявам, че родителите ти са в това състояние, но Рокстар го каза добре. Майка Тереза.

Можеш да го съдиш за издръжка, за да плаща пари за детето.

Голямото дете има ли баща? Той плаща ли нещо?

Човек работи по приоритети. Не е било приоритет за теб да купиш дом. Знаеш, че някога ще наследиш родителите си и си спокойна, че на старини няма да си на улицата.

Обаче даваш акъл той какво да прави със собственото си наследство. Боже мили…
Съжалявам, че родителите ти са в това състояние, но Рокстар го каза добре. Майка Тереза.

Можеш да го съдиш за издръжка, за да плаща пари за детето.

Голямото дете има ли баща? Той плаща ли нещо?

Човек работи по приоритети. Не е било приоритет за теб да купиш дом. Знаеш, че някога ще наследиш родителите си и си спокойна, че на старини няма да си на улицата.

Обаче даваш акъл той какво да прави със собственото си наследство. Боже мили…
Ааа не, не съм се бъркана, бях помолени да му помогна да си намери апартамент, бях виновна че строителя фалира , толкова. Планът беше правим го и живеем там  . Той самият му беше добре да живее у нас.До пледи две седмици знаех че го обзавежда за да го продаде.
И да не се грижа са себе си  голяма моя грешка

# 24
  • Мнения: 2 530
Добре, де, но женени ли сте? Няма как да не сте, за 20 години.

# 25
  • Мнения: 74
Добре, де, но женени ли сте? Няма как да не сте, за 20 години.
Добре, де, но женени ли сте? Няма как да не сте, за 20 години.
Не сме, не пожела.

# 26
  • Melmak
  • Мнения: 3 532
Така е, забравила си да се погрижиш за себе си!

Осъди го за издръжка на детето или договорете със споразумение.

# 27
  • Мнения: 74
Съжалявам, че родителите ти са в това състояние, но Рокстар го каза добре. Майка Тереза.

Можеш да го съдиш за издръжка, за да плаща пари за детето.

Голямото дете има ли баща? Той плаща ли нещо?

Човек работи по приоритети. Не е било приоритет за теб да купиш дом. Знаеш, че някога ще наследиш родителите си и си спокойна, че на старини няма да си на улицата.

Обаче даваш акъл той какво да прави със собственото си наследство. Боже мили…лямото дете има баща , но той се ограничи по онова време до 60,00лв месечна издръжка и виждането 1път на 2-3 месеца. Толкова Другото аз .Затова сега и не се виждат , детето казва че няма какво да говори с него . Както казах сега той работи , голям е на 25 години е. Казала съм му ако може да събира пари и да си купи жилище ,въпреки всичко ми помага.


По скоро се чувствам употребена и излъгана. Хвърляне на прах в очите толкова време , явно съм се хванала за идеята че идва момента да живеем сами. Но ... да той ще живее , сигурно ще има и нова жена и деца .
Съжалявам, че родителите ти са в това състояние, но Рокстар го каза добре. Майка Тереза.

Можеш да го съдиш за издръжка, за да плаща пари за детето.

Голямото дете има ли баща? Той плаща ли нещо?

Човек работи по приоритети. Не е било приоритет за теб да купиш дом. Знаеш, че някога ще наследиш родителите си и си спокойна, че на старини няма да си на улицата.

Обаче даваш акъл той какво да прави със собственото си наследство. Боже мили…
Ааа не, не съм се бъркана, бях помолени да му помогна да си намери апартамент, бях виновна че строителя фалира , толкова. Планът беше правим го и живеем там  . Той самият му беше добре да живее у нас.До пледи две седмици знаех че го обзавежда за да го продаде.
И да не се грижа са себе си  голяма моя грешка

Последна редакция: пт, 17 май 2024, 18:23 от elin12

# 28
  • Мнения: 32 557
Ха, какъв хитряга.
20 години живял буквално на хотел.
Направил две деца за които нищо не направил.
Жената готвила, чистила и гледала деца.
Той само готованко го е  раздавал. Направо принц.
И няма брак. И там е минал тънко. Ами знаем приказката за баницата....
И кой е виновен? Ми авторката естествено.
Намерил някаква наивница, която хем да чука, хем да ражда, хем да чисти, готви и тя моля ти се прави всичко. Без да иска нищо.
Той даже и сметките я е карал да плаща по време на майчинство.
И тя обичала този боклук драги съфорумки.
Ами тя си заслужава съдбата.

Чичо ми има три деца. Изкарва доста пари, но и в къщата не му пречи да измие чинии, да почисти, ремонтира.
Неговия дом си е.
За децата също се е грижил във всякакъв аспект. И жената си обича.
Този човек никога не би зарязал жена си и децата за да си почине.
Той напусна работа в друг град, защото му писна да не си вижда семейството по цяла седмица.
Този човек освен средства, той влага емоции и грижа.
Неслучайно написах, че любовта е грижа, но авторката това не може да го стопли.
Тя си мисли, че като се превърне в слугиня, ще е желаната жена. Ама не.

# 29
  • София
  • Мнения: 29 166
С всичко съм съгласна, само неговото дете е едно.

Общи условия

Активация на акаунт