Времето е пари – колко ви „струва“ да намерите точните професионалисти?

  • 5 935
  • 213
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 818
Много трудно намерих майстори за ремонт на апартамента. За жалост нр бих казала, че бяха специалисти, както се казва оставиха си ръцете - не направиха правилно наклона в банята, за да се стича водата и също не измаха равно таваните. Вече не помня какви пари са ми взели.

# 31
  • София
  • Мнения: 6 247
Connecto.bg e вашият революционен инструмент за търсене и предлагане на услуги от всички сфери на индустрията. Не губете повече ценното си време, то струва пари и нерви. Пробвайте Коннекто.бг още днес!

А каква е Вашата ангажираност и гаранция, че тези които рекламирате ще свършат качествено работата и ще ни спестят време, нерви и пари?

Последните "майстори", намерени чрез рекламиран сайт в интернет, не спестиха, а увеличиха и нервите, и парите.
Откриване на теч с термокамера - теча не беше открит, но за сметка на това счупиха водомер, който ние трябваше да сменим и платим. За следващите, които трябваше да сменят част от метална тръба на парната инсталация по-добре да не пиша, защото ще се наложи да ме цензурират.

Та каква е Вашата гаранция? Имате ли въобще някакъв ангажимент, че майсторите няма да си "оставят ръцете"?

# 32
  • Мнения: 577
Трудно се намират "специалисти"....
Дали "майстори" за дома, дали "консултанти', дали "лекари"...

По препоръки на познати (имаме и неприятни опитности).

Търсене в платформи за предлагане на услуги... оттам имаме положителен опит.

Всичко струва освен немалко парични средства, много време и похабени нерви.

Не съм срещала досега Вашия сайт, дано разполагата с надеждни специалисти.

# 33
  • Мнения: 79
С ВиК услугите съм имала проблеми да намеря добър майстор. Идва, поглежда, казва че няма да стане и си тръгва. После сама трябва да си го правя и става. Просто не им се занимава с неща, които не са доходоносни. Обичат големи проекти с голямо възнаграждение. Има една книжка с данни на различни специалисти, която пускат веднъж годишно в пощите. От там търся.

# 34
  • Мнения: 2 702
Най-трудно си намерихме майстори за слагане на плочки /гранитогрес/ на големи помещения

# 35
  • Мнения: 1 975
Трудно намерихме специалисти за монтиране на врати в апартамента. Майсторът дойде без инструменти, взе пари от нас, за да ги купи и накрая съпругът ми почти сам монтира вратите и му плати да това, че почти нищо не свърши. Ако има достоверна информация от нета или от приятели, ще бъде по-лесно.

# 36
  • Мнения: 709
Трудно се намират майстори,защото повечето не знаят какво правят.Една баня ремонтирахме преди време,сменихме няколко майстора  докато направят това което искахме.

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 4 150
Много трудно се намират качествени специалисти за ремонт на големи домакински уреди, за ремонт и т.н.
Обикновено търся по препоръка на познати или издирвам контакти в интернет

# 38
  • Мнения: 121
Най-трудно намерихме майстори за цялостен ремонт.

# 39
  • Мнения: 672
Най-трудно си намерихме майстори за ремонта вкъщи - смяна на дограма, освежаване на боя и смяна на вратите.

# 40
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 908
Водопроводчик. Мислехме, че никога няма да намерим.
Скрит текст:
Но пък намерихме такъв, който и впоследствие викахме при проблеми.
Simple Smile

# 41
  • София
  • Мнения: 3 538
Всеки път като ми се наложи да извикам майстор вкъщи, решавам че ще е за последно. Но след някоя друга годинка пак се налага и си е старата песен. Много трудно се намират добри майстори.

# 42
  • Мнения: 537
Всъщност след добро проучване откривам точните услуги, но е добре да има такава платформа.

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 812
Опитът ми показва колко време, нерви и пари се хаби за намиране на майстори в сфери електротехника, бояджийски услуги и ремонтни дейности.

# 44
  • Мнения: 72
Майстор за слагане на плочки
Костваше ни доста време

Общи условия

Активация на акаунт