Времето е пари – колко ви „струва“ да намерите точните професионалисти?

  • 5 938
  • 213
  •   1
Отговори
# 120
  • Плевен
  • Мнения: 993
В коя сфера ви беше най-трудно да откриете такъв и колко ви "струва" търсенето, докато го откриете?
Най-трудно беше с майстор за довършителни работи, даже още не намираме читав майстор. Плащаш си, не се пазариш, а качество никакво, за срокове да не говорим...

# 121
  • Мнения: 39 777
Все по- трудно се намират специалисти.
В този момет се сещам за брокерите. Видяла съм се лично(преди месеци), казала съм, че имам нужда от услугите им- обратна връзка нямам.

# 122
  • Мнения: 258
    Доста трудно се намират читави майстори в това време, повечето ти вземат парите и не си свършват както трябва работата. На мене най-трудно ми беше да намеря майстор за циклене на паркет.

# 123
  • Мнения: 211
От малък град съм и търсенето на електротехник, който да оправи ел. инсталацията в къщата беше кошмарно. В малките градове даже и специалистите не се регистрират никъде и няма как да ги намериш освен, ако не опреш до познат на познатия. Проблема е като си нов в града и не познаваш никой. Ноо, в крайна сметка - магазинерките са най-добрата платформа за намиране на точния човек. Simple Smile

# 124
  • Мнения: 86
Трудно намираме майстори за ремонт на перални, заварчици, шивачи и работници за слагане на паркет и ламинат.

# 125
  • Мнения: 1 010
Рядко търся майстори за вкъщи, тъй като мъжете около мен могат да правят много неща.

На работа обаче е друго. Работя в администрацията на производствена фирма. Редовно ни трябват хора, които да извършват профилактика на различните машини. Хем трябва да разбират от механични части, хем и от сензори/ датчици.

# 126
  • Мнения: 693
Мъжът ми обича да свършва задачи по дома, като се уговаря с приятели, познати, ако е нужна помощ. Но на мен този вариант ми коства повече нерви, понеже се съобразяваш изцяло с този човек, чакаш, докато е свободен той, после и седене на масата и т.н. Аз обичам варианта - извиква се някой (или фирма) със заплащане, свършва се работата и пито-платено. Но и в такъв случай аз съм се свързвала чрез отзиви и насока от някой познат. И в двата случая няма гаранция дали резултатът ще е удовлетворяващ.

# 127
  • Мнения: 2 702
Трудно се намират майстори,защото повечето не знаят какво правят.Една комшиика имаше теч в банята . Дойдоха поне 3-4 групи от по 2 ма души и още тече

# 128
  • Мнения: 273
Добре ,че мъжът има умения да върши някакви поправки в къщи,но се налага да търсим майстори за дограма и циклене на под.

# 129
  • Мнения: 61
Като чета останалите коментари, май най-голям проблем срещат хората  при търсенето на майстор. Аз нямам този проблем, тъй като мъжът ми е майстор и не съм си давала сметка през какво минават хората, за да стигнат до точния човек.
Иначе в момента аз се затруднявам с намирането на зъболекар или по-точно ортодонт.

# 130
  • Мнения: 2 980
Най-трудно ми беше да намеря майстори за цялостен ремонт на апартамент - такива, коита да свършат всичко, без да се оправдават с  предишните майстори.

# 131
  • Мнения: 5 397
Отказвам се, преди да започна да търся. Имам горчив опит. От Варна съм и предимно разчитам на препоръки от познати или от тук, форума. Впечатлението ми е, че има арогантност и печелбарство, без стремеж за качествено вършене на работа и без желание да се гради авторитет на добър специалист.
Налага се да ползваме услугите на майстори от по-малки градове и да им осигуряваме транспорт.

# 132
  • Мнения: 3
Избора за майстор за ремонт на детската стая не беше лесен. Важното е, че след дълго търсене открихме нашия човек.

# 133
  • Мнения: 4 829
Добри и коректни майстори все по-трудно се намират, като добавим факта, че тук всеки е всезнаещ и от всичко разбиращ , а уважение към този труд почти липсва...
От гледна точка на строителство и шивашки поправки и ремонти имам точните хора, но все по-трудно намирам човек за ремонт на електроуредите.
Късмет в начинанието🍀

# 134
  • Мнения: 630
С намирането на читави майстори е кошмар.

Общи условия

Активация на акаунт