честно казано-не вярвам на очите си

  • 6 347
  • 124
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 555
Наистина страхотна изработка и наистина са кошмарно реалистични, не бих искала да имам такова нещо в дома си... Първото, за което си помислих като ги видях е история тип сапунен сериал, лудата, влюбена в главния герой, казва му че е бременна от него, "ражда" такова бебе, показва го на всички, докато "спи" понеже е "новородено" а те спят почти през цялото време, а после детето умира при катастрофа, три дни след раждането, примерно... Побърквам се. Интересно ми е какви са на пипане тези бебета.
Хахаха, какъв сценарий разигра само  Joy
Страшно въображение имаш  Peace

# 61
  • UK
  • Мнения: 3 959
Е то във всеки сериал има по една луда, влюбена в главния герой, която "забременява" от него... Момента с куклите си идва от самосебе си... Wink

# 62
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
На няколко снимки имаше спящо бебе в кафява кошарка.Ами в първия момент помислих,че е ковчег.Твърде зловещо ми идва,колкото и да са сладки и добре изработени.За това спор няма,талант се иска.

# 63
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574

Абе вие луди ли сте с тези фантазии? Я стига сте гледали сериали. Бременни, ковчези, болни мозъци.....
Куклите са страхотни. Това в кошарката си е кукла в кошарка а не в ковчег - що за болна фантазия.  А пък тези дето си обличат куклите по-добре тях отколкото кучетата. Поне няма да мъчат живо същество. По-извратени ми изглеждат тези дето си носят кучета по чантичките, облечени в пуловечрета и с прически - шантава работа.
Аз бих си купила такава кукла. Бих си направила колекция от такива кукли. Както други колекционират марки или сапуни, примерно. Защо ви изглеждат тъжни? На мен ми изглеждат само сладки. А ако имах дъщеря бих й купила такава кукла с която ще си играе години. Вместо да й купя дънки долче и габана които ще носи моксимум един сезон и даже няма да разбере какво е носила. Аз имам кукли които пазя от дете и са ми много скъп спомен. А въобще не изглеждат толкова истински като тези. А за дарбата  да правя такива шедьоври бих дала  едната си ръка.

# 64
  • на село
  • Мнения: 1 028
Уф, мен тръпки ме побиха! Вярно - страхотно са изпипани, ама не бих си купила подобно нещо. Приличат прекалено много на истинско бебе.

# 65
  • София
  • Мнения: 1 105
Зловещо е! Confused

# 66
  • Мнения: 6 940
Според мен са сладки, не ми изглеждат особено зловещи.

# 67
  • Мнения: 4 371
Това има плашещи очи
Иначе са сладки. Но не си играя с кукли.
Всъщност малко на препарирани ми приличат някои модели Confused

# 68
  • София
  • Мнения: 276
Или може би като мъртви...

# 69
Много са яки,но да си призная чак настръхнах като ги разглеждах!Малко е страшничко-прекалено истински са! Thinking
Мхм, така си е.Инъче дори са красиви, като знам моята маймунка каква космата и червенка беше Joy.

# 70
  • София
  • Мнения: 11 134
Красиви са, но ми се струва доста извратено ...  Shocked

# 71
  • Мнения: 332
Трябва да си малко шантав да си купиш такава кукла.  #Crazy
Може би като тази, която ги прави. Ако видя в къщата на някоя позната такова нещо ще  помисля, че има сериозни психически проблеми. newsm78

# 72
  • Мнения: 13 512
Сигурна съм,че това не са кукли, с които си играят деца....така пише и в  коментарите..То как да търпиш дъщеря ти да блъска това "нещо" в земята или да сяда отгоре му- дори гледката би била неприятна, не е като с обикновенна кукла.

# 73
  • Мнения: 689
Струва ми се,че това са кукли за луди хора...Само като им чета коментарите и въпросите...
А бебето Karrie толкова прилича на моята бебка,че Shocked
37 пъти е наддавано за тази кукла!
Никога не бих си купила,напомнят ми малките препарирани пиленца и котета,които продават в БГ.

# 74
  • София
  • Мнения: 723
 Shocked Тръпки ме побиха..... като от филм на ужасите са. /сладки са, но прекалено истински/

Общи условия

Активация на акаунт