честно казано-не вярвам на очите си

  • 6 350
  • 124
  •   1
Отговори
# 90
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Никога не бих си купила,напомнят ми малките препарирани пиленца и котета,които продават в БГ.

Къде видя истински пепарирани пилета и котета? Защото аз 35 години живея в БГ и не съм виждала да продават такива по сергиите.

# 91
  • Мнения: 3 740
Само от снимките ми призля. За куклите не ми се мисли.

# 92
  • Мнения: 5 622
Аз пък нищо зловещо не видях в тези кукли! Явно въображението ви е по-голямо  Wink

Ако имах момиченце и иска да си играе с кукла, бих и купила такаво бебе, що не? Кукла като кукла, а това, че прилича на истинско бебе е само плюс...Не се превземайте чак толкова..

Иначе мен ме напуши на смях едно питане от страна на потенциална клиентка, която питаше дали имало проблем да преименува"бебето"  Joy

# 93
# 94
  • Мнения: 2 550
Иначе мен ме напуши на смях едно питане от страна на потенциална клиентка, която питаше дали имало проблем да преименува"бебето"  Joy

Хаха, това и аз го четох...
Ми...съвестна е жената, как така ще смени името на куклата без да пита създателя и  Mr. Green

# 95
  • София
  • Мнения: 3 722
Аз пък се сетих за педофилите, докато ги разглеждах. Пази Боже Praynig

# 96
  • Мнения: 2 550
Аз пък се сетих за педофилите, докато ги разглеждах. Пази Боже Praynig

Пази боже какво?

# 97
  • Мнения: 2 759
            Абе за котетата е малко странно, но препарираните фазани и зайовци си бяха мода преди мнооого, много години... Също и перата от пауни и щрауси, наредени във вази... Иначе бебетата не са страшни, страшни могат да са някои техни приложения... Чудя се дали не се ползват от бременни - да свикват с бебетата, нещо като подготвителна психотерапия, също и за по-големите деца - да привикват с бъдещия член на семейството  newsm78...

# 98
  • Мнения: 5 622
Странно е, обаче как пише, че даденото преродено бебе е прероден Джак примерно, от Джеремая..Ей това не знам как да си го обясня...  Beautiful Baby Jack Reborn from "Jeramiah"

Тук по-скоро има нещо зловещо...Искат да кажат, че Джак е копие на Джеремая ли? КОйто примерно е умрял?  Sick

Чак не ми се вярва..И не на всички пише такова нещо....

Определено, ако са копия на някакви умрели дечица е зловещо, иначе не намирам нищо шокиращо аз....


Аз пък се сетих за педофилите, докато ги разглеждах. Пази Боже Praynig

Пази боже какво?
Пази Боже куклите. Много се вживяхте, ей..  Joy

# 99
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз пък се сетих за педофилите, докато ги разглеждах. Пази Боже Praynig

Пази боже какво?

от тях

# 100
  • София
  • Мнения: 2 079
Страхотни кукли!  Peace
Шапка свалям на тези, които са ги направили!    bouquet
Толкова приличат на истинско бебе!
А що се отнася до това, дали плашат ... Не, мен не ме плашат, напротив даже.
Де да имаше кой да ми подари едно такова кукленце .....  Blush

# 101
  • Мнения: 2 550

Не ни остава нищо друго освен да направим петиция "Да предпазим куклите от педофилите".

# 102
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650

Не ни остава нищо друго освен да направим петиция "Да предпазим куклите от педофилите".

 smile3532

# 103
  • Мнения: 2 792
  Възприятието и различно, когато гледаш статична снимка или куклата на живо, предполагам. Добре са направени, но цялостната концепция не пасва на моя натюрел (крилата лигава фраза, в случая подходяща  Mr. Green)

# 104
  • Мнения: 5 877
Странно е, обаче как пише, че даденото преродено бебе е прероден Джак примерно, от Джеремая..Ей това не знам как да си го обясня...  Beautiful Baby Jack Reborn from "Jeramiah"

Тук по-скоро има нещо зловещо...Искат да кажат, че Джак е копие на Джеремая ли? КОйто примерно е умрял?  Sick

Чак не ми се вярва..И не на всички пише такова нещо....

Определено, ако са копия на някакви умрели дечица е зловещо, иначе не намирам нищо шокиращо аз....

Не бе. Reborn са, защото вземат някакви нормални кукли-бебета, заводски, и ги преработват за максимална автентика. Тоест купуват заводската кукла Джеремая, свалят й заводската боя, минават я с пет пласта някаква суперспециална сатенена, пълнят я със стъклени сферички, за да тежи като бебе, сменят й косата с по-мека и пр.
Получава се куклата Джак, която е преродената кукла Джеремая.
Никакви умрели бебета, споко.

Общи условия

Активация на акаунт