Баба Марта чака ЮНСКОТО дете, мама мартеничка да му оплете!

  • 12 939
  • 264
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 592
Много хубави маймунчетата наистина, да ги изпапкаш - колко много са порастнали Simple Smile
Бубе от къде си взехте тази книжка, ние сме големи почитатели на Телетъбис, но не съм я срещала никъде. Моля те ако имаш възможност да споделиш.

# 211
  • Мнения: 1 698
Айде на кафетоооо. Heart Eyes Срамота е да съм първа Mr. Green

# 212
  • Мнения: 592
Мимес и аз съм тук - приятен ден на всички и много усмивки.

# 213
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 185
Добро утро Hug
Съжалявам, че не пиша Confused
Имам нет на работа, но ми остава по малко време само да надникна.
И снимки не съм гледала Rolling Eyes
Кафето го изпих в къщи, сега пия второто вече Sunglasses

Ние събота и неделя имахме гости - баби, дядовци - всички се изсипаха - заради митинга на Атака. Възрастните хора са пощуряли ooooh! Луднах - нито можах да си видя децата като хората, нито да си почина.

Тази вечер Ради имат концерт по случай 8-ми март. Щели да правят някакъв странен вариант на Дядо и ряпа (така каза Ради). Той е дядото, щял да води внучето на мач, имало и снаха... ще видим какво ще е Laughing

Стига ви толкова. Като имам време пак ще пиша Hug
Поздрави и лек ден Heart Eyes  bouquet

# 214
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Здравейте момичета!

Много хубави снимки, всичките ги разгледах!

# 215
  • Мнения: 35 968

Бубе от къде си взехте тази книжка, ние сме големи почитатели на Телетъбис, но не съм я срещала никъде. Моля те ако имаш възможност да споделиш.

ot kakata sa - kogato tq besha na okolo 1.5 - 2 godini gi dawaha po BTV na bylgarski; ti imash li film4eta s tqh, koito da sa dublirani ili gledate tezi po BBC?

# 216
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738

Тази вечер Ради имат концерт по случай 8-ми март. Щели да правят някакъв странен вариант на Дядо и ряпа (така каза Ради). Той е дядото, щял да води внучето на мач, имало и снаха... ще видим какво ще е Laughing


ЕлиТ, и Мия утре имат тържество и ще играят Дядо и ряпа. Мия е бабата и част от репликите й са: Какво правиш бе старче?  Rolling Eyes Попитах я трябва ли да е БЕ старче и тя каза, че така казала госпожата. Същата госпожа вчера й казала да си седне на задника вкъщи и да си научи думите  Crazy
Какво да ви разправям, луда работа. А после се чудим откъде децата ги научават тези неща.

Вили, нищо не казваш за Ицко ученика. Как е на яслата?

# 217
  • Мнения: 1 698
Сиси, къде си днес? Аз още чакам да покажеш маратончиците на Росинка, много ми се иска да ги видя, че скоро трябва да купуваме и ние. Praynig

# 218
  • Мнения: 516
Привет и от мен Hug
Днес се измъкнахме рано-рано, ходих да running бягам. Реших че трябва и да поспортувам за да сваля излишните килца,, та затова ме нямаше на кайвето Sunglasses Чувствам се добре разтоварващо Party
Мимес, обещавам да ви ги покажа само че девер ми е взел апарата и немога да ги сваля, като си дойде после ще ги кача и покажа обещавам!!!!!!!
Фроска, много е пораснала Флорката, а и Мия каква е госпожичка  Hug сладурки
Айде до после сега отивам да почивам

# 219
  • София
  • Мнения: 2 100
еййййййй ето и аз да се разпиша тук, защото скоро не съм писала. Редовно чета, но все не пиша Blush
Много хубави снимчици Hug
Ние сме горе долу добре, Мелина в Петък погълна една батерия та ме нашашка до н-та степен. Уж всичко засега е наред ooooh!
Поздрави на всички мамчета и бебоци, койти си спомнят моя милост.
Обещавам да съм по-редовна Outta Joint

# 220
  • Мнения: 592
Адаш - ние ги гледахме като бяхме в Чикаго, но много ги хареса малката, стоеше и любопитно се взираше половин час докато ги даваха - мир и спокойствие. Ще потарся из нет-а довечера за дублирани, а ако намерянещо ще свиркам.  Hug цунки на малкото маймунче.

# 221
  • Мнения: 527
Здравейте момичета  Hug Моята работа засега се отлага за април-май и ще повися още малко във форума до тогава  Laughing
Колко много снимки разглеждах, на порасналите юнчета  Heart Eyes Флора си ми е слабост, все по-красива става. Синеоката сладурана на Бубанка, станала голяма госпожица, а очите й още по-големи, сини и пленителни.
Пете, разгледах ви всички снимки, не че друг път не съм ги гледала, но така наведнъж като ги гледах, забелязах колко много е пораснала и се е променила Нати. Страхотна чаровница е, красива като майка си  Sunglasses

Вили, нищо не казваш за Ицко ученика. Как е на яслата?
Ицко си поревава сутрин, но после бил много спокоен и от днес вече няма да е до обяд, а цял ден. Вчера и ние имахме тържество и също се разиграваше "Дядо и ряпа", но без да имат реплики, а на музика се въртяха около ряпата, хващайки се един по един - първо дядото, бабата, внучето, внучката ... Пяха и песнички, по-големите рецитираха. Ицко обаче още щом излезе на сцената и ме зърна, му удари един рев за мамаааааа и ми го докараха, та бяхме зрители тази година.
Сиси, поздравления. Имаш голяма воля - диета, спорт, а и домакинската работа, браво на теб, възхищавам ти се.
ЕлиТ, да разкажеш после каква е тази модерна интерпретация на приказката за "Дядо и ряпа". А как се чувставш на новата работа, харесва ли ти?

# 222
  • Варна
  • Мнения: 974

Ile, Vava taka li si kazva? Natali si vika Nana;)


Да сама си го измисли Joy Joy Явно за по-лесно!
Нати е карсавица, порастнала ...ама няма ли някоя снимка на старшата красавица да видим??
Хайде не се помайвай, бременните са още по-красиви  bouquet


Е това с представлението Дядо и Ряпа ме разби...първо че явно по план е във всички градини, ама имало и нови тенденции във ваденето на ряпата hahaha hahaha hahaha
Ели с нетърпение чакам отзиви от постановката Joy

Сиси Браво за спорта, аз само велото карам, ама не всеки ден... Embarassed И определено тази година ще изпусна титлата "Мис плаж" bowuu

Аууу Ибаг това с батерията доста страшно ми се струва, представям си как си си изкарала акъла!!
Дано всичко е наред!!

# 223
  • Мнения: 734

6 КОКОшКИ съм заклала,
руйно вино съм налялаааааааа

Айде тон за песен, три-четири!

Вили така ми стана мило за Ицко където казал мама и зарязал сценката. Право си е детето и аз така бих направила;) Растат децата като гъби а най бързо растат като са в чуждата къща.

Ние надълго и нашироко обсъдихме какво да правим с Нати относно детска градина и решихме ако можем да си я гледаме до 3 г. и чак след това. Междувременно ще я запишем в следващите нива на музика и гимнастика което е по 3 пъти седмично за 2 часа, колкото да има достъп до деца на нейната възраст. За съжаление нямаме никакво доверие на учителките на този етап. Първо се притесняваме как точно ще й сменят памперса, и второ че ще стои гладна и не на последно място че няма да й се обръща нужното внимание а тя обича да я целуват по 100 пъти на ден минимум.
В българските детски градини имате една привилегия за която можете да сте мн. щастливи и спокойни - там поне ви хранят децата и то с първо, второ, трето, следобедни закуски и сокчета, а тук децата си носят манджата! #Crazy
съответно ако тъпата госпожа отговорник види че вашето дете е кротко и добро и може да стои на къшей хляб без да хленчи, някое друго плачещо бива нахранено с храната на вашето, защото е по вкусна да речем, само и само другото дете да се успокои. Отделен е въпроса че храната която си носят децата е под формата на сандвичи!! на 2 г. тва ядат през деня и за десерт наразяна ябълка или банан. Натали няма да издържи без супи и манджи.

# 224
  • София
  • Мнения: 11 710
Здравейте момичета!
Честит празник,на тези от Вас,които зачитат празника!  bouquet

По случай случая Ви черпя с една Мели:

http://family.webshots.com/photo/2998524500092988838PdmUCJ
http://family.webshots.com/photo/2131329070092988838vdWKYg

Общи условия

Активация на акаунт